Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Dömsöd, Katona István?Asszem így hívják a tagot.Shímán csinál belőle neked Sportgátlót! :rolleyes: <_<

Katona Gábor, és 6-10e Ft között szokott lenni a felújítás / db.

Azt tudni kell, hogy többféle keménységet lehet kérni általában, viszont nem tart addig, mint egy gyári új.

Link to comment
Megosztás:

Hello mindenki!

Ki tudan segíteni,hogy F Astra (1,4 8 Valve)-ba mennyire bonyolult direktszűrőt belerakni?Kell vmi komoly átalakítás,vagy fúrás-faragás?

Köszi:IMI

Az 5000Ft-os direktszűrőket felejtsd el,csak a hangja lesz szebb a mocinak húzatás közben,de mivel a motortérből szívja majd a meleg levegőt az erő kevesebb lesz!

Ha direktszűrő kell,akkor K&N vagy Green szűrőbetét a gyári légszűrőházba. kb 15-20E

Link to comment
Megosztás:

Az 5000Ft-os direktszűrőket felejtsd el,csak a hangja lesz szebb a mocinak húzatás közben,de mivel a motortérből szívja majd a meleg levegőt az erő kevesebb lesz!

Ha direktszűrő kell,akkor K&N vagy Green szűrőbetét a gyári légszűrőházba. kb 15-20E

a hideglevegő rávezetést meg lehet oldani. Lásd sok autón a rácsozást az első sárvédőn, aztán kivágni a nyúlvány felett és rávezetni a direktszűrőre egy csővel vagy akármivel. Szép hang és nem is meleget szív.

Link to comment
Megosztás:

a hideglevegő rávezetést meg lehet oldani. Lásd sok autón a rácsozást az első sárvédőn, aztán kivágni a nyúlvány felett és rávezetni a direktszűrőre egy csővel vagy akármivel. Szép hang és nem is meleget szív.

Persze,meglehet oldani,de ahhoz melózni is kell vele,nem csak berakni az ócsó szűrőt és "húdemegy" feelinget érezni! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Hello mindenki!

Ki tudan segíteni,hogy F Astra (1,4 8 Valve)-ba mennyire bonyolult direktszűrőt belerakni?Kell vmi komoly átalakítás,vagy fúrás-faragás?

Köszi:IMI

Helló!

Szerintem felejtsd el a direktszűrőt...

Baromi jó hangja lesz kis ráfordítással, de lomha lesz tőle nagyon a gép....Saját tapasztalat! Használtam kb 1 évet, előszőr marhára élveztem, hogy félreugranak a gyalogosok még a járdán is tőlem másfél méterre, ha elkezdem huzatni a vasat, de aztán pár hete viszakötöttem a gyári légszűrőt, és nem akartam elhinni, hogy mennyire is tud menni az én kis masinám!

Szóval ha csak a hang miatt akarod faragni, akkor inkább sportdobot tegyél rá! Kellemesen mély duruzsoló hangja lesz tőle! Ja, és én mentem direktszűrővel 600 km-et egyfolytában, a végén már nagyon idegesítő, hogy a képetbe üvölt elölről a hang, sportdobnál annyira nem hallod te a hangját,hacsak nem valami rally rendszert pakolsz alá! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Sziasztok! Lapozgatom az Így csináld! című könyvet és az 1.4 SI motorról egy szót sem ír. Ahogy nézem az injektor rajzát, mintha nem olyan lenne, mint ami az enyémben van. Nem tudja valaki, hogy milyen injektor lehet ezekben a motorokban vagy hol találok hozzá rajzot?

Mire vagy kíváncsi? Áteresztésre? Arra én is az lennék. :) Szerintem ki lehetne nyomozni valami azonosítószám alapján, már én is gondoltam rá, de még nem jöttek össze úgy a dolgok.

Rajz? Mit akarsz rajta látni?

Link to comment
Megosztás:

A fórumlapon olvasható adatok szerint az Astra F topikban csaknem 36 ezer hozzászólás volt a kezdetek óta. A vezess.hu fórumán az ugyanilyen nevű topikban csupán 1363. Az Astra H topikot vizsgálva ugyanezek az adatok: 1223 (MOTE), 16984 (vezess.hu). Érdekes különbségek, lehet tippelni az okokra...

Link to comment
Megosztás:

A fórumlapon olvasható adatok szerint az Astra F topikban csaknem 36 ezer hozzászólás volt a kezdetek óta. A vezess.hu fórumán az ugyanilyen nevű topikban csupán 1363. Az Astra H topikot vizsgálva ugyanezek az adatok: 1223 (MOTE), 16984 (vezess.hu). Érdekes különbségek, lehet tippelni az okokra...

Vezess.hu fórumára járnak a H Astrások, ide meg az F Astrások?

Link to comment
Megosztás:

Hogy mik nem vannak...

Hazaértem, megállok, leállítom a motort, valami bugyborékol. B) Várok vagy fél percet, tovább bugyborékol, intenzitás nem csökken. :) 50km-el előtte tankoltam, kiszállok tankhoz közelítek, onnan jön. Leszedem a tanksapkát, visszarakom, elhallgat. :)

Nézd meg a szellőzőcsövedet,nincs-e eldugulva,nehogy aztán 40literes legyen a tankod majd!

Link to comment
Megosztás:

Mindig csak első kattanásig tankolok, de logikus amit mondtál. Jól sejtem, hogy az megy a jobb első ajtó előtti aktívszenes tartályba?

Ez engemis érdekelne, mert nekem meg benya szag volt a kocsiban párszor.Mostanság nincs, de a szellőző hollétével én sem vok tisztában.....

Link to comment
Megosztás:

Ez engemis érdekelne, mert nekem meg benya szag volt a kocsiban párszor.Mostanság nincs, de a szellőző hollétével én sem vok tisztában.....

Én csak arra emléxem,hogy a corsán amikor cseréltem hol is volt a szellőzőcső!

Astrán nem tom hogy néz ki,lehet Ferinél megkellene egyet sasolni!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.