Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Had térjek egy kicsit vissza a vízhőfokra, mert kimaradtam tegnap a dologból. MIndenki olyan 90 fok körüli üzemi hőmérsékletet emleget. Na az én ótómban olyan az óra, hogy van alul egy vastagabb kék csík, aztán egy vékony fehér, középen egy szintén fehér osztás 90C jelzéssel, majd utána ismét vékony fehér, majd a legfelül vastag piros. Amióta nekem megvan az autó, a mutató a 90C-t csak Pesten dugóban érte el, majd miután elérte a 95C :?: , beindult a venti és visszanyomta a 90-es alá fél perc alatt. Egyébként a műszer télen nyáron az első fehér csík fölött van. Nem baj az, hogy nem éri el a vízhőfok a 90-et? Vagy ebben a típusban (C16NZ) ez a normális?

Sonique!

Nem próbáltad a helyszínen megoldani a dolgot? Egyszer havernak sikerült, 20e-be került, de a jogsija megmaradt...

Link to comment
Megosztás:

nem a Pizo verdája volt??

Hát nem :-) ! Az enyémben nincs NOS, és nem is tenném fel a matricát ha lenne sem (én a csupasz , clear kasznira esküszöm nem a telematricázottra),Ha minden jól megy jövő héten lesz kép is a gépről, akkor kerül vissza a giga, top, über ültetés a gépbe (-60), na akkor majd meglátjátok!!!!! :-)

Link to comment
Megosztás:

Semseyp!

Szerintem normális.

SXP!

Keress egy jó ismerőst, mert ez nem szerencsés találkozás volt...

Vagy megpróbálhatod eljátszani ezt a "hozzátartozóra nem vagy köteles

terhelő vallomást tenni" dolgot.

Mélykék!

Majd meglátjuk milyen pályát találnak ki a szervezők. :)

Link to comment
Megosztás:

Amióta nekem megvan az autó, a mutató a 90C-t csak Pesten dugóban érte el, majd miután elérte a 95C :?: , beindult a venti és visszanyomta a 90-es alá fél perc alatt. Egyébként a műszer télen nyáron az első fehér csík fölött van. Nem baj az, hogy nem éri el a vízhőfok a 90-et? Vagy ebben a típusban (C16NZ) ez a normális?

Termosztát csere hamarosan esedékes lesz! (Nem drága, és gyorsan megvan.)

Link to comment
Megosztás:

Tényleg! Teljesen más! Ma jártam a pólusnál lévö..hmm.. :roll: ömv? kútnál. állt ott egy sotét Gsi. elsö szélvédön opelclubos matricával.Hátul meg NOS felirattal, no meg ami nagyon tettszett, amolyan M3as bömös kopoltyúval az oldalán...

az Hernád Tomi gsije :)

de abban nincsen NOS csak matrica,nemde? a hátulján meg ott figyel a los diablos....

Link to comment
Megosztás:

Termosztát csere hamarosan esedékes lesz! (Nem drága, és gyorsan megvan.)

Az a helyzet, hogy a fűtésem viszont nagyon tökéletes, -15 fokban is 5 km-után forró levegőt fúj. És hallottam már olyat, hogy termosztát csere után sokat romlott a fűtés... Úgyhogy szívem szerint én én opel16v válaszának örülök jobban, mármint hogy normális, és nincs túlhűtve a moci. :) És így pénzembe se kerül. :wink: De majd figyelem, és ha egyre lejjebb megy az üzemi hőfok, akkor termosztát csere... :)

Link to comment
Megosztás:

Lacee!

Spanyol: Los Diablos. :)

Semseyp!

Szerintem az a termosztát még bőven jó a leírtak alapján. A műszer

gombájának vízkövesedése okozza, hogy kicsit eltér a műszer eredménye

a műszerfalon a valóstól. Ellenőrizni tudod a működést: hidegen indítsd

be, majd várd meg amíg felmegy üzemi hőmérsékletre a moci, közben

pedig a termosztát utáni csövet fogdosd, ami a hűtőre megy. Annak az

üzemi hőmérsékletnél szabad csak melegednie, akkor viszont gyorsan,

érezhetően.

Link to comment
Megosztás:

gyorshalytás ugyben valaki ???????

ha este volt és hátulrol tuti nem vagy felismerhető a képen

tudod a szokásos: nemtudod ki vezette a verdát, nem vagy köteles családtagot a sittre küldeni blabla

itt van csomo info: traffipax.info/

ennél több mi kell???? valaki menjen be a rendőrségre és vállalja magára??

Link to comment
Megosztás:

ennél több mi kell???? valaki menjen be a rendőrségre és vállalja magára??

Télleg nemértem ezt az állandó követelőzésedet. Ha nem ugrik mindenki azonnal amikor szükséged van valakire/valamire akkor azzal jössz, hogy milyen szuttyó mindenki mert nem segített neked.

Bocs de ez már kikívánkozott belőlem és szurta a csőrömet mert mindig ez van.

Link to comment
Megosztás:

ma sincs jónapod mi :?: :roll:
ezt most miért? elmondom a véleményem ugyanugy mint bármelyik fórumozó

mellesleg azt a 250le-s szörnyeteget már 4 hónapja nem tudják eladni :)

tuti van vmi oka és az biztos nem az ára

nemtudni van e papirja, milyen állapotban van, miért került bele másik moci (lehet h. sz@rrá tört?), stbstb

Link to comment
Megosztás:

Red!

1-megfigyelhető, mikor rossz kedved van eléggé erélyesen lépsz fel a világ ellen - csak erre utaltam, de béke van.

2-a kocsi állítólag az első perctől fogva naon komolyan lett építve, csak nem értem,h miért lesz egy c20let mocitól 250LE egy autó? hiába könnyebb pár kilóval az astra, hiába a szuper remus renccer az nem dob annyit :idea:

Link to comment
Megosztás:

Hát nekem már volt szerencsém élőben is belepillantani!!! :)

Nem sámli!! :wink:

Ezek után simán rá merem bízni a Gabira a gépem. 13-án viszem le hozzá. A többit még fedje homály. :wink: (Márha összejön)

Üdv.: Atommanó

Csak óvatosan a Kurgyis úrral. Pár barátommal nem igazán bánt rendesen...

Illetve elég sok a felhő felette:))

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.