Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nem lehet cd-t rátenni, meg semmilyen külső eszközt sem, max adapterkazival.

Viszont lehet rá line-in (bemenetet) csinálni könnyen :lol:

Méghozzá az AM sáv helyére, így bármilyen külső eszköz ráköthető. AM ugye már a kutyának sem kell... így arra kapcsolva megszólaltatható bármi (én a PDA-mat fogom így rákötni, mert az adapterkazetta borzalmas...).

Link to comment
Megosztás:

Opel16V: és olyat is, ami a kocsi kijelzőjét is vezérli? Néztem szinte minden gyártónál, de 60e Ft alatt nem találtam olyat... :lol:

Pedig engem is érdekelne egy mp3-as, de ennyit nem adok érte.

Meg először szereznem kéne némi plasztikot, hogy ki tudjam robbantani a rádiót a helyéről, mert még sehogysem sikerült :bazooka:

Link to comment
Megosztás:

Opel16V: és olyat is, ami a kocsi kijelzőjét is vezérli? Néztem szinte minden gyártónál, de 60e Ft alatt nem találtam olyat... :lol:

Pedig engem is érdekelne egy mp3-as, de ennyit nem adok érte.

Meg először szereznem kéne némi plasztikot, hogy ki tudjam robbantani a rádiót a helyéről, mert még sehogysem sikerült :bazooka:

Miért olyan fontos neked az a kijelző??

Nekem pl sokkal jobban tetszik, hogy mindíg a dátumot írja ki! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Opel16V: és olyat is, ami a kocsi kijelzőjét is vezérli? Néztem szinte minden gyártónál, de 60e Ft alatt nem találtam olyat... :lol:

Pedig engem is érdekelne egy mp3-as, de ennyit nem adok érte.

Meg először szereznem kéne némi plasztikot, hogy ki tudjam robbantani a rádiót a helyéről, mert még sehogysem sikerült :bazooka:

VDO gyárt aszem olyat,ami vezérli,de nem akarok hülyeséget mondani!

A rádióhoz kell két kiemelő,ilyen U alakú kb 3mm-vastag vaspálca.Ezt az előlapból kiszedett 4 kis csavar helyére kell begyugni,ami oldja a reteszelést és szépen kilehet huzni a gyári rádiót,bár nekem még a gyári kiszedővel is nehezen jött ki!!!

Link to comment
Megosztás:

Meg van jó kis fedélzeti komputer megoldás is rá. :lol:

:supz: :supz: :supz:

Éppen ma teszteltem rajta megint a sebességmérőt.A űvös idő tényleg jót tett a menetnek, elértem ezekkel a gumikkal is a 180km/h-t.Még egy S80-at is kitoltam a belső sávból!

Szóval szerintem is jó ha van benne BC.Unalmas a dátumot nézegetni! :wink:

Link to comment
Megosztás:

csak egy kis érdekesség:

Egy off topik autóban ülve tapasztaltam:

fúrcsa sziszegés rükvercből kivételkor.

Egy idő után rájöttem:

Rükvercet kapcsolva automatice belső keringetésre kapcsolja a szellőzést majd vissza. Milyen apróság de jó hogy még ilyenekre is gondolnak a tervezők, hogy saját kipufogógázodat ne szívd tolatáskor.

Van valamelyik opelban is ilyen f astrában sajna nincs :lol:

Link to comment
Megosztás:

csak egy kis érdekesség:

Egy off topik autóban ülve tapasztaltam:

fúrcsa sziszegés rükvercből kivételkor.

Egy idő után rájöttem:

Rükvercet kapcsolva automatice belső keringetésre kapcsolja a szellőzést majd vissza. Milyen apróság de jó hogy még ilyenekre is gondolnak a tervezők, hogy saját kipufogógázodat ne szívd tolatáskor.

Van valamelyik opelban is ilyen f astrában sajna nincs :lol:

Én mondjuk még egy tolatásom közben sem éreztem ennek a funkciónak az esszenciális mivoltát. :roll:

Az ablakokat felhuzza közben? :wink:

Link to comment
Megosztás:

Én mondjuk még egy tolatásom közben sem éreztem ennek a funkciónak az esszenciális mivoltát. :roll:

Az ablakokat felhuzza közben? :wink:

Nálam azért előfordult már hogy éreztem hosszabb tolatásnál, de nem is azért írtam, hanem mint érdekesség, hogy mire nem gondolnak (még ha lehet felesleges is) :lol:

Ja, ablakot nem húz :!:

Link to comment
Megosztás:

Milyen apróság de jó hogy még ilyenekre is gondolnak a tervezők, hogy saját kipufogógázodat ne szívd tolatáskor.

Van valamelyik opelban is ilyen f astrában sajna nincs :lol:

Már hogyne gondoltak volna a tervezők rá :) : azért tették közel a váltókarhoz a kapcsolót, hogy könnyen benyomhasd ha kell... :(

Link to comment
Megosztás:

Viszont lehet rá line-in (bemenetet) csinálni könnyen :lol:

Méghozzá az AM sáv helyére, így bármilyen külső eszköz ráköthető. AM ugye már a kutyának sem kell... így arra kapcsolva megszólaltatható bármi (én a PDA-mat fogom így rákötni, mert az adapterkazetta borzalmas...).

Ez érdekelne bővebben!! Hogyan gondolod?

Link to comment
Megosztás:

csak egy kis érdekesség:

Egy off topik autóban ülve tapasztaltam:

fúrcsa sziszegés rükvercből kivételkor.

Egy idő után rájöttem:

Rükvercet kapcsolva automatice belső keringetésre kapcsolja a szellőzést majd vissza. Milyen apróság de jó hogy még ilyenekre is gondolnak a tervezők, hogy saját kipufogógázodat ne szívd tolatáskor.

Van valamelyik opelban is ilyen f astrában sajna nincs :lol:

Hmm. nem semmi.. de elvileg meg lehetne oldani.

Lüki kapcsoló adott(jel adott)

belsőkeringetetés adott. kapcsolója nem tom mit hogyan kapcsol... szóval ügyeskedéssel sztem megoldható

Kérdés megéri-e... annyira azért csak nem füstölög az ótó...

Link to comment
Megosztás:

Nem, mivel azokat nem méri. :lol:

Ha figyelmesen elolvasod a kisokost ( http://www.opel16v.hu/CDL_hasznalati.doc ),

akkor ott le van írva a beszerelési menete is, meg hogy mit tud.

A szeptemberben debütáló kiegészítő modul majd tud egyéb dolgokat is mérni vele, azok is le vannak írva a végén. :) De az még a jövő zenéje. :(

És mikor lesz már inditásgátlónk??? :?: :-k [-o<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.