Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

köszi, :) ,milyen többi szám?? illetve ez az, hogy nekem, - meg sztem mooby-nak sincs más, csak a pill. seb. egy pár másodpercig, az is csak akkor ha egy csomó ideig nyomom mindkettőt, majd kb 2-3 sec múlva minden létező szegmens világít egy 2 másodpercig, aztán visszáll.... szal csak ez van egyéb más szám nincs...

mondjuk az is igaz, hogy ha arra nem lehet rávenni, hogy folyamatosan kiírja a sebességet, akkor nem érdekes a dolog, meg az 53-as limit is gáz... bár csak lakott területen próbáltam... szal ilyen magasságokba nem jutottam :) - főleg hogy egy hete is ilyenkor egész nap mértek... meg szerintem kicsit keveset is mutat...

mondjuk nem valódi bc ez ugye... de azért jó lett volna

ugyanez van nekem is!de ha csak ennyi a funkcioja akkor mi a nemiszervemnek van benne?ennek igy semmi értelme!nekem a sebességen kivül valami F 95-öt ir ennyi!de ahogy Te is irtad kb 2 sec...

Link to comment
Megosztás:

ugyanez van nekem is!de ha csak ennyi a funkcioja akkor mi a nemiszervemnek van benne?ennek igy semmi értelme!nekem a sebességen kivül valami F 95-öt ir ennyi!de ahogy Te is irtad kb 2 sec...

na nekem még azt se :) , amúgy én sem vágom miért, de valami oka csak van...

Link to comment
Megosztás:

érdekes h neked nem irja....

nekem iesmit ir asszem: F 12 utána pár mp mulva F 95 és utána jön csak a sebesség szintén pár mp-ig....nálam a km ora és e kijelzö között 8-9 km/h különbség van....szal multkor pályán mentem 170 et km ora szerint de ha a kijelzönek kö hinni akko csak 161 et KB.....na ez van hali

Link to comment
Megosztás:

érdekes h neked nem irja....

nekem iesmit ir asszem: F 12 utána pár mp mulva F 95 és utána jön csak a sebesség szintén pár mp-ig....nálam a km ora és e kijelzö között 8-9 km/h különbség van....szal multkor pályán mentem 170 et km ora szerint de ha a kijelzönek kö hinni akko csak 161 et KB.....na ez van hali

hát én a te helyedben nem mennék 170-et az 14Nz-vel.

nem arra való......

Link to comment
Megosztás:

Nekem diavia klima van az automban, szerintetek az hogy ha rakapcsolom pluszban a belso levego keringetest okoz valami hatast a hutesben?

En ugy vettem eszre mint ha picit erosebben fujna ha be van kapcsolva, de lehet hogy nincs koze hozza....

Link to comment
Megosztás:

lehet igazad van Uhuhu de sztem max a gyári guma lehet gáz ugyanis az 13 175 szal nemtom mennyi annak a maxja.....

5 ben 170 nél nem tiltott bár nem is szándékoztam tiltatni ....és nem volt tartós azér az a 70 2x probáltam odáig nyomni gázt(1x oda 1x vixa fele.....) amugy 140 es átlagot jöttem ....az csak nem lehet gáz.....na halihó

Link to comment
Megosztás:

Nekem diavia klima van az automban, szerintetek az hogy ha rakapcsolom pluszban a belso levego keringetest okoz valami hatast a hutesben?

En ugy vettem eszre mint ha picit erosebben fujna ha be van kapcsolva, de lehet hogy nincs koze hozza....

erősebben hüt, mert a belső hideg levegőt hüti ujra, és nem a meleg levegőt hüti le.

Link to comment
Megosztás:

Knight!

Nem eccerű a téma, mivel kell hozzá egy kis kütyü.

Ezt Én magamnak megterveztem és megalkottam. A lényege hogy

a vezetékkötegről "lopott" sebesség- és fordulatszámjelet feldolgozza,

majd a TID rádiókijelzőjére kiírja. Ezt most fogom továbbfejleszteni,

nyáron már memóriastickre is lehet rögzíteni menet közben az adatokat.

Ezzel a loggal pl. hasznosan elemezhetem adott versenyen a körönkénti

történéseket. :)

Link to comment
Megosztás:

és mióta rinyálok neki hogy menniyért csinálná meg nekem is :) :)

Ehhhh mi meg állandóan rágjuk a fülét az egyedi azonosító - vagy mi :) - kapcsán, de kitartóan ellenáll :o Talán kellene egy korrekt, 17-18 éves, nőnemű, autósport-rajongó, F Astra tulajdonos akinek a kérése után, biztosan megcsinálná a fent említett műszaki csemegéket :wink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.