Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Uhh!! Nemrég voltam én is egy kicsit el a városban..pont akkor szakadt le az ég! Durva vooolt! Legnagyobb speeden törölt az ablaktörlö, mentem vagy 20al, mégis szinte csak a kocsik lámpáját lehetett látni! Brutális...a párásodásról nem is beszélve...

érdekes volt...ha simán a kinti levegöt nyomattam(hideg állás) párásodott mint állat..ha rányomtam a klimát jobb lett..ha meg ez mellé még a belsö keringtetést is, akkor meg pik pak eltüntette a párát... hmm.. pollenszürö? idén volt cserélve....

Link to comment
Megosztás:

....92-es astram van és 95 utáni tükröt akarok rárakni lehetséges ez rámegy egy az 1-be???....

Én is gondolkodtam egy ilyen cserén, de azt hiszem marad a régi, mert bár a újabb fajta nagyon szép és sokkal kecsesebb, de a régi eszméletlen masszív, mind anyagában, mid felépítésben.

Link to comment
Megosztás:

Én is gondolkodtam egy ilyen cserén, de azt hiszem marad a régi, mert bár a újabb fajta nagyon szép és sokkal kecsesebb, de a régi eszméletlen masszív, mind anyagában, mid felépítésben.

hát nem is szabad az ujjal cserjéket kiütni mert eltörik! :)

Link to comment
Megosztás:

hát nem is szabad az ujjal cserjéket kiütni mert eltörik! :)

Nem erről van szó :)

Múltkor túl közel osontam egy parkoló autósor mellett, ugyanis arra figyeltem, hogy az utasom hol tud kiszálni. Ezen szemlélődés közben belakadt egy kocsi tükrébe az Astra ezen részegysége :roll: Egyik tükör sem sérült, majd az "élettelenül", a vezetékeken logó jobb tükröm egyből visszapattant a helyére. Rá pár napra egy barátom rátámaszkodott - igaz nem olyan testfelépítésű, mint én :) - ergó lefelé nyomta a tükrőt. Ismét csak vissza kellett pattintani, nem volt semmi problematic :wink:

Link to comment
Megosztás:

Nem erről van szó :)

Múltkor túl közel osontam egy parkoló autósor mellett, ugyanis arra figyeltem, hogy az utasom hol tud kiszálni. Ezen szemlélődés közben belakadt egy kocsi tükrébe az Astra ezen részegysége :roll: Egyik tükör sem sérült, majd az "élettelenül", a vezetékeken logó jobb tükröm egyből visszapattant a helyére. Rá pár napra egy barátom rátámaszkodott - igaz nem olyan testfelépítésű, mint én :) - ergó lefelé nyomta a tükrőt. Ismét csak vissza kellett pattintani, nem volt semmi problematic :wink:

igen eccer véletlenül énis elütöttem egyik haverom (csak meg akartam ilyeszteni :)) aztán egy mozdulattal visszaugrott a helyére

de a legjobbak akkor is Agressor M3-as tükrei

Link to comment
Megosztás:

eccer én is összekoccantottam egy góf tükrével a sajátomat....(bár ez az ujabb tükör ugyebár...) a lényeg h ellentétes irányba közlekedtünk és igy ért össze a a két tükör ....semmi baja nincs.....szal ez is masszivnak bizonyult....

Redline! nekem is Agressor félére fáj a fogam :?

csao

Link to comment
Megosztás:

Uhh!! Nemrég voltam én is egy kicsit el a városban..pont akkor szakadt le az ég! Durva vooolt! Legnagyobb speeden törölt az ablaktörlö, mentem vagy 20al, mégis szinte csak a kocsik lámpáját lehetett látni! Brutális...a párásodásról nem is beszélve...

érdekes volt...ha simán a kinti levegöt nyomattam(hideg állás) párásodott mint állat..ha rányomtam a klimát jobb lett..ha meg ez mellé még a belsö keringtetést is, akkor meg pik pak eltüntette a párát... hmm.. pollenszürö? idén volt cserélve....

nézd meg a szélvédőnél, hogy a gumi nincs-e felválva valahol, ott befolyhat a víz, elég ha egy pici befolyik, ha egy kicsit is nedves a szűrő akkor kész a csoda :)

ha meg valahol fel van válva akkor nyomj oda v.mi tömítőt,

nekem egy kb 2cm-es darabon volt picit feljönve én FBS pasztával nyomtam ki (színtelen gumikaucsuk) kb 20 centiről lehet észrevenni, hogy van ott valami, szal tök jól meg lehet csinálni, de gondolom szilóval is + lehet ugyanilyen jól

Link to comment
Megosztás:

Köszi srácok az infot a tükörre.

remélem ha lecsrélem azért nem törik olyan könnyen különben is ugy vigyázok a gépre mint a szemem fényére. :)

egybként szeretnék én is klubtag lenne de anyagilag csehül állok,ded amint rendbe jövök belépek.

Remélem sok jóval jár. :shock:

Link to comment
Megosztás:

Nem jellemző, hogy hajkurásznám a kocsimat, meg versenyeznék vele, de ma meglepett kis szívem kis astrája...

Gyorsultam egy 98-as 2.2 vti preluddel (állítólag 220 lóerő, mert csiptuning meg franc tudja milyen leömlő), kézi váltóssal. Háromszor indultunk, egyes kettesben mindannyiszor alaposan lemaradt, hármasban 100 körül kezdett feljönni... Mindezt úgy, hogy döglődik a lambdaszondám, meg van 5 év a két kocsi között... Szerintem erre az sem mentség, hogy ketten ültek benne, én meg egyedül voltam...

Egyszer b.szott oda csúnyán, de akkor 40-ről hármasban próbálkoztam gyorsítani :)

Szóval főleg, ha az árát is hozzávesszük a két taligának, nem rossz ez a kocsi. Sőt :)

Link to comment
Megosztás:

Ezzel a kijelentéssel azért vigyáznék :)

Vectra GTS van 1.8-as motorral is.

De pl. 3.2-est nem hinném hogy lenyomnád, vagy az új 150 LE-s 1,9 TD-t :o

ez 3.2-es volt! :)

az igassághoz tartozik hogy mikor elszaladtam mellette a kuruc felszivta magát és utána elment mellettem! :wink:

Link to comment
Megosztás:

no jah, azért az a 3.2 azért tud...

na ja tud...azért hozzáteszem mikor pipa lett hogy megelöztem odaakart b..szni,és kb 200-al ment 200 méterrel elöttem.ja és látnotok kellett volna azt a zsiros paraszt arcot aki benne ült a lovával. :)

lehet az auto tudna,de a pali nagyon retardált volt!

Link to comment
Megosztás:

ez valamiért kimaradt a fényképes beszámolóbol :twisted: :twisted:

igen kissé szubjektív volt a beszámoló :)

off: a 2.2 prelude vti alapból 220 lóerő, ugyanúgy, mint a civic 1.6vti 160le.... én se szoktam tolni a verdának, csak néha péntek este belecseppenek :) nem egy vtivel mentem már, de 99%ban 3 asban lépnek el :idea:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.