Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Autógáz - LPG az Astrában


uhuhu

Recommended Posts

A probléma az, hogy eddig minden esetben 2-3 fok volt a környezeti hőmérséklet, nagyjából hasonló üzemi feltételek mellett (bemelegedett járgány, hasonló betöltött mennyiség, mindig tele).

A twinport miatt nekem alacsony fordulaton is jó a nyomaték, és szerencsére gázos üzem mellett sem érzek különbséget. Gondolom hasonló fogyasztási arányoknak kell lenni gáz és benzin esetében is a különböző vezetési stílusoknál is.

Több tankolásra átlagolj, de ha ugyanaz volt a kút, a töltési nyomás, és a külső hőmérséklet, akkor kb-ra jó az átlagszámításnak...

Link to comment
Megosztás:

A probléma az, hogy eddig minden esetben 2-3 fok volt a környezeti hőmérséklet, nagyjából hasonló üzemi feltételek mellett (bemelegedett járgány, hasonló betöltött mennyiség, mindig tele).

A twinport miatt nekem alacsony fordulaton is jó a nyomaték, és szerencsére gázos üzem mellett sem érzek különbséget. Gondolom hasonló fogyasztási arányoknak kell lenni gáz és benzin esetében is a különböző vezetési stílusoknál is.

Mindkettőtöké twinport... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mér kell itt mindig fájdítani a szívünket? :devlish:

Tavasszal elvileg kapok vissza egy kis lóvét az APEH-től, berakatom én is a gázt!

Garázsépítés elmarad idén... :lol:

Tavasszal elvileg kapok vissza egy kis lóvét az APEH-től :D

Nekem ilyesmi még soha nem sikerült.

Ha az APEH-től vársz lóvét akkor neked nem lesz gázos autód. :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Zafira fogyasztása: 8,3L/100km

ez az istenért sem akar feljebb menni, asszem meg kell barátkoznom azzal hogy ez erre képes :devlish: :lol:

az asszony jár vele mostanában....

Fogadjunk hogy én ennél többet is meg tudnék vele etetni? Ebben jó vagyok, szinte bármilyen rémisztő fogyasztási adatot ki tudok csalni az autókból... (OFF 1.9JTD-ből amivel kollegám 6.5-tel eljárt, én kihoztam 15 litert 100-on. Igaz 150-nel kellett menni hozzá, de sikerült :D )

Link to comment
Megosztás:

×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.