Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Autógáz - LPG az Astrában


uhuhu

Recommended Posts

végre kigurultam viszonylag hosszú útra a városból, mióta benne van a gáz (9000km) most először. 290km - 29,8liter gáz. Ebböl 190km város, 100 országút. Eddig 11,5litert evett meg városban, ez alapján kint 8körül evett (50-50km, odafele 80-90, visszafele 100-130). Létezik hogy ekkora a különbség a városi és a kinti fogyasztás között? Nekem valami sántít..

Normális, nekem 7l körül eszik, de volt amikor 1 hétig BP-en voltam, akkor lett 10l-es átlagfogyasztásom...

Link to comment
Megosztás:

végre kigurultam viszonylag hosszú útra a városból, mióta benne van a gáz (9000km) most először. 290km - 29,8liter gáz. Ebböl 190km város, 100 országút. Eddig 11,5litert evett meg városban, ez alapján kint 8körül evett (50-50km, odafele 80-90, visszafele 100-130). Létezik hogy ekkora a különbség a városi és a kinti fogyasztás között? Nekem valami sántít..

Szerintem is teljesen normális, az enyém is 6,5 és 9,5 között eszik benzinből attól függően mennyi az országút/város arány, ugyan az a különbség mint nálad.

Link to comment
Megosztás:

g.d.9.2 válasz | megnéz 2011.12.02 15:07:07 © (29759)

"Nekem easy van és sw frissítés után már tudja a gázzal indítást melegen."

az index-es autógáz fórumról

Valakinek van gyakorlati tapasztalata: Zavoli Easy, szoftver frissítés után - gázzal indítás meleg motorral - működik automatikusan?

Tehát nem (vészindítás szerűen) a kapcsolót nyomva tartva, mert azt eddig is tudta.

Link to comment
Megosztás:

A képaláírás annyira magyaros: Autógázt tankol Varga Róbert az átalakított Audi 4,2 V8 TDI Tartályába

Ilyen verdával akkor villogni, de nincs lóvé tankolni. Szánalmasnak tartom. Ez is olyan, mint a sok-sok milliós BMW-n látok tesco gazdaságos gumit (nem is egyszer). Röhejes.

Miért ne rakathatna LPG-t a luxuskocsijába? Nem hülye, hogy üzemanyagra költse el a pénzét.

Viszont az alsókategóriás gumi az ilyen autókra tényleg szánalmas. Míg az LPG-vel spórol, szar gumival az életével (és másokéval) játszhat.

Link to comment
Megosztás:

A képaláírás annyira magyaros: Autógázt tankol Varga Róbert az átalakított Audi 4,2 V8 TDI Tartályába

Ilyen verdával akkor villogni, de nincs lóvé tankolni. Szánalmasnak tartom. Ez is olyan, mint a sok-sok milliós BMW-n látok tesco gazdaságos gumit (nem is egyszer). Röhejes.

Miért gondolod,h a lóvéhiány miatt? Jóval többe kerül, mint egy benzinest elgázosítani, ráadásul lassabban is térül meg, leginkább kamionoknál hasznos, 10L feletti fogyasztásnál már talán érdemes vele számolni... Inkább tartom marketingfogásnak. Mellesleg megjegyzem, még nem hallottam olyan emberről, akinek elég lett volna belőle. A gumi, ill. az alkatrész már tényleg más téma, ebben igazat adok neked.

Viszont teljesítmény tuningnak sem utolsó... :lol:

Link to comment
Megosztás:

×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.