Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Ez nem egy kristálylámpa monokróm TV-n? :lol: :lol: :lol:

Szerk.: Egyébként tényleg jól néz ki. Csak mondjuk ezt ezüst, fekete illetve szürke autón lehet elképzelni. Szines autónak sztem nem állna jól. :P

Lehet hogy jól állna az én bordó astrámon mert van hátul az a fekete müanyag

Rengeteg olyan cucc van az e-bay-en amit szerintem sokan megvennének itthon egy tuning boltban ha árulnák.

Link to comment
Megosztás:

Ő az! :lol: Csak neked már nem a gyári vég van rajta.

26ezer ft Bosal-ba (kedvezménnyel) a gyárit nem mertem megkérdezni.

Ja!Találtam 1102-es gsi órát az ebay-n.Meg is vettem,remélem hamarosan megkapom.

Köszi azt a képet amit anno küldtél nekem róla,sokat segített! :lol:

Jaja.. ezt már ilyen állapotban használtan vettem ezzel a véggel. Nem akartam lebombázni,mert nem biztos,hogy jót tett volna a dobnak. Már akkor se volt túl jó állapotban... de 2évet még igy is kibírt..

Bosal: nem tom milyen lehet... ezt hol kérdezted? Csergő?

GSI óra. Nincsmit.. segítek amit tudok....

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Igen, lecseréltem. Nem volt könnyű döntés. De a magánéletemben történt változások szükségessé tették ezt a lépést. Nehéz szívvel váltam meg az Omitól, de a józan ész döntött. Amugy teljesen meg vagyok elégedve vele. 96os X17DTL Az Omi előtt is ilyen astrám volt, igaz benzines. Ezzel semmi gondom nincs, hidegen melegen simán indul, egyáltalán nem füstöl. Még ha lepadlózom akkor sem. A fogyi ovatosan < 6 liter. Ha nyomom neki, akkor majdnem 7, de akkor megy is.:lol: Kellemesen csalodtam benne, azt hittem sokkal lomhább lesz, mivel épp fele a teljesitménye az Ominak. Ez életem első dizel autója, előre rettegek mikor nyomom tele benzinnel.:lol: 22 év benzin után. :lol: Megrendeltem egy fordszámmérős kmorát bele, remélem nem kell kábelezni. Ha mégis, akkor honnan kapja a fordszám jelet?

Üdv. Tiv.

Ui. Lesz még nekem Omegám. :P

Link to comment
Megosztás:

...Megrendeltem egy fordszámmérős kmorát bele, remélem nem kell kábelezni. Ha mégis, akkor honnan kapja a fordszám jelet?

Üdv. Tiv.

Ui. Lesz még nekem Omegám. :lol:

Elvileg nem kell, a generátorról kapja. Már persze ha eredeti dieseles generátor van benne. Ez esetben két vékony vezeték jön ki a generátorból, az egyik a gerjesztésé (töltésjelző lámpa, kék-fehér), a másik a fordulatszámjel (zöld).

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Ma az egyik ismerősömnek cseréltük a fagyállót, (c16se) lehúztuk a csövet a hűtőről, és alig folyt ki 2,5-3 liter folyadék. Tudja valaki, hogyan lehet leengedni a rendszert teljesen? Mert holnap az enyém következik.

Hűtőt ki, szivattyút is. De még így is maradhat benne egy kicsi.

Link to comment
Megosztás:

én is gondolkodtam cserében, de tudom hogy nem lehet leengedni teljesen.

Mivel biztosan nem a rozsaszín opel fagyálló van benne így nem tudom keverhetőek-e. Érdemes próbát csinálnom a keveréssel? Lehet egyáltalán gubanc a fagyállók keveredéséből?

Nem tudom mi lehet benne ezt még az előző tulaj rakhatta vagy rakathatta bele. Színtelen a lötty.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.