Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Mondjuk nagy férfinemiszerv voltam mert rajta hagytam az elejét. Mondta a ficko a jardon még pénteken hogy valakit elkaptak a hungárián meló közben.Hát ott volt nála az én cuccom is egy szatyorban.Egy skodának állt neki. Egy maskos kenwoodot tépett ki belőle a kis köcsög meg is muttatták.

Link to comment
Megosztás:

Képzeljétek elkapták a fasszopót amelyik szétcseszte a kocsimat, és minden cuccom előkerült205295170541036b5f358cd.gif. Most voltam azonosítani.

Hé csávó !

Nem zavar, hogy az arcképemet használod az örömöd kifejezéséhez :?: :?: :?: :smt062

vegyé vissza! :badgrin: :mrgreen:

Link to comment
Megosztás:

Én nem szarnám le... Ugyanis az Astrának az oldalablaka+szerelés+futkosás is elég sokba kerül. :?

Az üveg 8k volt,és kicseréltem magam kicsit szopós volt mire rájöttem a trükkre de sikerült.Csak az bánt hogy nem fehéret hanem halványzöldet kaptam és kicsit elüt.De nem baj mert úgy is be lesz fóliázva.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Használt automata sebességváltós Opelt szeretnék venni, Astrát vagy Vectrát. Nagyon megköszönném, ha tanácsot tudnátok adni ezzel kapcsolatban. Remélem jó "Téma"-ba írtam ezzel kapcsolatban.

Szia !

Szerintem ne kapkodd el a vásárlást, mert ezen kategóriában nem tologanak a vevők, az ilyen váltóval ellátott autók kapcsán :wink:

Link to comment
Megosztás:

Pont hívott, amikor a carstyling-ot nézegettem, mert felkeltette Tomi felvetése az érdeklődésemet. Igencsak csodálkozott azon, amit mondtam neki :roll:

vagy csak egy hihetetlen méretű konspirációval szembesültünk :)

mindjár kitör a paranoiám, elbujok a sarokba egy plüsshörcsöggel és kidolgozok vmi összeesküvés-elméletet :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.