Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

láttátok a tvben a hétvégi rábaringes balesetet????

hát iszonyatosan néztek ki a autók, vagy ami megmaradt belőlük (a bukócső) :)

Olyan részen ahová a versenyzők nem is mehetnének, ráadásul a bemelegítésnél is max 50 km/h val lehet menni. Ők meg nyomták 100 fölött a parabolikában :)

Sajnálatos.

Link to comment
Megosztás:

Sajnos az ilyen b.arcuak miatt tiltják le egyre több helyen a versenyeket pedig más országokban bazi jó lehetőségek vannak az autósportban lásd a franciákat ahol több kupasorozat van :) amugy aki volt az astra kupán mi a véleményetek,milyen volt mert szerintem most hogy már a ZENGŐ rendezi teljesen kezd nem olyan lenni mint volt de megkapta mert jól odalba vágták egy bmw-vel "szvsz,, :) :)

Link to comment
Megosztás:

....Olyan részen ahová a versenyzők nem is mehetnének, ráadásul a bemelegítésnél is max 50 km/h val lehet menni. Ők meg nyomták 100 fölött a parabolikában :) Sajnálatos....

Információk alapján úgy tűnik, hogy végzetes hibát követett el mindkét versenyző. Nyugodjanak békében.

Link to comment
Megosztás:

SXP!

Nem semmi! Mi a frász van felétek? Új gumisműhely nyílott?

Gondolom szerencséje van életben maradás szempontjából az

illetőnek, hogy nem láttad meg.

Kess!

Most hétvégén nem leszel lent Pécsen?

Sörmajális lesz, gondolom oda meg Te akarsz majd nagyon menni... :)

Link to comment
Megosztás:

nem nem 4et mivel 2 kocsim van igy 8 at

Kíváncsi lennék rá én is, hogy ki volt ekkora barom, én tuti szétrúgnám a seggét, ha rájönnék ki volt, csak hát utólag ki a fene tudja.

Próbáld meg az időpontot beazonosítani, és a szomszédokat körbekérdezni, ők hátha láttak valamit.

Én ilyen esetek miatt állok mindig lámpa alá éjszakára, meg az ismerős rendőrök is azon a részen kóricálnak éjjelente. Persze ez sem garancia semmire. Ha megtudod ki volt szólj megyünk verni. :twisted:

Link to comment
Megosztás:

SXP, új gumijaid voltak és kiszúrták? Mekkora gecik... Nekem van egy-két ember a szomszédságomba, akik nem csípnek, viszont szvsz nagyon b@ssz@ a csőrüket, hogy 16v gsi-m van, lehet, hogy rám is vár egy ilyen...

Amúgy kit láttam ma 20h körül az üllői hungária kereszteződésben? Villogtam neki, de nem villogott vissza.

Meg pokolba azzal a vak picsával, aki nem néz tükörbe sávváltás előtt... Majdnem megvoltam neki, de nem jött össze (mert dolgozó lány ügyes gyerek vagyok 8) )

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.