Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ha a BC kiírja, hogy "Bremsbeleg" akkor konkrétan mit kell cserélni???

Csak a betétet, vagy a tárcsát is??? A fékpofa a dobfékben van ugye??

A BC elöl-hátul mér, vagy csak elöl????

Több hülyeséget egyenlőre nem kérdezek, maj várok egy hetet. :oops:

(Pofám leszakad :) , hogy néha ilyeneket kérdezek..... :oops:)

Üdv.: Atommanó

Hali.

Én pont pénteken cseréltem a kerékcsapágyakat elől-és a féknyeregben (elől)a két fékpofa között helyezkedik el ez a kopásérzékelő.

szerintem a féktárcsához nincs köze csak a betétekhez.

Egy egyszerü mozdulattal kilehet huzni és a fémrészét meg is tisztithatod.De ha már nagyon kopottak a betétek akkor csere...!

Nekem az első jobb kerékagycsapágy adta meg magát (már zavart a hangja)kicseréltem , vagyis kivettem a gólyalábat és elvittem a szerelőhöz aki kipréselte a régi csapágyat és beletette az ujat!Frankó lett csak most a a baloldalon hallok enyh bugó hangot-ugyhogy az is csere-- 8) :)

Link to comment
Megosztás:

[

Én részemről nem tankolnék, de van aki kijár rendszeresen. Én egyszer tankoltam ukrán benzint, és valószínű attól rángatott 2 hónapig a gép.

Ettől függetlenül az ottani autók is elmennek valamivel, és szerintem a Magyar benzin is szar....

Tudom, hogy ezzel most nem segítettem, csak leírtam a véleményem! :roll:

Üdv.: Atommanó

Link to comment
Megosztás:

Én rendszeresen ukrán italt adok a gépnek.

Azért különböző adalékokat kap, meg rendszeres injector tisztitást is.

De az ukrán italtol semmi(kopp-kopp-kopp) baja nincs.Én ráadásul magamnak tankolok meg ukránban és nem mástól veszem ..akik..keverik-kavarják.Most vitték fel az árát 103 FT/L.

Románt még nem tettem bele!

Hmmm! És ehhez az ukrán csodaszerhez hogyan lehet hozzájutni? Én éppenséggel pont keleten vagyok. Szóval ha tudsz segíteni az olcsósításban, akkor köszi.

S

Link to comment
Megosztás:

Az pontosan hol van!Vagy hol vagy?

fehérgsi!

Elnézést. Egy kicsit kapkodtam az elébb. Szóval Debrecenben vagyok, de időnként a Dunántúlon is vagyok, meg még időnkébben Pesten is. Ez a magadnak tankolás mit jelent? Én Romániában odamentem egy kúthoz, és azt mondtam az embernek, hogy tele. Te háztól veszed? :shock:

Link to comment
Megosztás:

Debrecenben vagyok. Az elég kelet, nem?

Ha van utleveled akkor csak el kell menni ukránba.

Na meg az , hogy saját neveden kell lenni a gépnek.

Még vihetsz egy 10L-es kannát amibe hozhatsz még plusz benzint, na meg egy karton cigit saját részre ,de a 10 L benzin mellé kell egy poróltó is.Ha ez mind megvan akkor elkisérlek szivesen.Nekem is menni kell a héten.

Link to comment
Megosztás:

Hehe!

Nem mosott el az eső minket!!

17 induló autó, király idő, jó játékok, elbaszott itiner (KM nem stimmelt) de idő közben korrigálva.

Nagyon tetszett mindenkinek, és jövőre várunk mindenkit + téged :)

Én is végig csináltam 1 szakaszt és fényképeztem eleget, király volt.

Ja és az volt elnök megint elvitte az 3. helyet és kupával távozott (TAS volt a navigátor).

logo1.gif

Link to comment
Megosztás:

sziasztok

lenne egy kérdésem (kvízkérdés a cégünknél egy játékban)

Az Opel Manta című klasszikus német filmben a végső verseny előtt mit tesznek a kocsi csomagtartójába?

vasradiátor

bojler

betonlap

tudja vki a választ??

én sajnos nem láttam ezt a filmet :)

Link to comment
Megosztás:

Ha van utleveled akkor csak el kell menni ukránba.

Na meg az , hogy saját neveden kell lenni a gépnek.

Még vihetsz egy 10L-es kannát amibe hozhatsz még plusz benzint, na meg egy karton cigit saját részre ,de a 10 L benzin mellé kell egy poróltó is.Ha ez mind megvan akkor elkisérlek szivesen.Nekem is menni kell a héten.

:shock: :shock: :shock:

Kanna a csomagtartóban? Ukrajnában? Merész, én azt hallottam, hogy nagyon megvágják az embert a kinti policia emberei, ha ilyesmit találnak a csomagtartóban, és a cigiről is úgy tudom, hogy csak akkor hozhatsz, ha legalább 24 órát tartózkodtál kint. Én ezen oknál fogva teljesen kiürített a csomagteret, amikor mentem. :wink:

Link to comment
Megosztás:

[

:shock: :shock: :shock:

Kanna a csomagtartóban? Ukrajnában? Merész, én azt hallottam, hogy nagyon megvágják az embert a kinti policia emberei, ha ilyesmit találnak a csomagtartóban, és a cigiről is úgy tudom, hogy csak akkor hozhatsz, ha legalább 24 órát tartózkodtál kint. Én ezen oknál fogva teljesen kiürített a csomagteret, amikor mentem. :wink:

Link to comment
Megosztás:

Elég durva kint a helyzet ezért egy kis tökösség 8) is kell.

vagy 1000-1200 kell jattra!

De ha több cigit találnak nálad akkor integethetsza gépnek távolról mert elvették -majus 1-től a magyar is.

Ezért akarom elcserélni a gépet egy nagytankos patrolra!(194liter)

Nagyon sajnálom a Gsi.met-megszakad a szivem de a pénz az úr...NŐSÜLNÉK.

Már vagy 150eft ráköltöttem apróságokra(új gumi stb..)

Link to comment
Megosztás:

Ha van utleveled akkor csak el kell menni ukránba.

Na meg az , hogy saját neveden kell lenni a gépnek.

Még vihetsz egy 10L-es kannát amibe hozhatsz még plusz benzint, na meg egy karton cigit saját részre ,de a 10 L benzin mellé kell egy poróltó is.Ha ez mind megvan akkor elkisérlek szivesen.Nekem is menni kell a héten.

Útlevelem van, a gép az én nevemen van, de ezen a héten nem tok menni, mert nincs lé. Illetve hát van benya. Szóval úgy kellene ezt, hogy eggyel később mennék veled. Ha ez így megfelel, akkor írj egy püt, és lezsírozzuk a részleteket. Amúgy ez a kenőpénz dolog, meg a "nagyongázahleyzet" téma mennyire van így? A gázosság nem zavar, de a kenővel számolni kell.

s

Link to comment
Megosztás:

Amúgy ez a kenőpénz dolog, meg a "nagyongázahleyzet" téma mennyire van így? A gázosság nem zavar, de a kenővel számolni kell.

Nem a helyzet a gáz, hanem a hely! Szegénység van mint állat. A helyi buszok zíl alvázra szerelt dobozok, útburkolati jel nyista. Én az opelommal kiríttam a sok rossz lada, meg miegymás közül Ungváron (még jó, hogy levettem az alufelniket mielőtt mentem :wink: ).

Kenőpénz az meg kell: 100 ft a katonának a hídon, 200 ft az útlevélben persze az ukrán oldalon a magyaroknál nem kell a jatt (ugyanez fisszafelé). Ha rendőr megállít nyomni kezibe 200 v 400, ne is engedd, hogy kérdezzen. 8)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.