Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Szóval ,azért vennék F Astra Classicot,mert-már volt és szerettem-3.an vagyunk és elférünk benne-nem fogyaszt sokat-

olcsó a fenntartása-van hozzá bőven bontott alkatrész-nem bonyolult-majdnem minden szervizben meg tudják javítani(ha nem ,akkor itt a fórum és együtt megoldjuk)-mivel sok van belőle biztos lehet találni jó állapotút a 98-as 2000-es évjáratúak közül,ami jól felszerelt(légzsákok,szervó,elektromos dolgok,klíma nem annyira lényeges,mert a gyerek is és én is allergiások vagyunk rá)!

Röviden ennyi! :(

Link to comment
Megosztás:

félretéve az egész hülyeséget, eccer szeretnék eljutni a lurdihoz mikor ti is ott vagytok, biztos jo dolog.

csak messze vagyok :S

mit szoktatok ott művelni egyébként?

Multhéten mindenki rénszarvasos kötöttpulcsiban volt és énekeltük a Mennyből az angyalt miközben Betlehemes műsort adtunk elő

Mégis mit lehet csinálni télen egy hideg mélygarázsban? ;) 1., Fázunk 2., Beszélgetünk (80% autós téma 20% baromság) 3., néha szerelgetés is van......F&F hangulat nincs, néha valami barmok bőgetik a sz@rjukat meg csúszkálnak :(

gyere nyáron akkor sokkal többen vannak kint és sokkal tovább marad a társaság

Link to comment
Megosztás:

Szóval ,azért vennék F Astra Classicot,mert-már volt és szerettem-3.an vagyunk és elférünk benne-nem fogyaszt sokat-

olcsó a fenntartása-van hozzá bőven bontott alkatrész-nem bonyolult-majdnem minden szervizben meg tudják javítani(ha nem ,akkor itt a fórum és együtt megoldjuk)-mivel sok van belőle biztos lehet találni jó állapotút a 98-as 2000-es évjáratúak közül,ami jól felszerelt(légzsákok,szervó,elektromos dolgok,klíma nem annyira lényeges,mert a gyerek is és én is allergiások vagyunk rá)!

Röviden ennyi! ;)

Áhámmmhámhám.

Abs sokban nincs ?

Én azt nem hagynám ki :(

Link to comment
Megosztás:

akkor nem az hogy megint elkevertük a szálakat :(

lurdira visszatérve, nyáron ha lesz melo tervezek egy balcsit megint, és akkor ugy kéne összehoznom, hogy oda is levergődjek ;)

tényleg jolenne találkozni az urakkal is meg ugy egy ilyen este hangulatát is megnéznék, átélnék :)

Link to comment
Megosztás:

Multhéten mindenki rénszarvasos kötöttpulcsiban volt és énekeltük a Mennyből az angyalt miközben Betlehemes műsort adtunk elő

Mégis mit lehet csinálni télen egy hideg mélygarázsban? :D 1., Fázunk 2., Beszélgetünk (80% autós téma 20% baromság) 3., néha szerelgetés is van......F&F hangulat nincs, néha valami barmok bőgetik a sz@rjukat meg csúszkálnak :(

gyere nyáron akkor sokkal többen vannak kint és sokkal tovább marad a társaság

;) :) :( ;)

Link to comment
Megosztás:

most mért bocs? elirtam igen :(

am azt én is tudom, hogy lengyeleknél készült, de egyáltalán nem vagyok tisztába vele, hogy milyen felszereltségük van, azt se tudom motorikusan milyenek voltak, nem sok claSSicot :) láttam még mondjuk 1,4 en kivül.

csillag garázsra visszatérve.

nekem nem oylan van, de nem sok a különbség dolgozó lány hideg van benne annyi hogy az esső hó dér nem éri.

van egy ilyen hogy motor felmelegítés dolog, hogy 220rol hajva egy valami felmelegiti a motort.

azt mosthogy kell elképzelni?

van egy vízmelegítő beépítve a kocsiba??

valami előmelegítőn gondolkozok én is, mert elég rossz igy télen szegényke nem bir bemelegedni.

meg valami olyanon mesterkedek, hogy legalább az első kétülésre venni kellene ilyen fűthető ülőkét, és azzal is melegebb érzés lenne ;)

Link to comment
Megosztás:

...van egy ilyen hogy motor felmelegítés dolog, hogy 220rol hajva egy valami felmelegiti a motort.

azt mosthogy kell elképzelni?

van egy vízmelegítő beépítve a kocsiba??

valami előmelegítőn gondolkozok én is, mert elég rossz igy télen szegényke nem bir bemelegedni.

meg valami olyanon mesterkedek, hogy legalább az első kétülésre venni kellene ilyen fűthető ülőkét, és azzal is melegebb érzés lenne :(

Állófűtésnek hívják, ha jól tudom, a hűtővízcsőbe építik be, és a vizet melegíti fel, ezzel a motort is. Webasto pl. egy gyártója ezeknek.

Link to comment
Megosztás:

http://www.vatera.hu/autoba_epitheto_vizme...o_41691451.html

hirtelen ezt találtam.

állófűtésre gondoltam én is de az sokhelyen mást jelent, pl a fülke fűtése álló mocinál....

azt hittem valami komolyabb szerkezet....

egy ilyen cucc nem lenne rossz, tekintve az igencsak hideg garázsomat.

mennyi időre van ezeknek szükségük vajon, hogy felmelegítsék az 1,4 esemet?

Link to comment
Megosztás:

Állófűtésnek hívják, ha jól tudom, a hűtővízcsőbe építik be, és a vizet melegíti fel, ezzel a motort is. Webasto pl. egy gyártója ezeknek.

Csak valaki mondja meg, hogy minek az 1 bengásnak. Az olajkályháknál jó dolognak tartom, de nálunk sztem tök fölösleges.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.