Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Én sosem csináltam ilyen rendetlenséget kiskoromban az autónkban. :(

Igaz nekem gyerekűlésem sem volt a trabiban. :D

Dettó ugyanez a helyzet nálam is.

Én azért annyival kiegészíteném a dolgot, hogy nálunk a kocsiban nem eszik senki sem.

Ugyanis takarítani senki sem szokta rajtam kívül tehát, összerondítani, sem szabad senkinek. Így is rosszul vagyok amikor a fiam a frissen fényesített küszöbre rááll.

Link to comment
Megosztás:

Dettó ugyanez a helyzet nálam is.

Én azért annyival kiegészíteném a dolgot, hogy nálunk a kocsiban nem eszik senki sem.

Ugyanis takarítani senki sem szokta rajtam kívül tehát, összerondítani, sem szabad senkinek. Így is rosszul vagyok amikor a fiam a frissen fényesített küszöbre rááll.

Szegeny gyerek, mingya meg ra sem szabad nezzen az autora :D

hihi, hamarosan nekem is lesznek hasonlo tapasztalataim :D

Link to comment
Megosztás:

Ugy latom le vagyom maradva :D

Soknak van tele a hatso ulese 1,2,3 gyerekkel, de nem baj, 2 het mulva nekem is lesz mar egy, oszt a tobbin is dolgozom majd :(

CSak bátran.NMálunk is hamarosan be lehet rakni a 2. gyerekülést! :wink:

Helyesebben azt, amit a nagylányom már kinőtt. :D

Link to comment
Megosztás:

Dettó ugyanez a helyzet nálam is.

Én azért annyival kiegészíteném a dolgot, hogy nálunk a kocsiban nem eszik senki sem.

Ugyanis takarítani senki sem szokta rajtam kívül tehát, összerondítani, sem szabad senkinek. Így is rosszul vagyok amikor a fiam a frissen fényesített küszöbre rááll.

Eddíg azt hittem, h csak én vok ilyen hülye, már majdnem el is hittem, h nem vok normális. :(

Sosem értettem, h miért kell a küszöbre ráállni. Pláne, h csak én tisztítom a kocsim. :D

Link to comment
Megosztás:

na ez a küszöbtéma ill ajtózseb nekem is kényes témám, egyszerüen nem bírom felfogni, hogyí ki-beszálláskor miért kötelező csíkot hagyni az ajtón és összesározni a küszöböt, arról nem is beszélve, hogy 2 ki-beszállás után a hátsó szőnyegeket az űlések alól kell előhuznom, amikor természetesen már tiszta kosz a kárpit... :doubt:

Link to comment
Megosztás:

És a gyerekülés alatt? Az nagyon durva tud lenni! :(
Hehe...

Nálunk az asszony ugye jobb oldalt elöl. Ő szemetesnek használja a térképtartót és nem tekeri fel az ablakot. Bal hátul a lányom (9 éves) ülésmagasító és környéke tragédia. Volt már alatta fél szendvics is. Nem is eszik csokit a kocsiban, de a hamutál púpos a papirokkal. (Iskolából szépen hozza magával, mert ugye az utcán sem dobáljuk el...) Fiam alatt, mellett meg amit el lehet képzelni. Ráadásul Ő úgy van vele, hogy már nagyfiú, ezért egyedül mászik fel az ülésébe. Természetesen saras lábbal is. Ilyenkor persze az első ülés háttámláját is összekoszolja. Alig éri el, de azért megoldja. És akkor még az ablakokon lévő ujjnyomokról (inkább tenyér) nem is beszéltünk....

Már nem is mérgesít. Immunis vagyok rá. :wink:

Szó nélkül takarítom ki...

Link to comment
Megosztás:

Húdejó hogy nincs gyerekem. :( :D :D

A hátulra beülő, a gumszőnyeget ez első ülések alá betoló, közben a kárpitot összesarazó (száraz időben is) utasokat én sem értem. Ha hátra beül valaki hozzám, akkor mindig ez van.

Pedig tényleg nem móka kitrakarítani. :evil:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.