Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Sziasztok!

Tudna valaki segíteni!

Astra 1,8 benzines 1992-es évjárat.Nem jó az alapjárat.Változó kb.900-1500-ig.Eddig cserélve lett benzinszűrö,lambdaszonda injektor befecskendező,alapjárati motor (bontott,a gyári nincs meg és lehet,hogy nem jó van benne kellene a gyári szám).

Köszi!

Az enyém is benzines 1.8-as 92-es nekem is produkálta ezt és nekem is kicserélgettek mindent ,míg el nem jutottak a szívocsonkban lévő AGR szelephez és azt kiiktatva teljesen jó lett az alapjárat ,szerintem próbáld meg te is megy rá egy gumicső azt húzd le és dugaszold be.

Link to comment
Megosztás:

Az enyém is benzines 1.8-as 92-es nekem is produkálta ezt és nekem is kicserélgettek mindent ,míg el nem jutottak a szívocsonkban lévő AGR szelephez és azt kiiktatva teljesen jó lett az alapjárat ,szerintem próbáld meg te is megy rá egy gumicső azt húzd le és dugaszold be.

És azóta voltál már vele zöldkártyán? Nem véletlenül van az ott. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Tegnap meghirdettem a Kadetttet a h****autó.hu-n, ma már el is vitték, qva jó.

Nah tul. képpen csak ma vitte el a srác, mert ugye most fizette ki. Olyan "ÁLLDOTT JÓ SZIVEM" van, még az Így Csináld-ot isodaadtam neki. Ja, és holnap megy vele a BLITZ-re. Remélem addig nem hajtja szét. :unsure: Szürke E Kadett.

Link to comment
Megosztás:

ezek ilyen vedd meg és örüljneki cuccok sztem. :wacko: sokan megvesznek minden ketyerét de pl. olajat meg teszkósat raknak bele mert hát olcsó oszt jóvan .

ha a gyártó cég valamilyen megfontolásból nem tette bele , akkor az nem valószínű hogy kell is oda .vagy ezér , vagy azér . sokszor a fogysztás rovására egy egy egyszerü dolog mint a szelep és a belsőségek hűtése . valószínű hogy nem véletlen .

gondolom én :unsure:

Link to comment
Megosztás:

ezek ilyen vedd meg és örüljneki cuccok sztem. :wacko: sokan megvesznek minden ketyerét de pl. olajat meg teszkósat raknak bele mert hát olcsó oszt jóvan .

ha a gyártó cég valamilyen megfontolásból nem tette bele , akkor az nem valószínű hogy kell is oda .vagy ezér , vagy azér . sokszor a fogysztás rovására egy egy egyszerü dolog mint a szelep és a belsőségek hűtése . valószínű hogy nem véletlen .

gondolom én :unsure:

Tény hogy a gyártó nem feltétlenül a maximális erőt akarja kicsikarni a motorból, hanem a megbízható, stabil, előírásoknak, gyártási hatékonyságnak megfelelő értéket. És itt a gyártás gazdaságosságárol van elsösorban szó. A többi szükséges rossz.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Csak egy rövid kérdésem lenne : a fórumban nem lehet valahogy beállítani, hogy a legújabb hozzászólások kerüljenek legelőre. és ne kelljen mindig a végéig elmenne, ha újat akarok olvasni ?

Szerintem nem lehet, de az új hozzászólásokat olvasva úgyis odaugrik magától és nem kell görgetni.

Mindenesetre nem ide való a téma, megvannak a megfelelő topikok a fórumműködéssel kapcsolatban. (azt sem tartom kizártnak, hogy már más is felvetette a dolgot)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Nem tudom hova írjak gondoltam itt megteszem.

Sport betét levegőszűrő van a gépemben. ki kellene már tisztítani, de he lehet kihagynám a mosó+újraolajozó megvételét (5000Ft).

Van valami más lehetőség ? Azaz lehet-e valahogy költségkímélőbben, esetleg házilag valahogy megoldani?

Cseréld vissza gyárira. :unsure:

Én azt hallottam elég sokminden megfelel neki (bár ki tudja). Tisztítónak szerintem bármi, ami lehozza a koszt, olajozó passz.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Nem tudom hova írjak gondoltam itt megteszem.

Sport betét levegőszűrő van a gépemben. ki kellene már tisztítani, de he lehet kihagynám a mosó+újraolajozó megvételét (5000Ft).

Van valami más lehetőség ? Azaz lehet-e valahogy költségkímélőbben, esetleg házilag valahogy megoldani?

Szerintem is inkább gyári,ha csak nem egy Green vagy K&N szürőbetétről van szó.

Ha igen,akkor viszont megéri a befektetés egy olajozó spray-re,tisztítani szerintem jó a brigi is forró vízzel.

Ha csak valami 5EFt-os gagyi "sportbetét",akkor inkább gyári papírszűrő(kb 600Ft) és minden olajcserénél cserélni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.