Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

szoval aki ismeri a srácot az vilagositson már fel milyen eljárás ez !!!!

háááát...elég érdekes...bár lehet nem ez a legjobb szó rá :?

A fehérgsi nevű fórumozót nem tudom ismeri e személyesen valaki, valahol az ország másik végében (a keletiben) lakik, elég messze ha jól emlékszem.

De várj SXP nem értem tisztán. Tehát visszaküldted a saját költségeden a hidrotőkéket neki. Akkor most miért lettél befenyítve? A pénzedet visszakaptad?

és ami elszomorító, hogy azt a nicket használja, amivel én is nyumltam éveken keresztül :?

Link to comment
Megosztás:

Na halli mindenkinek.. kicsit eltüntem. Még nem volt idöm nézegetni a váltot.. sorry..

Bár múltkor már egy két nálam okosabb ember próbált róla kideríteni vmit, de ha jol emlékszem, ismeretlen lett a végeredmény :)

Petya! Kira az avatarod :D :D és az esö... nem hülyeség..én is úgy gyakoroltam :wink: ott aztán lehet játszani hogy hol pörög el, hol nem...

öööö.. aztán már nem is tom még mi volt.. :D

Atom: a tied lehet tényleg elég gyengus lehetett anno, emlékezz csak az OFF arany PeugeotraON mondjuk az engem is meglepett.. oda kellett figyelni rá 8)

Link to comment
Megosztás:

Haho embörök....

nagy az én kínom ismét....a váltom picit kemény...és nem a hidegnek tudhato be....ugyanis x idönyi autozás után(tehát melegebben ...) is picit keményebben mozog a válto a fokozatok közt....válto olaj csre kéne nkem vagy mifene?az pl mennyi pengöbe kerül kishazánkban? köffi elöre is!

Link to comment
Megosztás:

Haho embörök....

nagy az én kínom ismét....a váltom picit kemény...és nem a hidegnek tudhato be....ugyanis x idönyi autozás után(tehát melegebben ...) is picit keményebben mozog a válto a fokozatok közt....válto olaj csre kéne nkem vagy mifene?az pl mennyi pengöbe kerül kishazánkban? köffi elöre is!

Asszem opel16v mondta 1x, hogy túl sokat aggódsz :)

Elvileg nagyon sokat kibír a váltóolaj, szal akkor inkább stiftek, vagy a szinkrongyűrűk azt meg majd akkor cseréled v. állíttatod v. mittomén amikor már tényleg kell...

Ez most persze csak az én kis butus véleményem, múltkor pl. én is a holtteret néztem oszt a kuplung meg nem igazán lett fullra kinyomva osz úgy raktam 5-be oszt reccsent mint állat. Utána direkt beváltottam 5-be többször és megesküdtem, hogy elbasztam, mer jobban akad.

De aztán rájöttem, hogy csak képzelegtem...

Szal nem annyira gyenge szerkezet azért a váltó, nem megy az olyan könnyen szét.

Sztem.

Link to comment
Megosztás:

Amúgy meg amikor a régi asztmám volt (ami újebb mint amostani :) ) akkor nekem is az első hüvősebb reggeleken ugyanezt csinálta. Cseréltünk váltóolajat, megnéztük mi lehet, de kb. ennyiben is maradt a dolog. Csak nekem 10-15 perc menet után elkezdett puhulni... a váltóm természetesen :wink:

Link to comment
Megosztás:

Váltó: hidegben nekem is ilyen.. akadozik..nehezen megy... ez van...de ha bemelegszik ok.

Aztec: puhuuul miii? :) :D

pug.. jaja.. arany 206... lehet vetit, de nagyon jol megy... ültem is benne... jo csóka az... viszont a d.szüröje nagyon királyul van megoldva....

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek!

Nagyon hülye kérdésem lenne. Új vagyok itt és nézelődtem már sokfele, és csak ámulok. Elvileg, és a képek alapján is F astrám van, de ti korm. szervórol beszéltek (nekem tuti nincs, a kocsival gyúrok karra...) , meg láttam képet, ahol a rádió feletti digit kijelző 2 soros (nekem 1). Akkor nekem most mim van? :)

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek!

Nagyon hülye kérdésem lenne. Új vagyok itt és nézelődtem már sokfele, és csak ámulok. Elvileg, és a képek alapján is F astrám van, de ti korm. szervórol beszéltek (nekem tuti nincs, a kocsival gyúrok karra...) , meg láttam képet, ahol a rádió feletti digit kijelző 2 soros (nekem 1). Akkor nekem most mim van? :)

A szervó sok astrába extra opció volt, a kétsoros kijelző pedig a Gsi astrák jellemzője.

Link to comment
Megosztás:

Laci! Neked van 16db jó hidrótőkéd Mielött leamortizálod kérlek cseréljük ki

Figyi.....olcso volt a motormosás Azé gondoltam egy repeat re!

Hát jah.. neked óccccsóó.. :D mondjuk nekem is csak a kegyelemdöfést adta meg a légtömegnek.. :)

Azóta se mostam le a motort 8) Igaz, most amikor kicserélem majd végre azt a nyamvadt hütQcsövet, alatta tuti kitakarítom a mocit :wink: izé.. le takaritom..

Hidrok... szo szo.. ma reggel a hidegben kb 2sec erejéig egy elég jol kopácsolt... (fogjuk rá hogy egy) NO meg fölpörgött 2000ig, aztán jött csak szép lassan vissza..

Meg vminek kezd nagyon hangja lenni.. de lehet hogy csak az én rinyáló kihegyezett fülem hallja így...

Bár a kipuff tuti kifuj a középdob környékén... már kezd elég szép hangja lenni...asszem meg kell látogatnom janóékat egy kis hegesztésre..már ha még tudják :?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.