Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Pl Crossline a rákos úton :idea:

Nem tudom, hogy a Crossline-ban kapható-e alurács, mert erről nem kérdezősködtem náluk, de fel kell őket hívni és akkor kiderül. Én mindenekinek csak ajánlani tudom őket, teljesen normálisak, segítőkészek :wink: Igaz nem a legolcsóbbak :roll:

Esetleg érdeklődhetnél a Frigate-nél is : info@frigate.hu

Link to comment
Megosztás:

....most kivételes nem mondtál jót, mert én pl életem első alurácsát ott vettem naon régen 2 rugóért, amikor mindenhol 3,5-4 e körül volt....

Persze hogy olcsó volt, mert csak te vettél rózsaszín alurácsot, senki másnak nem kellett :twisted: Pár alkatrészt megkérdeztem tőlük és azok nem voltak a legolcsóbbak.

Link to comment
Megosztás:

Persze hogy olcsó volt, mert csak te vettél rózsaszín alurácsot, senki másnak nem kellett :twisted: Pár alkatrészt megkérdeztem tőlük és azok nem voltak a legolcsóbbak.

Miva veled? - nem vagy formádban :) humorherold nem tréfarépát reggelizett :shock: :?: :?:

igazad van a rózsaszín a barbiferrariba kellett, de vettem egy sima feketét is 80x20cm-set nehogy ebbe is beleköss és az vót 2000 HUF. Áfával és kp fizettem.

Link to comment
Megosztás:

....humorherold nem tréfarépát reggelizett :shock: :?: :?:....

Ehhhh.....Örülök, hogy sikerült megtalálnod a w"w"w.nyolcvanasevekleggyengebbviccei.hu oldalt és ráadásul idézel is onnan :DBarbinak szürke kispókja van :wink:

Ellenben igazán örvendetes, hogy a Momo-nak van végre magyar oldala : http://www.momocorse.hu :)

ui: szerintem biztos lehet alurácsot kapni a Taposólemezgyár hivatalos boltjában is 8)

Link to comment
Megosztás:

Böngésztem egész nap a neten és találtam egy halom alkatrészt és nem csak c20xe-hez hanem az összes "nagyvérühöz"!

Ezek az alktrészek , komplett motorblokkok magánszemélyek által feladott hirdetések.

Csak tel. számuk van meg , ugyhogy lefordítok egy kis szöveget és küldöm nekik a SMS!

sajna nagyon picit tudok németül.

Komplett moci -figyeljetek-250 EURO-tol van.De van darabonként is.

Hoznék én komplett gsi-it is lábán alkatrésznek de a vagyonom nincs annyi.

de az biztos , hogy megyek ha nem ebben a hónapban akkor a jövőhónap elején.

Akinek kell valami -szóljon!Nem tudom, hogy hányan megyünk de ha lesz üres hely akkor SZÓLOK:

Patrol-lal megyek (180 liter gázolaj nekem 15.000 HUF-ba van.

Amúgy sajna nekem kell a blokk , mert 3 -tank üzemanyag elfogyasztása után újból megrepedt a hengerfej!Pedig nagyon óvatosan hajtottuk az asszonyal felváltva.A szaki szerint a hengerfej már nagyon beteg és nem először volt csinálva.

Azt mondta , hogy adjam el a gépet!DEHOGY adom inkább megcsináltatom normálisan.

Link to comment
Megosztás:

A szaki szerint a hengerfej már nagyon beteg és nem először volt csinálva.

Azt mondta , hogy adjam el a gépet!DEHOGY adom inkább megcsináltatom normálisan.

remek ember lehet :evil: :evil: :evil:

az ilyen fakazű szemét patkány alja kontárnak száradjon le a keze és szarjon sünt

persze bazze nem birja megcsinálni inkább eladatja veled, hogy szopjon vele más....szemét alja balkáni szőrőstalpu paraszt

Link to comment
Megosztás:

remek ember lehet :evil: :evil: :evil:

az ilyen fakazű szemét patkány alja kontárnak száradjon le a keze és szarjon sünt

persze bazze nem birja megcsinálni inkább eladatja veled, hogy szopjon vele más....szemét alja balkáni szőrőstalpu földműves

nohh ez szép volt... :) :D :D

Link to comment
Megosztás:

Újrarepedt a hengerfej? Szimplán hegesztették? B@szd őket pofán. Nekem Turcsányék annó megmondták, hogy azért 1,5szer olyan drága a hengerfejhegesztés ehhez a kocsihoz, mert bele kell húzni valami csövet, és azt belehegeszteni, nem pedig szimplán meghegeszteni...

Az enyém 2003 XII. óta jó, ők csinálták... (kopkopkop)

Link to comment
Megosztás:

FehérGSi!

Ha esetleg szarér-hugyér (pár tíz juró) találtok, kellenének a köv. cuccok:

GSi komplett olajhűtő (hűtő+csövek+adapter a szűrő alatt), 1.6-os Astrába féltengely komlett, mindkét oldali.

De tényleg csak akkor, ha hozzátokvágják. :)

Link to comment
Megosztás:

bameg de ezt nem mondtad volna tegnap telefonban :evil:

s mi lesz helyette? nem is mi, hanem mikor?

vmikor kinézhetnénk a jövő 7en a szomszédodhoz :idea:

bammeg azé nem mondtam,mert ma adtam el 1.18 millléééé!

mi lessz helyeette?most lehidalsz!kis köbcentis dizel a válalkozásnak.céges vas.na meg egy lakás.De hogy hü maradjak igyexem valami kis opelre orientálodni!bármikor jo nekem a szomszéd,csak elötte egy nappal szolj hogy otthon legyen lehetöleg...hogy mikor az uj vas?hát remélem sürgösen,mert az asszony sportautojával járok.(suzuki SPOPRT) 8)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.