Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

20??? :rolleyes: <_<

adok neki 40et ha ad számlát meg írunk szerződést és vállal rá garanciát, hogy nem hagyja félben az egészet szétszedve az udvaron.....

Beszélj Loboval.Neki aaz apukája klíma szerelő.Ha én utólag szeretnék klímát berakni csak vele rakatnám be.Lehet hogy nem olcsó viszont biztos müködni fog.

Link to comment
Megosztás:

Gabi én már annyit szptam a Corsával, hogy nem tudsz eltántorítani! :rolleyes:

Az a baj a klímával, hogy nagyon x-akták dolgok tudnak előjönni vele kapcsolatban.

A zöldben gyárilag klíma volt, azzal is volt néhány érdekes dolog, a sárga-fekete szörnyben pedig utólagos gyári és a Hernád és én is elég sokat játszottam vele. Ha neked kéne beletenni talán megérné, de eladásra nem biztos. Igaz klímával elviszik 800ért 1-2 hét alatt szerintem, klíma nélkül meg egyre inkább nem.

Link to comment
Megosztás:

Teljesen más Tma

Esetleg nem tudtok valami jó megoldást a kavics helyek betömítésére, pl a motorháztetőn mert hiába veszek szín polirt akkor is fehér lesz a kavics helye az autón <_< Régen volt olyan ceruza vagyis inkább zsirkréta szerű toll ami nagyin jó volt, de mostanában nem láttam sehol egyszerűen nem kapok pedig keresem ezerrel. Csak ilyen gagyi filcek vannak esetleg ha valaki tud olyan helyet ahol be lehet szerezni akkor meg köszönném az infót. (feltéva ha tudja valaki mire gondolok konkrétan ;)) Zöld színű kellene :rolleyes: ilyen Astra zöld :D

Link to comment
Megosztás:

Teljesen más Tma

Esetleg nem tudtok valami jó megoldást a kavics helyek betömítésére, pl a motorháztetőn mert hiába veszek szín polirt akkor is fehér lesz a kavics helye az autón <_< Régen volt olyan ceruza vagyis inkább zsirkréta szerű toll ami nagyin jó volt, de mostanában nem láttam sehol egyszerűen nem kapok pedig keresem ezerrel. Csak ilyen gagyi filcek vannak esetleg ha valaki tud olyan helyet ahol be lehet szerezni akkor meg köszönném az infót. (feltéva ha tudja valaki mire gondolok konkrétan ;)) Zöld színű kellene :rolleyes: ilyen Astra zöld :D

Létezik saját javítószín,opel márkakerben lehet szerezni,színkód szerint.Kb olyan,mint a körömlakk. :P

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Én még új vagyok itt,most vettünk egy 93-as c14se Caravánt és az lenne a kérdésem hogy injektortisztitó jó-e amit kutakon lehet kapni vagy van hozzá valami spec. anyag? Válaszotokat előre is köszönöm!

Ha mindenképp injektort akarsz tisztítani akkor őket ajánlom: http://www.gats.hu/

Igaz ki kell szedni hozzá, de legalább tudni fogod hogy mi is a helyzet, nem pedig csak beleöntöd aztán lesz ami lesz. És nem is sokkal drágább mint a csodaszerek. (főleg ha hozzávesszük az üzemanyagszűrő árát aminek cseréjét sokan javasolják itt egy tisztítókúra után)

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm a segitségeteket! Mivel az autot most vettük igy az üzemanyag szűrőt is cserélni kell.

Miért rakták a benyásnál a benyatank közelébe a szürőt?

Miért nem lehetett a motortérbe rakni,mint a dizelben?

Sokkal kényelmesebb cserélni és nem rohad össze.

Link to comment
Megosztás:

elvileg ha normálisan van cserélgetve, akkor nem rohad össze. Csak sajnos sokan azt sem tudják, hogy azt is kell cserélni, illetve, hogy létezik egyáltalán.

Értem én,csak azt nem értem miért nem fért el a motortérben?Miért kell aláfekve cserélni,benzinben úszva?

Link to comment
Megosztás:

Értem én,csak azt nem értem miért nem fért el a motortérben?Miért kell aláfekve cserélni,benzinben úszva?

Kérem szépen, a szépségért meg kell szenvedni :rolleyes: Két fogó és egy harmadik kéz csodákra képes <_< De mivel úgyis odarohad, ezért a reája mért leszerelési kísérletektől meg lebillen a szűrő+tartalma, mint nálam anno... Igazi szívás. Amúgy még mindíg jobb, ha ott jobb hátul folyik a nyál, mintha a motortérben tenné ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.