Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Autógáz - LPG az Astrában


uhuhu

Recommended Posts

Sziasztok!

Nagyon gondolkozom egy gáz szett beszerelésén, de egy "szakember" mondta, hogy kb. 100-150e km alatt tönkrevágja a motort. Olyasmi magyarázatot adott, hogy nincs olyan kenés, meg a gáz szárít mindent, emiatt tönkreteszi a hengerfalat.

Megköszönném, ha valaki aki akár több 100 ezret is futott gázzal megosztaná a tapasztalatait. Gondolok itt akár jellemző meghibásodásokra is, amit a gázbeszerelők annyira nem reklámoznak...

Egy 2004-es Z16XE Merivába kerülne, jelenleg 115e km van benne. Szinte csak Bp-en megy a kocsi (sajnos) évente kb 15-20e km között.

LOVATO hengerenkénti gázrendszer menne a kocsiba, valami szelep kenéssel. Medicar-nál tennék be.

Válaszotokat előre is köszönöm!

én azt javaslom olvasgass bele más fórumokba :D

akár külföldiekbe is

itt fogsz kapni hideget és meleget is ....

tegyük fel ... 150ekm megy vele (amit én kétlek hogy csak annyit)... mennyit spóroltál .. kb egy kocsi árát..

ez az én véleményem ...

másoknak más...

a végső döntés a tied :devlish:

most olvasom...

ha rakatsz bele szelepkenést akkor no para :lol:

Link to comment
Megosztás:

én azt javaslom olvasgass bele más fórumokba :D

akár külföldiekbe is

itt fogsz kapni hideget és meleget is ....

tegyük fel ... 150ekm megy vele (amit én kétlek hogy csak annyit)... mennyit spóroltál .. kb egy kocsi árát..

ez az én véleményem ...

másoknak más...

a végső döntés a tied :devlish:

most olvasom...

ha rakatsz bele szelepkenést akkor no para :lol:

Az jó, h 150ekm után tudok venni másikat, de hol marad a megtakarítás? :s

A szelepkenés megoldaná ezen problémát? az nem a szelepeket keni? Ha jól értelmeztem amit a "szaki" mondott itt az a probléma, h a gázban nincsenek azok az adalékok, mint a benzinben, és míg alulról keni a hengerfalat az olaj, felülről a benzin hiányában a kenés elmarad. Ezt így el is tudnám hinni, bár annyira sajnos nem értek hozzá, h teljesen átlássam ezt a dolgot.

Viszont a döntéshez hozzá segítene, ha legalább hallanék olyat, h valaki elment 200-300 ezret, és a gázüzemből adódó ilyen komolyabb hibát nem tapasztalt.

Link to comment
Megosztás:

Viszont a döntéshez hozzá segítene, ha legalább hallanék olyat, h valaki elment 200-300 ezret, és a gázüzemből adódó ilyen komolyabb hibát nem tapasztalt.

itt nem nagyon van olyan akinek ekkor futásteljesítménye van ...

csak egy pár ladás ... ami egész más rendszer ..

ezért írtam hogy olvass bele más fórumokba...pl index, totalcar

ott vannak ekkora futásteljesítmény..

én amikor taxizok akkor mindig faggatom őket,és ők 300ekm futásról tudnak nyilatkozni

probléma nélkül.. azaz motorbontás nélkül ..

én is sokat olvastam a dologról ,és belevágtam

idáig kafa :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

AC Satg4 rendszerről nem nagyon látok itt infót, máshol azt írják a legjobban programozható rendszer és minden gázós cuccal kombinálható, keddre van időpontom 219 +vizsga áron, mivel ehhez a cucchoz nincs sorozat engedélyük. Van valakinek tapasztalata erről a rendszerről?

Link to comment
Megosztás:

Sok aggodalmat olvasok a gázzal kapcsolatban, hogy tönkrevágja a motort.

Nekem egyszer egy "szaki" azt mondta, mivel a gáz lassabban ég mint a benzin ( ahogy ő mondta,a gáz gyullad, a benzin meg robban). Tehát nem üti a dugattyúkat, hanem nyomja. Ezáltal csökken a mozgó alkatrészeken lévő terhelés (hajtókar, főtengely, dugattyú...).

Hogy ennek van-e valóságalapja nem tudom. Aki tudja cáfolja! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sok aggodalmat olvasok a gázzal kapcsolatban, hogy tönkrevágja a motort.

Nekem egyszer egy "szaki" azt mondta, mivel a gáz lassabban ég mint a benzin ( ahogy ő mondta,a gáz gyullad, a benzin meg robban). Tehát nem üti a dugattyúkat, hanem nyomja. Ezáltal csökken a mozgó alkatrészeken lévő terhelés (hajtókar, főtengely, dugattyú...).

Hogy ennek van-e valóságalapja nem tudom. Aki tudja cáfolja! :D

Én úgy tudom, hogy bármivel működtetsz egy szikra gyújtású motort, robbanó elegyet kell hogy képezzen a levegővel ill. oxigénnel. Ha a gáz csak égne,akkor nem lenne energiája, hogy ellenkező irányú munkára tudná kényszeríteni a dugattyút. A gyulladásos égésnél(nagy elő vagy utógyújtásnál) kopogásos égés jön létre, ami kifejezetten káros a motor számára. Ha rossz az okfejtés, javítsatok ki! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nagyon gondolkodom rajta hogy LOVATO legyen... vmiért ezt ajánlja bele a medic-car.

Ha nincs baj vele akkor lehet hogy inkább elautóznám a 1.5 tank gázt ami a különbség... szerintetek?

A Flashlube-ra meg azt írták hogy nélkülözhetetlen az opelba... hát nemtom :lol:

És 22 a mechanikus, 50 az elektronikus szett... :D

Link to comment
Megosztás:

Nagyon gondolkodom rajta hogy LOVATO legyen... vmiért ezt ajánlja bele a medic-car.

Ha nincs baj vele akkor lehet hogy inkább elautóznám a 1.5 tank gázt ami a különbség... szerintetek?

A Flashlube-ra meg azt írták hogy nélkülözhetetlen az opelba... hát nemtom :lol:

És 22 a mechanikus, 50 az elektronikus szett... :D

mindent el kell adni :devlish:

nekem is meg uhunak is ott szerelték...

meg zfarkasnak is....

egyiknél se mondták hogy kell..

Link to comment
Megosztás:

mindent el kell adni :lol:

nekem is meg uhunak is ott szerelték...

meg zfarkasnak is....

egyiknél se mondták hogy kell..

Nekem sem mondták a pécsi LandiRenzosok... pedig sok astraG-t alakítanak át...

Csak felesleges pénzlehúzás. Költse LPG-re, ha tönkremegy a motor, akkor meg a haszon majd fedezi a felújítást.

Link to comment
Megosztás:

Nekem sem mondták a pécsi LandiRenzosok... pedig sok astraG-t alakítanak át...

Csak felesleges pénzlehúzás. Költse LPG-re, ha tönkremegy a motor, akkor meg a haszon majd fedezi a felújítást.

Na a fejlemények:

LOVATO-ra a Landival ellentétben nem 2 hanem 3 év garit adnak... asszem én akkor be fogom ezt próbálni.

Legalább lesz valakinek ilyenje is :lol:

A flashlube-ot lehet nem kérni, de akkor ráírják a munkalapra, és az erre visszavezethető károsodásért nem vállalják a felelősséget.

Tapasztalatuk szerint 60e KM után jönnek a szelepgondok... nem tudom.

Nem lehet ezt figyelemmel kísérni?

Pl 15 ezrenként szelepfedél le, nem látszik hogy mi van? (nem értek hozzá)

Link to comment
Megosztás:

Na a fejlemények:

LOVATO-ra a Landival ellentétben nem 2 hanem 3 év garit adnak... asszem én akkor be fogom ezt próbálni.

Legalább lesz valakinek ilyenje is :lol:

A flashlube-ot lehet nem kérni, de akkor ráírják a munkalapra, és az erre visszavezethető károsodásért nem vállalják a felelősséget.

Tapasztalatuk szerint 60e KM után jönnek a szelepgondok... nem tudom.

Nem lehet ezt figyelemmel kísérni?

Pl 15 ezrenként szelepfedél le, nem látszik hogy mi van? (nem értek hozzá)

Szelepfedelet hiába veszed le.

60e km csak marketing duma! Vedd meg, költs rá rendszeresen, nekik pénz.

Link to comment
Megosztás:

Na a fejlemények:

LOVATO-ra a Landival ellentétben nem 2 hanem 3 év garit adnak... asszem én akkor be fogom ezt próbálni.

Legalább lesz valakinek ilyenje is :devlish:

A flashlube-ot lehet nem kérni, de akkor ráírják a munkalapra, és az erre visszavezethető károsodásért nem vállalják a felelősséget.

Tapasztalatuk szerint 60e KM után jönnek a szelepgondok... nem tudom.

Nem lehet ezt figyelemmel kísérni?

Pl 15 ezrenként szelepfedél le, nem látszik hogy mi van? (nem értek hozzá)

az jó a 3év gari

én meg nem értek a lovakhoz... :D

a szelepfedél levételével nem érsz el semmit, max megtudod nézni hogy lazult e a csavar vagy sem :lol:

egy endoszkóppal talán meglehet nézni...

Link to comment
Megosztás:

Nézegetem most a szörnyű benzinárakat, horror... Egy BP-Nagykanizsa oda-vissza nem állna meg 20e Ft alatt.

Mikor beszereltettem a szettet (kb. másfél éve), a gáz 169 Ft, a benzin 330 Ft volt. Most az arány 218/418 Ft -> növekmény 49/88 Ft.

Szett ára már régen visszajött.

Most kicsit kevesebbet megyek, mert megérkezett Lizus. Majd fél-1 év múlva megmutatjuk neki fél Európát. Aztán a megtakarításon veszünk egy J Astra-t, gázosítva :lol:

Link to comment
Megosztás:

itt nem nagyon van olyan akinek ekkor futásteljesítménye van ...

csak egy pár ladás ... ami egész más rendszer ..

ezért írtam hogy olvass bele más fórumokba...pl index, totalcar

ott vannak ekkora futásteljesítmény..

én amikor taxizok akkor mindig faggatom őket,és ők 300ekm futásról tudnak nyilatkozni

probléma nélkül.. azaz motorbontás nélkül ..

én is sokat olvastam a dologról ,és belevágtam

idáig kafa :lol:

Sziasztok!!!Én taxizom már jó pár éve és nálunk jó pár gázos autó dolgozik!!!A legtöbb probléma az octaviakkal van bár azok gáz nélkül is problémásak!!!A testvérem H-s astrájában benne van egy Zavoli rendszer szelepkenővel együtt!Ő szintén taxizik és oktat is,60.000 km alatt semmi gond,fogyasztása 6-8l között persze gázból attól függően hogy taxi vagy sok rutinpálya volt benne,a motorja z14xep!Nekem 2007-s G-s van ugyanilyen motorral,én azért nem rakatom bele mert most hagytam el a 300.000km-t ki tudja mikor lesz lecserélve,bár az autónak kutya baja soha egy fillért nem költöttem rá csak a kopó-fogyó dolgokat,épp most hoztam el a 300.000-a szervizről,,,,,Olaj+összes szűrő,hosszbordás szíj,gyertya,és egy szelepfedél tömítés volt a penzum!!Minden kolléga sajnálja hogy nem ilyet vett!!!!!A lényeg jól bírja a gázt és szinte alig fogyaszt többet!Mi Páhiban a Molnár-autógáznál szereltettük mert sok jót hallottunk róluk és így is van,,cakli-pakli 245.000ft volt szelepkenővel együtt a legújabb gázbefecskendőkkel!!!Több kolléga járt Zalában szereltetni de az kokányolás ehhez képest és van is velük gond bőven!Van még egy lacetti is,abban is elhagyták már a 300.000-t és gázból adódó gondja nem volt,igaz kétszer is elszakadt a v.szíj úgyhogy fel lett újítva!Az 10 felett eszik gázból,bár benzinből is 9-t,meg hát hajtják is rendesen,,ez is 1.4-es!!!!!Szerintem megéri,nekünk max 5 hónap alatt visszahozza az árát,igaz megvan az évi 60-70 ezer km!!!Inkább ebbe fektess mint 17-s alufelnibe!!!!Üdv mindenkinek!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!!!Én taxizom már jó pár éve és nálunk jó pár gázos autó dolgozik!!!A legtöbb probléma az octaviakkal van bár azok gáz nélkül is problémásak!!!A testvérem H-s astrájában benne van egy Zavoli rendszer szelepkenővel együtt!Ő szintén taxizik és oktat is,60.000 km alatt semmi gond,fogyasztása 6-8l között persze gázból attól függően hogy taxi vagy sok rutinpálya volt benne,a motorja z14xep!Nekem 2007-s G-s van ugyanilyen motorral,én azért nem rakatom bele mert most hagytam el a 300.000km-t ki tudja mikor lesz lecserélve,bár az autónak kutya baja soha egy fillért nem költöttem rá csak a kopó-fogyó dolgokat,épp most hoztam el a 300.000-a szervizről,,,,,Olaj+összes szűrő,hosszbordás szíj,gyertya,és egy szelepfedél tömítés volt a penzum!!Minden kolléga sajnálja hogy nem ilyet vett!!!!!A lényeg jól bírja a gázt és szinte alig fogyaszt többet!Mi Páhiban a Molnár-autógáznál szereltettük mert sok jót hallottunk róluk és így is van,,cakli-pakli 245.000ft volt szelepkenővel együtt a legújabb gázbefecskendőkkel!!!Több kolléga járt Zalában szereltetni de az kokányolás ehhez képest és van is velük gond bőven!Van még egy lacetti is,abban is elhagyták már a 300.000-t és gázból adódó gondja nem volt,igaz kétszer is elszakadt a v.szíj úgyhogy fel lett újítva!Az 10 felett eszik gázból,bár benzinből is 9-t,meg hát hajtják is rendesen,,ez is 1.4-es!!!!!Szerintem megéri,nekünk max 5 hónap alatt visszahozza az árát,igaz megvan az évi 60-70 ezer km!!!Inkább ebbe fektess mint 17-s alufelnibe!!!!Üdv mindenkinek!

akkor jól értem hogy neked is van benne gáz felső kenővel?

Link to comment
Megosztás:

ma megint tankoltam.

8,5L/100 km :huh: :lol: :lol:

akurvaannyát ez ennyi mindig :lol:

felsőkenőre: szerintem nem hülyeség. sőt biztosan jó dolog. DE: ha ésszel használod akkor nincs baja. egyiknek se volt.

ÉN a saját két fülemmel hallottam hogy egy Astrásnak azt mondták hogy az Opelek bírják a gázt és NEM kell bele.

ez novemberbe volt, akkor vettem át a Zafit a gázbeszerelés után.

Nekem se ajánlották, pedig átszereltettem 5 autót is a Medic-carnál.

Abbol volt: 2 db Z18XER, 1 db Z16XE, 2 db Z14XEP.

a gázszettnél biztos a landirenzo árat emelt, és a lovaton van nagyobb haszon most épp azt ajánlják, nálam egyik autónál sem merült fel a landirenzon kívül más....

( biztos a lovatot tudják akciozni )

Biztos nem szar, olvass utána. Index fórumon az autogáz topikba vannak hozzáértők....

hát ennyi :D

kiszámoltam: 8,5L /100 km rel számolva 1870 Ft /100 km a költségem,

4,4 literes benzinfogyasztásnak

és 4,2L/100 km es gázolaj fogyasztásnak megfelelő pénzösszeget emészt fel a Zafira.....

Cool :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

ma megint tankoltam.

8,5L/100 km :huh: :lol: :lol:

akurvaannyát ez ennyi mindig :D

felsőkenőre: szerintem nem hülyeség. sőt biztosan jó dolog. DE: ha ésszel használod akkor nincs baja. egyiknek se volt.

ÉN a saját két fülemmel hallottam hogy egy Astrásnak azt mondták hogy az Opelek bírják a gázt és NEM kell bele.

ez novemberbe volt, akkor vettem át a Zafit a gázbeszerelés után.

Nekem se ajánlották, pedig átszereltettem 5 autót is a Medic-carnál.

Abbol volt: 2 db Z18XER, 1 db Z16XE, 2 db Z14XEP.

a gázszettnél biztos a landirenzo árat emelt, és a lovaton van nagyobb haszon most épp azt ajánlják, nálam egyik autónál sem merült fel a landirenzon kívül más....

( biztos a lovatot tudják akciozni )

Biztos nem szar, olvass utána. Index fórumon az autogáz topikba vannak hozzáértők....

hát ennyi :D

kiszámoltam: 8,5L /100 km rel számolva 1870 Ft /100 km a költségem,

4,4 literes benzinfogyasztásnak

és 4,2L/100 km es gázolaj fogyasztásnak megfelelő pénzösszeget emészt fel a Zafira.....

Cool :rolleyes:

megint csak a pazarlás :lol: :D

nagyon olyan szaga a flashnek hogy eladásra törekszenek..

Link to comment
Megosztás:

a motorja z14xep!Nekem 2007-s G-s van ugyanilyen motorral,én azért nem rakatom bele mert most hagytam el a 300.000km-t ki tudja mikor lesz lecserélve,bár az autónak kutya baja soha egy fillért nem költöttem rá csak a kopó-fogyó dolgokat,épp most hoztam el a 300.000-a szervizről,,,,,Olaj+összes szűrő,hosszbordás szíj,gyertya,és egy szelepfedél tömítés volt a penzum!!

Én meg azt hittem, ez már láncos! Lehet, már régen ékszíjat kellet volna cserélnem?

Link to comment
Megosztás:

Nekem ismerős rakatta bele egy 2001-es Zafirába (Z16XE) és azóta csak a gond van az autóval. A beszerelés után kb fél év múlva egy hatalmas durranás következtében szétnyílt a katalizátor, mint a tubarózsa, cserélni kellett az egész kipuff rendszert katalizátorostól. Pár hónappal később meg elkezdte enni az olajat, szétásták a motort, semmi hibát nem találtak, de azért biztos ami biztos alapon cseréltek dugattyúgyűrűket. Azóta nem hallottam az autóról. Én biztos nem szereltetnék az autómba, sok rosszat hallottam a gázosításról, többet, mint jót. Akkor inkább etanol.

Link to comment
Megosztás:

×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.