Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Én má' hulla vagyok, úgyhogy egész este hülyeségeket fogok beszélni, és megbánjátok majd hogy titeket nem készített fel senki... :)

Ebben semmi újdonság nem lesz, max. máskor nem vagy fáradt :wink:

Ha sokat beszélsz, akkor bedobunk egy gyorsuló S2-es elé, ott aztán nyomathatod a csajozós történeteidet 8)

Link to comment
Megosztás:

Bazs!

Neked teljesen ferdehajlamú az orrod, ugyanis jelenleg nem fogyaszt többet 0,5L/1000km-nél a moci. :D Olajból legalábbis. :)

A kipufogó most tényleg kehés kicsit, a hátsó dobban valami elszabadult. :?

Mélykék!

Szerintem ez szar poén volt... 8)

Redline!

Nem röhög, ül, fexik, alszik! :D

Laci!

A modell lányhoz semmi közöm, nem Én vittem... :D

Link to comment
Megosztás:

azon a szakaszon, ha arra gondolsz ahol elhagyod a tescot és jössz a városkapu fele nem érdemes egy-húsz felett menni, mert onnantól életveszélyessé válik a dolog....

ott nemgyengén fos az út is

Igen arról a szakaszról van szó, csak épp kintröl befelé.... háát "kicsit"többel mentem mint 20 :oops:

Link to comment
Megosztás:

jah...bocs... elnéztem :) akkor bevallom.. én ugy 80as tempoval mehettem 8)

Oksa.. nem kell felhívni.. látom vágom.. holnap 15óra.. azaz du 3rom.. oksa... megyek majd.. és ez melyik mühelyük is? mert 2ö van ha jol tom.. illetve rád hivatkozzak? mint Aztecra vagy.... ?

Link to comment
Megosztás:

Ok! tehaát a patak szlovák ut felöli oldala..oksa...az a kisebb asszem..

nem is a bejelentkezésre kérdeztem,hanem amikor odaérak azért csak mondanom kellene hogy szegasztok, bakfity vok, én jöttem a Gsájal.. :) :)

Köszi a segítséget... addig lehet lemegyek feltérképezem a likat... bár nincs kedvem most felemelni alámászni...stb 8)

Link to comment
Megosztás:

Ákos!

Nem tudom mi lehet, de most még annyira sem megy fel a vízhőfok mint eddig...

Ha egy helyben állok vele akkor igen, és jó helyen kapcsol a ventillátor is...

Akkor most mi van??? :roll:

Amúgy köszi mégegyszer a tegnapi közreműködésed! :wink:

Üdv.: Atommanó

van fűtésed?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.