Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

fentebb írta Zsoltee, hogy nem saválló... (gyári dolgozó)

Az asszony Suzukija 14 éves, gyári dobbal. És az a röhely, hogy nem is kormos belül. Ezen már rég csodálkoztam. Jópár éves Swiftek kifufja kivül csillog, belül matt, de alig kormos vagy rozsdafoltos.

Link to comment
Megosztás:

Az asszony Suzukija 14 éves, gyári dobbal. És az a röhely, hogy nem is kormos belül. Ezen már rég csodálkoztam. Jópár éves Swiftek kifufja kivül csillog, belül matt, de alig kormos vagy rozsdafoltos.

Hát szegénykém,azt a kevés kis rizspárlatot,amit az átereszt,attól nem is lesz kormos! :(

Link to comment
Megosztás:

rokon 15 éves szusiján gyári a dob, de a cső már több sebből vérzik. Ja és kormos a kipuufja...

ja meg jó ha 2-3 évente cserélnek benne olajat... vezérműszíj cseréről még nem is hallottak, ami ezeknél 100e km-nél esedékes...

ja, téligumi, és a legkisebb gyereknek amíg kellett volna sem volt ülésmagasító(már kinőtte)... viszont minden héten 1x, de akár 2x is le van mosva a kocsi.

Link to comment
Megosztás:

Én tavaly cseréltem középső dobot (még a gyári volt rajta), hát bizony nem kevés rozsda volt rajta. Idén márciusban meg a katalizátort kellett cserélni, mert szétégett benne a porcelán. Ráadásul telenyomta vele a középsőt, így azt is le kellett szedni, :( szerencsére vissza lehetett tenni. Már most látom, hogy a tavasszal a hátsó dob lesz soron. ;)

Link to comment
Megosztás:

Én tavaly cseréltem középső dobot (még a gyári volt rajta), hát bizony nem kevés rozsda volt rajta. Idén márciusban meg a katalizátort kellett cserélni, mert szétégett benne a porcelán. Ráadásul telenyomta vele a középsőt, így azt is le kellett szedni :( , szerencsére vissza lehetett tenni.

Nekem is van katalizátorom!Fent a polcon! ;)

Link to comment
Megosztás:

izéé

katalizátor nélkül elképzelhető, hogy átmenjen a gép zöldkarin??

am univerzális katalizátorokkal mi a helyzet???

az is jo nekünk?

katalizátor nélkül mennyivel megy jobban a szekér??

én katalizátorom még fiatal, 6 éves, venni kéne a bontobol egyet, aminek a külseje egyben van még, és kiütni belőle aporcelánt.

és ha rendőr eseteg alánéz akkor legalább rá tudom fogni hogy ott van az pedig :(

vegy nem érdemes és egy darab csővel ki lehet váltani?

Link to comment
Megosztás:

izéé

katalizátor nélkül elképzelhető, hogy átmenjen a gép zöldkarin??

am univerzális katalizátorokkal mi a helyzet???

az is jo nekünk?

katalizátor nélkül mennyivel megy jobban a szekér??

én katalizátorom még fiatal, 6 éves, venni kéne a bontobol egyet, aminek a külseje egyben van még, és kiütni belőle aporcelánt.

és ha rendőr eseteg alánéz akkor legalább rá tudom fogni hogy ott van az pedig :(

vegy nem érdemes és egy darab csővel ki lehet váltani?

Azt nem tudom, hogy nélküle átmenne-e, de az biztos, hogy jobban menne. Normál használat esetén pedig kevesebbet fogyasztana. Nekem is uni-t raktak fel, szal sztem mind1.

Link to comment
Megosztás:

hát, lehet hogy turpiszkodás lesz a dologbol

:(

csak akkor nemárt beszerezni jopár acélcsavart, hogy cserénél legyen, mert azok tuti mégégnek egy év alatt.

szonda, meg ezek mind a katalizátor előtt vannak, szoval az nem szol bele.

egy egy órás szerelgetés pedig visszahozza a munka árát. ;)

Link to comment
Megosztás:

Félreérteés ne essék:

Én nem azért vettem ki,mert így akartam tuningolni,csak nekem annyira el volt már tömődve,hogy lefojtotta azt a 60lovat is.

90-nél többet nem ment a szekér.

Értem én. Egy új meg 20e körül kezdődik, nekem is 22e volt hegesztéssel együtt.

Link to comment
Megosztás:

Értem én. Egy új meg 20e körül kezdődik, nekem is 22e volt hegesztéssel együtt.

Akkor per/pill nem volt 20E-m erre,de nem is hiányzik,zöldkártyát meg amúgy is levelezőn csinálja,amióta a mostani procedúra szerint megy a vizsga.

Nem fogják 5500-ön pörgetni üresben. :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.