Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Autógáz - LPG az Astrában


uhuhu

Recommended Posts

1 nap alatt 2 ember itt a fórumon.... a +10Ft ennyire kiverte a biztosítékot? (gaz idén már +22Ft...)

Nekem nem pont ez, mert ki tudom fizetni, nem a kajámat kell beáldozzam, DE:

- ha az is benne van a játékban hogy az Irakiak/akárkik elkezdenek balhézni és ezért jövő héten egyszercsak 500FT lesz egy liter, akkor az már nekem is sok

- előbb-utóbb mindenképpen elérünk ide, mert erre tart a világ

- számomra nincs reális alternatívája az autónak.

Lehet, hogy járhatnék BKV-val (nem is derogálna, mert a tömegközlekedés egyébként jó dolog), de nem veszek bérletet, mert:

1. jelenlegi helyzetben simán megtörténhet, hogy pl Febr.1-én leállok a buszmegállóba és egyszerűen nem fog busz jönni ami elhozzon dolgozni

2. a bérlet drága - a "szolgáltatás" cserébe meg sz*r. Tehát én tőlem pénzt addig nem kapnak amíg a sorok nem rendeződnek ebben a városban

Ha annyit sikerül kibírni, hogy jövő nyárig ne kezdjék el ütni a gázautósokat, akkor már anyagilag is megérte a döntés, ennyi.

Link to comment
Megosztás:

igen

kb 20-25 sec és gázadásra átkapcsol

ménem mongyátok hogy hüle elek :D

elvileg softveresen lehet állítani az átkopcsolási időt és hőmérsékletett

utobba hideg indításnál lényeges

vannak olyan gáz rendszerek amelyek ha már meled a víz akkor eleve gázzal indul.

ennyi jutott még eszembe... :lol:

Link to comment
Megosztás:

nálatok :lol:

2011 05 xx 195ft

2012 01 04 215ft

Nálunk drágább a gáz, DE!

LPG 95 különbség

2011.04 215Ft 382Ft =>167Ft/l

2012.01 231Ft 412Ft (szerdától 422Ft) =>181Ft/l

Amíg a benzin emelkedett 30Ft-ot, addig az LPG 16Ft-ot. :D

Link to comment
Megosztás:

Nálunk drágább a gáz, DE!

LPG 95 különbség

2011.04 215Ft 382Ft =>167Ft/l

2012.01 231Ft 412Ft (szerdától 422Ft) =>181Ft/l

Amíg a benzin emelkedett 30Ft-ot, addig az LPG 16Ft-ot. :D

lesz ez még így se :lol:

600Millárdot kell bevasalni ....

témát be is fejeztem ...

Link to comment
Megosztás:

Nekem nem pont ez, mert ki tudom fizetni, nem a kajámat kell beáldozzam, DE:

- ha az is benne van a játékban hogy az Irakiak/akárkik elkezdenek balhézni és ezért jövő héten egyszercsak 500FT lesz egy liter, akkor az már nekem is sok

- előbb-utóbb mindenképpen elérünk ide, mert erre tart a világ

- számomra nincs reális alternatívája az autónak.

Lehet, hogy járhatnék BKV-val (nem is derogálna, mert a tömegközlekedés egyébként jó dolog), de nem veszek bérletet, mert:

1. jelenlegi helyzetben simán megtörténhet, hogy pl Febr.1-én leállok a buszmegállóba és egyszerűen nem fog busz jönni ami elhozzon dolgozni

2. a bérlet drága - a "szolgáltatás" cserébe meg sz*r. Tehát én tőlem pénzt addig nem kapnak amíg a sorok nem rendeződnek ebben a városban

Ha annyit sikerül kibírni, hogy jövő nyárig ne kezdjék el ütni a gázautósokat, akkor már anyagilag is megérte a döntés, ennyi.

Hasonlóan gondolkodom én is... és nálam is kezd rezegni a léc... Ez a tömegközlekedéses dolog vidéken meg még macerásabb.

Link to comment
Megosztás:

Erről a Flashlube-ról meséljetek lécci.

25e (mechanikus) v 39e FT (elektronikus) még a gázrendszer árán felül. Kell ez egyáltalán?

Egyébként 228e lenne a Landi rendszer, 218 a Lovato.

ez egy felső kenő rendszer..

van aki aszmondja hogy kell van aki nem,igazából ha normálisan használod az autót akkor nem ,gondolok itt pályán folyamatos 5e fordulat.. na azt nem szereti

ha rakatsz bele akkor elektronyost :lol:

inkább az érzékeny motorokra szokták rakni.. hogy melyik az és melyik nem elég nehéz megítélni..

pl toyota vvti

Link to comment
Megosztás:

ez egy felső kenő rendszer..

van aki aszmondja hogy kell van aki nem,igazából ha normálisan használod az autót akkor nem ,gondolok itt pályán folyamatos 5e fordulat.. na azt nem szereti

ha rakatsz bele akkor elektronyost :lol:

inkább az érzékeny motorokra szokták rakni.. hogy melyik az és melyik nem elég nehéz megítélni..

pl toyota vvti

Köszi, valami ilyesmi képet raktam össze én is.

Tehát nekem aki 95%-ban városban pötyög vele nem igazán van hozzáadott értéke...

Link to comment
Megosztás:

Köszi, valami ilyesmi képet raktam össze én is.

Tehát nekem aki 95%-ban városban pötyög vele nem igazán van hozzáadott értéke...

szerintem is ..

kérdeztem taxist ... aki nem nem keveset ment gázon és szerinte is felesleges..

én úgyszintén városba használom...

az hogy havi 400km megyek pályán az meg belefér

szerintem :lol:

Link to comment
Megosztás:

×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.