Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

hi

keresek x14nz-mhez hátsó gyári dobot !használt is érdekel csak jo állapotban legyen!!!(koksz ,rozsda mentes...)

ezzel egyetemben a "kipufogo" rendszerem is eladó...egyben ...vagy csak végeket is lehet vinni...vagy csak a dobot...bármi.....pü- ben lebeszéljük.....

Link to comment
Megosztás:

Az SXP féle elektromos tetőablak bekerült a kocsimba, és jól szuperál :) (kopkopkop).

Egy astra borítást viszont télleg kéne venni, mert kissé elsárgult a vectráé... Habár nem tudom, hogy egy 93-as autónál mennyivel lehet idősebb egy vectra... 90-ben kezdték gyártani, nem?

Link to comment
Megosztás:

Az SXP féle elektromos tetőablak bekerült a kocsimba, és jól szuperál :) (kopkopkop).

Egy astra borítást viszont télleg kéne venni, mert kissé elsárgult a vectráé... Habár nem tudom, hogy egy 93-as autónál mennyivel lehet idősebb egy vectra... 90-ben kezdték gyártani, nem?

menj be egy opel kereskedésbe

szerintem vagy orientimpex vagy muller auto ..

én ide szoktam jarni

és ezt kérd

Katalogus szam: 01 93 274

Gm: 90 439 359

kat szam alapjan persze és pár nap alatt megérkezik

és 3e ft körül lessz valahol szal enm nagy tétel

én is megrendeltem

bár az enyémnek jobb a szine mint a tied de inkabb astrá-é

legyen benn mert az jobban passzol

egyébként kar hogy a haverom kocsijába nme néztél bele abban

astra boritas volt ..

Link to comment
Megosztás:

hi

keresek x14nz-mhez hátsó gyári dobot !használt is érdekel csak jo állapotban legyen!!!(koksz ,rozsda mentes...)

ezzel egyetemben a "kipufogo" rendszerem is eladó...egyben ...vagy csak végeket is lehet vinni...vagy csak a dobot...bármi.....pü- ben lebeszéljük.....

Nekem még megvan a komplett gyári rendszer. A hátsó dob egyszer volt cserélve, tehát most olyan 20-25ekm lehet benne. Állapotát majd holnap megvizslatom ha érdekel.

Link to comment
Megosztás:

Üdv.

Van egy kis problémám! :twisted:

1.5hete kezdte a vasam a jelenséget.

ha 4 ből visszateszem lasítással 3-ba akkor leáll a rendszer, leáll a motor .

Alapjárati probléma nincs.Huzatáskor sem lép fel szaggatás.

Akkor mi lehet?

Még egy kérdés!

A kiegyenlítő tartályon lévő oktánszám állítónak hogyan kell állnia 95 vagy 98-as benzinnél?A vagy B?

Link to comment
Megosztás:

Valaki tud segíteni nekem , hogyan kell kiolvasni házilag a hibakódot?

Tegnap letöltöttem , hogy kell de az, hogy összekötöm az A meg B-ét az nekem vagyis nálam nem érvényes.

Na most a csatlakozó a ABs vezérlő mellett van ügyebár , de ott van egy halom pöcök :oops: és ott leragadtam.

Nekem ugye Motortronic 2.5 -söm van?

Link to comment
Megosztás:

....ha valaki azt mondja hogy tényleg kell neki is..

és találok bontoban akkor elhozom de ha tényleg kell

és a olyan 10e +/- egykétezer forintot rá tud szánni

bontotol függ az ára....

Hétvégi talin meséltem Hernád Tominak arról, hogy milyen átalakítás ejtettél meg. Felkeltette az érdeklődését a téma és ő is szeretne ilyet, a kocsijába :) Tehát ha bontóban jársz, és lelsz ilyen készséget, akkor megkérlek, hogy hozd el. Köszi :wink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.