Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Én nem kisérletezek egyik ilyennel sem. Opelszalon, gyári lapát, ez bevált az astránál is, és az Ominál is. Már több mint két éve ven fent az omin. Csillaggarázs, poros utak, kapott sokmindent, de még most is hibátlanul töröl. Már két éve megvan egy uj garnitura, de már nem teszem fel. Majd keresek neki gazdát. :unsure:

Ha astra méret hozzámvághatod! :wacko:

Link to comment
Megosztás:

A pro-tec-es kezelést mennyi időnként(km) ajánlott elvégezni?

Ki akarom cserélni a benyaszűrőt, és kb 8e km-rel ezelött nyomattam bele egy adagot.. van értelme kidobni rá 2rugeszt?(no meg egy fél tank benyát,mert csak félig van a tankom (vagy még addig se :unsure: )

Link to comment
Megosztás:

A protec szerint 10e km-ként asszem.

Thx.. akkor lehet bele kéne dobni egyet. bár lenne jobb helye is annak a zsetonnak..

Benyaszűrőt is ki kellett volna már cserélnem.. lusta diszno voltam, mindig halogattam, és nem cseréltem az előző kezelés után :unsure: pedig ott figyel a csomiban már ezer éve..

Most akarom valamelyik nap, ezért filóztam el a cuccon...

Link to comment
Megosztás:

A pro-tec-es kezelést mennyi időnként(km) ajánlott elvégezni?

Ki akarom cserélni a benyaszűrőt, és kb 8e km-rel ezelött nyomattam bele egy adagot.. van értelme kidobni rá 2rugeszt?(no meg egy fél tank benyát,mert csak félig van a tankom (vagy még addig se :unsure: )

Mimimi ?

+ féltank benya nem párolog el a protectől :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Van ugyebár a km számláló és a napi km számláló. Nálam a km számláló utolsó jegye nem akkor fordul, amikor a napi km számláló utolsó jegye 0-ra fordul (hanem 5-nél). Másnál is így van ez, vagy ez utalhat visszatekerésre is? A Trabantnál és a Wartburgnál mindig egyszerre fordultak...

Lehet rossz a logikám, de.. A napit akkor nullázod, amikor épp kedved tartja..

tehát vegyük azt, hogy mondjuk a full km óra mondjuk 156 345, 6 nál van(tudom,nem mutat tizedest, de elv..)

a napi meg mondjuk 145,6 ot..

Nullázod a napit.. mész 400métert, a full pont egészen lesz, a napi meg 0,4 nél .. :wacko: :unsure:

Mimimi ?

+ féltank benya nem párolog el a protectől :lol:

:) :lol: jóvanna.. magas labda volt.... biztos ééted te mire mondtam.. igaz, nem kidobás.. csak azt is bele kő akkor tölteni.. ehh..

Link to comment
Megosztás:

Lehet rossz a logikám, de.. A napit akkor nullázod, amikor épp kedved tartja..

tehát vegyük azt, hogy mondjuk a full km óra mondjuk 156 345, 6 nál van(tudom,nem mutat tizedest, de elv..)

a napi meg mondjuk 145,6 ot..

Nullázod a napit.. mész 400métert, a full pont egészen lesz, a napi meg 0,4 nél .. :wacko: :unsure:

Ez teljesen logikus és érthető. Akkor viszont a digitális km óra csalna? Mert ott minden nullázás után is együtt változnak a kijelzőn a számok.

Link to comment
Megosztás:

A digitális kijelzőnél is ugyanúgy nullázod a napit, miközben az összkm lehet fél km-nél is, csak azt

nem látod. :unsure:

Persze, világos, csak az általam vezetett céges autóknál (Golf 3, régi Renault Mégane) a nullázás után is egyszerre váltottak a digitális kijelzőn a számok. Itt akkor mégis csak van valami csalás, nem?

Link to comment
Megosztás:

Persze, világos, csak az általam vezetett céges autóknál (Golf 3, régi Renault Mégane) a nullázás után is egyszerre váltottak a digitális kijelzőn a számok. Itt akkor mégis csak van valami csalás, nem?

Igen, akkor a golfnál és a renaultnál van csalás, az biztos. :wacko:

Ugyanis ha nullázás után egyszerre vált, annak két oka lehet:

- vagy az összkm százméteres jegyét is nullázta (hoppá, csalik az összkm!)

- vagy a napi km százméteres jegyére rákopizza az összkm százméteres jegyét (hoppá, csalik a napikm!)

:unsure:

Link to comment
Megosztás:

Egy barátomnak keresek egy F Astra caravan-t a hasznaltauto.hu-n, és ekkor belefutottam ebbe a hirdetésbe. Hát, kellett két perc, mire abbahagytam a röhögést. :lol: Szóval srácok, itt áll előttetek az év biznisze, ne hagyjátok ki! :lol:

vicces a hirdetés, de egy minőségi ló ára millió fölött is szokott lenni :lol:

csak hát ugye, ki cseréli le pont lóra? :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.