Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Mooby!

Az tény, hogy a múltkor sem véletlenül vísított fel a hölgy én mondtam, hogy kinézetre nyóc év szigorított.... a msáik: kinn van zseton arra, hogy építgessék az autót :idea: Az a verda kb 6 év alatt készült el, ha jól tudom :wink:

Link to comment
Megosztás:

Mooby!

Nem nehéz annyit rádobni. :)

Gondolj arra, van akinek csak a négy kerék ér ennyit az autón. :)

akinek csak a négy kerék ér annyit az auton,(mert ugye astrárol van szo)amennyit az egész talicska annak nem hiányzik 1 kereke? :)

Aztec koma!

ki kéne tépni ezt a széklet gyári magnot a vasbol!tudol nekem segiteni?

és mikor? :wink:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tippeket szeretnék tőletek kérni, van egy 1993-as C14NZ Astrám és még mindig nehezen indul. Opel16v javaslatára kimostuk a fojtószelepházat,

azóta stabil az alapjárat. Eddig cserélve lettek: lamdaszonda, fojtószelep potméter, MAP szenzor, impulzus jeladó, motorhőmérséklet érzékelő,

fedélzeti komputer, elosztófedél, rotor, gyújtáskábelek, gyertya stb. Tegnap cseréltünk gyújtáselosztót is azóta "pöccre" indul, de várni kell kb. 2-3 percet és csak utánna lehet indulni, gázpedált nyomni, mert különben leáll és kb. 10-15 indítás után hajlandó újra beindulni. Amíg meleg a motor semmi gond, csak ha hideg akkor csinálja.

Előre is köszönöm!

Üdv. Udi :shock:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tippeket szeretnék tőletek kérni, van egy 1993-as C14NZ Astrám és még mindig nehezen indul. Opel16v javaslatára kimostuk a fojtószelepházat,

azóta stabil az alapjárat. Eddig cserélve lettek: lamdaszonda, fojtószelep potméter, MAP szenzor, impulzus jeladó, motorhőmérséklet érzékelő,

fedélzeti komputer, elosztófedél, rotor, gyújtáskábelek, gyertya stb. Tegnap cseréltünk gyújtáselosztót is azóta "pöccre" indul, de várni kell kb. 2-3 percet és csak utánna lehet indulni, gázpedált nyomni, mert különben leáll és kb. 10-15 indítás után hajlandó újra beindulni. Amíg meleg a motor semmi gond, csak ha hideg akkor csinálja.

Előre is köszönöm!

Üdv. Udi :shock:

Menetközben nem rángat, nem torpan meg gyorsításnál nagyon? Nekem 2-3 másodpercig kell indítanom, ha sokat állt az autó (napok), de jobban indul, ha ilyenkor 2x ráadom a gyújtást, és így 2x termel fel benzin szivattyú... vákuum csövek rendben?

Link to comment
Megosztás:

Menetközben nem rángat, nem torpan meg gyorsításnál nagyon? Nekem 2-3 másodpercig kell indítanom, ha sokat állt az autó (napok), de jobban indul, ha ilyenkor 2x ráadom a gyújtást, és így 2x termel fel benzin szivattyú... vákuum csövek rendben?

Menetközben nem rángat, nem torpan egészen jól megy. AC pumpa

kb. 1 éve lett cserélve eredeti újra. Inkább az lehet a baj, hogy sokat kap.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.