Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

És az Opel a mai napig odafigyel a mozgáskorlátozottakra... A link egy Opel Vectránál mutatja ezt be, de érdemes megnézni az Opel Astra H-nál alkalmazott hasonló megoldást, illetve a rokkantak számára átalakított Movanót.

http://www.opel.de/shop/specials/mobilitae...ile/content.act

Azt nem tudom, hogy más márkáknál hogy működik ez, de felettébb dícséretes dolognak tartom az Opel részéről.

Link to comment
Megosztás:

És az Opel a mai napig odafigyel a mozgáskorlátozottakra... A link egy Opel Vectránál mutatja ezt be, de érdemes megnézni az Opel Astra H-nál alkalmazott hasonló megoldást, illetve a rokkantak számára átalakított Movanót.

http://www.opel.de/shop/specials/mobilitae...ile/content.act

Ez a hátrafele nyíló tolóajtó ettől függetlenül is tök jó. Nekem legalábbis tetszik.

Kombi autóknál még nem láttam ilyen megoldást, csak egyterűeknél, meg kisbuszokon.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

2002-es Astra F-ben szeretném kicserélni a műszerfal világítást kék színűre.

Sajnos nem tudom annyi időre szétszedve hagyni, amíg megveszem bele az új égőket. :(

Szeretném a segítségeteket kérni, hogy hova milyen típusú izzó kell és ezekból hány db.

Előre is köszi

üdv.: Jani

Link to comment
Megosztás:

janó nézz szét kicsit visszább vannak képek is de van egy link is amit majd belinkenek neked a komplett műveletről.

na megtaláltam a lapot, csak pont átalakitják....

de ha adsz egy mailcímet akár privátban átküldöm neked az oldal képeit szövegeit..

üdv.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

2002-es Astra F-ben szeretném kicserélni a műszerfal világítást kék színűre.

Sajnos nem tudom annyi időre szétszedve hagyni, amíg megveszem bele az új égőket. :(

Szeretném a segítségeteket kérni, hogy hova milyen típusú izzó kell és ezekból hány db.

Zöld vagy kék egyremegy, nem?

http://www.opel-magazin.hu/index.php?optio...&Itemid=105

Link to comment
Megosztás:

janó nézz szét kicsit visszább vannak képek is de van egy link is amit majd belinkenek neked a komplett műveletről.

na megtaláltam a lapot, csak pont átalakitják....

de ha adsz egy mailcímet akár privátban átküldöm neked az oldal képeit szövegeit..

üdv.

Hali

Köszi a segítséget, megfogadom a tanácsodat és szétnézek kicsit a fórumon...

Azt is megköszönném, ha a link-et (v. képeket, szövegeket) el tudnád küldeni a kosikjanos@freemail.hu-ra

üdv.

Link to comment
Megosztás:

ami ugyebár kékesen világit, egy picurit.

most egyébként sokmindnere lehet azt mondai tömegcucc

pl a borbet felni is

kék led is

neon is

láda is

angel eyes is

turbo is

ültetés is

kipuff is

de sorolhatnám reggelig, de nincs értelme

kinek mi tetszik, lehet fikázni dícsérni véleményezni

kinek mi tetszik szerintem és tényleg csak az számít, meg az hogy minőségi kivitel legyen.

ha valamit sokan megcsinálnak, az lehet azért van, mert tényleg nyerő a design.

pl nekem is tetszik a kék, ugyhogy az lesz nekem is egyszer ha sikerül, csak kicsit másképp mint másnak, pl a műszerfalban nemlesz minden kicserélgetve, lesz ami marad sárga, lesz ami majd piros lesz lesz ami meg kék.

lehet kicsit tirki tarka lesz, de majd akkor homogenizálok ott is de lényeg hogy nekem tetszedjen :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.