Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

"Red kollega engedélyével ezennel topic opened, témaája remélhetőleg címéhez hűen Mit-Mennyiért-Mikor-Hol.

Mélykék dühöngéseit kéretik máshol."

Eladó alkatrészek > MMMH

aztec hozzászólása

Maradjuk annyiban, hogy ez a MOTE foruma.

Az ilyen és hasonló, személyemre vonatkozó megjegyzéseidet tartogasd azon időszakra, amikor már a klub tagja leszel.

ui: mint te is láthattad, NEM ÉN offoltam szét egyből a fent említett topicot.

Link to comment
Megosztás:

Maradjuk annyiban, hogy ez a MOTE foruma.
Nem mondod :idea:

Ha nem szólsz azt hiszem a www.off.hu-ra tévedtem.

Evvel érvelni szvsz szánalmas.

De azért köszönöm, hogy köztetek lehetek annak ellenére, hogy ingyenélő vaok :?

Az ilyen és hasonló, személyemre vonatkozó megjegyzéseidet tartogasd azon időszakra, amikor már a klub tagja leszel.

Ohhhh peoplez miva veled? Mondd azt, hogy szar napod van, vagy nem jött össze vmi, de ez a politikus profil pont Te neked röhejes :)

Vagy ez is személyedre vonatkozó +jegyzés volt :roll: :?:

Link to comment
Megosztás:

Nem mondod :idea:

Valóban nem mondom, írom :D

Evvel érvelni szvsz szánalmas.

Nem érvelés, mindössze egy ténymegállapítás volt.

Belátásodra bízom, hogy mit tartasz szánalmasnak.

De azért köszönöm, hogy köztetek lehetek annak ellenére, hogy ingyenélő vaok :?

Sajnálom, hogy nem tartod fontosnak, hogy éves szinten 5000 Forintal támogasd a Klub működését, többekközött ezen, jópofa fórum meglétét, bár asszem, hogy utánnam neked van a legtöbb hozzászólásod :roll:

Az ilyen és hasonló, személyemre vonatkozó megjegyzéseidet tartogasd azon időszakra, amikor már a klub tagja leszel.

Ohhhh peoplez miva veled? Mondd azt, hogy szar napod van, vagy nem jött össze vmi, de ez a politikus profil pont Te neked röhejes :)

Óóóóóóó kifejezetten jó napom van és remélem, hogy az is marad :wink:

Belátásodra bízom, hogy mit tartasz röhejesnek.

Miből gondolod, hogy tudod milyen ember vagyok ?

Vagy ez is személyedre vonatkozó +jegyzés volt :roll: :?:

Mindössze egy kérés.

Vannak Moderátorok, akik megfékezik az esetleg elszabadult offolásokat.

ui: nem biztos, hogy az a legjobb megoldás az off jellegű hozzászólások elkerülése, ha odaírod : mellőzem ezen jellegű tevékenységemet.

mert talán pont visszafelé sül el :wink:

Link to comment
Megosztás:

Látod annyira ismerlek,h tudtam mit fog belőled kiváltani, ha ezt írom.

Namost sztem mindenki tudja, hogy igen értelmes ember vagy, csak álcázod magad -hadd ragadjam meg a nagyszerű alkalmat, hogy elmondjam remekül csinálod, mert amíg nem találkoztunk személyesen biztos voltam benne, hogy nem vagy 100as- de ez néha olyan jól sikerül, hogy az értelmesen feltett szakmai kérdések a háttérbe szorulnak, mert 2 oldalas magasröptű eszmefutattásba kezdesz. Ne értsd félre, nem zavar, sőt munkahelyemen jókat vigyorgok magaman mikor olvasom építő jellegű hozzászólásaid. De minden vágyam volt egy olyan topikot nyitni, amivel tudom segíteni az opelfanok életét. Namost az ajudis topik a cikk miatt jött létre és most itt volt a nagy lehetőség és gondoltam féltve őrzöm :!: De látom ez a kérés azon túl, hogy megsértette kicsiny lelkivilágot még problémát is okozott. Ezúton szeretnék minden fórumozótól bocsánatot kérni, mert megsértettem az udvari bolondjukat.

Link to comment
Megosztás:

Gergő !

Még mindig a belátásodra bízom, hogy kit tartasz udvari bolondnak.

Ha rám esett a választásod, ám legyen :) Miért is ne ? Ha ez alatt azt érted, hogy valaki generálja a viccelődést, az ugratásokat :D Amúgy a lényeg általában mindig ott van, csak max kicsit több hozzászólást kell megnézni. Amúgy nem én vagyok az egyetlen fórumozó, aki "épületes" hozzászólásokkal gazdagítja a fórumot :wink:

Az Audi topicban mi rosszat tettem amúgy ? :roll:

Nem sértettél meg, inkább provokációnak hatott amit írtál az új topic elején, ha nem is annak szántad és nem is volt értelme, hiszen mint láthattad Gabi és Anti kezdett el offolni :wink:

Link to comment
Megosztás:

István!

A lényeg annyi volt,hogy vmit kell írni a topik elejére, ez jutott eszembe először és gondoltam bosszantalak 1 kicsit. Nem sertésnek szántam elhiheted ismersz békés budapesti lakos vaok. Csak felvetted. De ha nem haragszol addig nem leszek MOTE-s míg nem tudok normálisan közlekedni a kocsimmal, hogy talikra, esetleg 7végékre kijárjak veletek.

peace

Link to comment
Megosztás:

Önálló személyiség vagy. Senki nem akar semmit ráderőltetni, hiszen akkor már régen rossz. Vagy magadnak érzed ez a Klubot, vagy nem. Vagy érzel magadba annyi elhívatottságot, hogy támogasd a meglétét, - ha van rá lehetőséged - vagy nem. Tényleg nem haragszom, mindössze volt egy ténymegállapításom és egy kérésem :wink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.