Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Autógáz - LPG az Astrában


uhuhu

Recommended Posts

ez egy felső kenő rendszer..

van aki aszmondja hogy kell van aki nem,igazából ha normálisan használod az autót akkor nem ,gondolok itt pályán folyamatos 5e fordulat.. na azt nem szereti

ha rakatsz bele akkor elektronyost :lol:

inkább az érzékeny motorokra szokták rakni.. hogy melyik az és melyik nem elég nehéz megítélni..

pl toyota vvti

Van a klubban olyan, aki kérte bele ezt a plusz kenő rendszert? Legtöbbet én a 2500-as fordszám körül használom. Ebben az esetben kispórolható a rendszer? Nem olcsó... Eleve 40 pénz a rendszer, bele az anyag 10.000km-ként plusz 5.000,- forint. Ha 100.000km-enkénk kidobom a hengerfejet, még úgy sem éri meg.

Link to comment
Megosztás:

Van a klubban olyan, aki kérte bele ezt a plusz kenő rendszert? Legtöbbet én a 2500-as fordszám körül használom. Ebben az esetben kispórolható a rendszer? Nem olcsó... Eleve 40 pénz a rendszer, bele az anyag 10.000km-ként plusz 5.000,- forint. Ha 100.000km-enkénk kidobom a hengerfejet, még úgy sem éri meg.

Na látod, felesleges.... 100e km alatt minimum 5-600e Ft-ot kitermel, abból még majdnem egy új motorra is futja...

Link to comment
Megosztás:

és kinél rakatod bele?

melyik rendszert választottad?

A medikusnál

Még az időponton kívül nem fixáltam le semmit (ezt is csak azért mert hiába beszéltünk 2 nap alatt nem küldtek semmit, filózni rajta meg ráérek addig is)

Majd megmondom hogy olyat kérek mint neked van :lol:

Link to comment
Megosztás:

neszóljálbe :lol: :D

Te kis gázmotorstzerelő :devlish:

Ne is mond...épp most generáloznak egy fost a gépészeim...majd csinálok fényképet a nyugvócsapágyakról...sírni lett volna kedvem, amikor megláttam.

Hogy aztán ennek mennyi köze van a depóniagázhoz, azt majd az AGIP-magyarország megmondja. :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nagyon gondolkozom egy gáz szett beszerelésén, de egy "szakember" mondta, hogy kb. 100-150e km alatt tönkrevágja a motort. Olyasmi magyarázatot adott, hogy nincs olyan kenés, meg a gáz szárít mindent, emiatt tönkreteszi a hengerfalat.

Megköszönném, ha valaki aki akár több 100 ezret is futott gázzal megosztaná a tapasztalatait. Gondolok itt akár jellemző meghibásodásokra is, amit a gázbeszerelők annyira nem reklámoznak...

Egy 2004-es Z16XE Merivába kerülne, jelenleg 115e km van benne. Szinte csak Bp-en megy a kocsi (sajnos) évente kb 15-20e km között.

LOVATO hengerenkénti gázrendszer menne a kocsiba, valami szelep kenéssel. Medicar-nál tennék be.

Válaszotokat előre is köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.