Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

izé IQbéla!

keményen sózzá neki oda mer én is azt hittem h béna vagyok és azért nem tom leszedni de aztán kiderült h jo erösen kell feszegetni a dolgokat....az más kérdés h ha a válto fejet/gombot nem szeded le akkor hogyan huzod rá a szoknyát a váltora....mert akkor ki kell szedegetned a szoknyábol a gumit....jah és kell egy plussz gyorszorito is(a gumi helyére)! nálam igy volt....többet sztem csak ugy tunk segiteni ha személyesen látod mer különben igy nehéz elképzelni... cső

Link to comment
Megosztás:

mer? vlmi gixer volt vele?

Kess! ha szépen megkérnélek akkor felhivnád Fehérgsi-t hogy mi van a szoknyával ? mert már kértem töle másikat(ápr24 re mondta...) de nem igazán járt erre fele ....szal nemtom h meg van e....amugy azé téged zargatlak mert te tod a számát (gondolom)....köszönném!

by

Link to comment
Megosztás:

mer? vlmi gixer volt vele?

Kess! ha szépen megkérnélek akkor felhivnád Fehérgsi-t hogy mi van a szoknyával ? mert már kértem töle másikat(ápr24 re mondta...) de nem igazán járt erre fele ....szal nemtom h meg van e....amugy azé téged zargatlak mert te tod a számát (gondolom)....köszönném!

by

Lacee

küldtem privát üzit...

egyébként mi baj volt azzal amit hoztam tőle??? :roll:

Link to comment
Megosztás:

Kess!

Semmi nagy gond nem volt vele!föleg az elhozással nem volt gond!!! 8) az jo volt! szal picit vastag volt a bör és kérdeztem töle hogy van e esetleg vékonyabbol...ö meg mondta h lesz majd aztán azota se hire se hamva.....ennyi....amugy köx a privit....

Link to comment
Megosztás:

Kess!

Semmi nagy gond nem volt vele!föleg az elhozással nem volt gond!!! 8) az jo volt! szal picit vastag volt a bör és kérdeztem töle hogy van e esetleg vékonyabbol...ö meg mondta h lesz majd aztán azota se hire se hamva.....ennyi....amugy köx a privit....

sztem közben eladta a kocsiját (nekem is kínálgatta) és lehet kevesebbet foglalkozik a fórummal

Link to comment
Megosztás:

Nyílt nap a Hungarokart Centerben!

2004. május 16.

Minden olyan Barátunkat, akit a gokartozás érdekel és már próbálta, vagy érdekel, de eddig még nem próbálta, szeretettel meghívjuk a május 16-án tartandó nyílt napunkra!

Korlátlanul gokartozhatsz egész nap, nyitvatartási időnkben!

Közben megéheztél? Sebaj a jegyed étkezést is tartalmaz.

Szomjas is lettél? Akkor a bárban igyál az egészségünkre egy üdítőt.

Vagy még egyet? A vendégünk voltál!

Részvétel korlátozott számban, így ha biztosra akarsz menni, cselekedj a lent leírt módon

Kicsit bővebben? Íme:

Május 16-án ismét nyílt napot tartunk. Mindenki annyit gokartozhat amennyit csak tud! Sőt, mi azt gondoltuk, hogy akkor viszont biztos megéhezik, ill. megszomjazik. Így ezeket figyelembe véve alakítottuk ki ezt a programot, amit második ízben bonyolítunk le! Nincs más dolgod csak annyi, hogy összeszedd Barátaidat, gyere el hozzánk és 5.000 Forintért megvedd gokart-jegyedet. Aki ezt a jegyet megvásárolja, egy karszalagot kap tőlünk. Ezzel igazolja, hogy befizette az összeget. Ez arra jogosítja a Vendéget, hogy annyit gokartozzon, amennyit csak bír, illetve a tőlünk kapott kuponokat felhasználva a bárban étkezzen, üdítőzzön vagy kávézzon! A karszalag előnye pedig az, hogy bármikor elmehetsz, illetve visszajöhetsz a pályára!

A 23-i nyílt napunk után nagyon sok olyan levelet kaptunk, melyben megköszönték a Vendégek a lehetőséget, amit biztosítottunk. Soha egyetlen pálya sem rendezett ennyire komplett, Vendégcentrikus programot, hiszen nem csak korlátlan mennyiségben lehetett gokartozni, hanem még étkezést és italfogyasztást is tartalmazott a belépőjegy!

Úgy gondoltuk, hogy engedünk a kéréseknek és megismételjük ezt a sikeres rendezvényt. Talán most már kegyes lesz az időjárás is, és így megnyithatjuk a grill-teraszunkat is. Így még szélesebb lesz a kínálatunk, a Vendégek méginkább érezhetik a figyelmünket, hiszen ez a nap tényleg a gokartozás szerelmeseinek, a mi Vendégeinknek szól.

Április 23-a után a résztvevőktől megpróbáltuk begyűjteni a tapasztalatokat. Sok Vendég volt megelégedve a rendezvénnyel, de amit nem hagyhatunk figyelmen kívül az az, hogy sokan említették a hosszú várakozási időt. Ebben pedig sajnos igazuk van. A mi dolgunk pedig az, hogy kijavítsuk ezt! Sokáig kerestük a megoldást, s mostanra talán megtaláltuk, és már ezzel a tapasztalattal a hátunk mögött hirdetjük meg a következő Nyílt napot 2004 május 16-ára.

Ezen a napon 100 Vendégnek tudjuk biztosítani a gokartozás lehetőségét. Elővételben megvásárolható a karszalag, már május 5-től, reggel 9-től a helyszínen (Mogyoród, Ipar utca 1. Hungarokart Center) egészen 24.00 óráig minden nap. Aki e-mailben küld nekünk egy levelet, annak természetesen félretesszük a megrendelt karszalagokat. Ha pedig valakinek gond a távolság, és ezt időben megírja nekünk, postai úton is eljuttatjuk részére a belépést biztosító karszalagokat.

Mivel limitáltuk a részvételi létszámot, és a lebonyolításban is korrigálunk dolgokon, így most már biztosan állíthatjuk, hogy azok a szerencsések, akik a leggyorsabban szerzik be jegyüket, és belefértek az első 100-ba, nos azok a lehető legrövidebb várakozási idő után valóban nagyon-nagyon sok futamban vehetnek részt!

Ezúton is köszönjük azokat az építő kritikákat, melyben igyekeztetek segíteni nekünk, és ezek figyelembevételével tettétek még érdekesebbé, izgalmasabbá a leendő 16-ai napot.

Várunk szeretettel május 16-án a Hungarokart Center 2. Nyíltnapi buliján!!!

További infó: www.hungarokart.hu

aki gazdag az menjen :wink:

Link to comment
Megosztás:

http://vezess.hu/hir.php?idx=4644

Kérdésem a linkhez kötődik, ha valamelyik eu-s országban veszek autót, akkor nekem feltétlen kell reg díjat fizetni? Nem lehet pl:németországban vett autót német rendszámmal használni, persze a vonatkozó költséget ebben az esetben úgy gondolom, akkor N.O.-ban kellene fizetni (vizsga, zöldkártya,stb..)

Bár olyat már hallottam, hogy a kötelező a szlovákoknál a legolcsóbb (tehát ott érdemes megkötni), vagy ennyire nem lettünk egységesek?

Esetleg túl nagy baromságokat kérdezek?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.