Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Kaptam 1 jó ajánlatot kmóra ügyben.

Egész műszercsoportot csrélnék, csak az a gondom az enyém VDO a másik pedig DELCO.

Aki ért hozzá kérem válaszoljon ki lehet-e cserélni így az műszercsoportot.

Kössz!

Sztem simán cserélhető a komplett műszeregység. Gond a műszeregység km-órájának a cseréjéval szokott lenni, abban különbözik fizikailag a VDO és a DELCO, de komplett műszeregység csere nem problémás. A DELCO egyébként fordszámmérős? Csak mert eddig fordszámmérősben csak VDO-t láttam.

Link to comment
Megosztás:

Konkrétan arra gondolok ahová a küszob spolert raknád! Az első keréknék ahol elkezdődik a sárvádővel és a hátsókerékik ahol

Hát az enyém Caravan, de megnézem, hogy van-e 3 ajtós F Astra a parkolóban (bár most elég kevés vendégünk van B) )

Sajnos a jelenlegi Opel-felhozatal csak egy 5 ajtós H, és az enyém (14 kocsiból). Hiába, ez nem Kecskemét :) :)

Link to comment
Megosztás:

Hát az enyém Caravan, de megnézem, hogy van-e 3 ajtós F Astra a parkolóban (bár most elég kevés vendégünk van B) )

Sajnos a jelenlegi Opel-felhozatal csak egy 5 ajtós H, és az enyém (14 kocsiból). Hiába, ez nem Kecskemét :) :)

Más a tengelytávja a caravánnak? végülis nekem mindegy hogy 3 ajtó 5 ajtó vagy caraván mondjuk a 3 és 5 ajtós szerintem ugyan akkora!

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok!

Szeretnék egy kis segítséget kérni.

Van egy 7 éves F astrám és váltogombot akarok benne cserálni, de nem tudom, hogy érdemes-e tekergetni a gyári váltógombot. Az a gumi markolatot már letuttam szedni de még ott van az a fekete műanyag, amit nem tudom, hogy szabad-e tekergetni.

Szerintetek le tudom cserélni a gombot?

Link to comment
Megosztás:

Az Opelek gyári váltógombjai elvileg erős kézzel felfelé húzva-csavarva leszedhetőek, de példánya válogatja, némelyiknél csak roncsolással jön le. Azt a műanyag izét nyugodtan leszedheted, ha összetörik akkor annyit érsz el vele hogy a gyári váltógombot nem fogod tudni újra visszarakni, de ha vltógombot cserélsz, akkor az újhoz általában szoktak adni ilyen rögzítéshez szükséges elemeket, csak arra figyelj hogy felhúzógombos autóhoz való váltógombot vegyél, mert a másik fajtával kicsit körülményes megcsinálni és nem is lesz szép.

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok!

Szeretnék egy kis segítséget kérni.

Van egy 7 éves F astrám és váltogombot akarok benne cserálni, de nem tudom, hogy érdemes-e tekergetni a gyári váltógombot. Az a gumi markolatot már letuttam szedni de még ott van az a fekete műanyag, amit nem tudom, hogy szabad-e tekergetni.

Szerintetek le tudom cserélni a gombot?

Köszönöm szépen a segítő szavakat.:)

Akkor megpróbálom leberhelni.

Üdv!

Link to comment
Megosztás:

Ha másképp nem jön le, én egy erős fogóval összeroppantottam a műanyagot, és darabokban leszedtem, de így megintcsak visszafordíthatatlan lesz a művelet.

Ha azt a műanyag kupakot leszedem, akkor nem fog onnan semmi kilökődni? Vagyis az a kupak nem szorít le semmit ami kijönne alóla.

Ha letöröm a kupakot akkor ugyan úgy minden jó mard? Más nem sérül csak a kupak , úgye?

Köszi

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Jól néz ki!!!

Külön kell hozzá, olyan duplalámpás foglalatot venni?

Na mer láttam egy üzletben ezt az " Angel eyes-t " de az csak 4 db világító karikából állt.

2 db nagyobb és 2 db kisebb fénykarika volt a csomagban 7-8E-ért.

De az F-nek , csak egy izzója van. Akkor, hogy lesz két világító karika egy oldalon????

Kell olyan lámpát bele szerelni???

Ft ban mennyi a vége az anyagár? Kb?

Köszi

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Jól néz ki!!!

Külön kell hozzá, olyan duplalámpás foglalatot venni?

Na mer láttam egy üzletben ezt az " Angel eyes-t " de az csak 4 db világító karikából állt.

2 db nagyobb és 2 db kisebb fénykarika volt a csomagban 7-8E-ért.

De az F-nek , csak egy izzója van. Akkor, hogy lesz két világító karika egy oldalon????

Kell olyan lámpát bele szerelni???

Ft ban mennyi a vége az anyagár? Kb?

Köszi

A Főnixben most " akciózzák " 51E-be! Az Angel E-t!

"Sufni" tuningban nem lehet megoldani??????????????????????

Link to comment
Megosztás:

"Sufni" tuningban nem lehet megoldani??????????????????????

Sufni tuningban Astrára nem tudod megoldani, mert nem olyan kialakítású a lámpa foncsora. Projektoros autóknál, ahol kör alakú a foncsor megfelelő része (pl. Calibra :) ) megoldható, én is úgy csináltam az enyémet utólag, és nem kellett lámpát cserélnem. De Astrához sajna meg kell venni a komplett Angel Eyes lámpatestet.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.