Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Autógáz - LPG az Astrában


uhuhu

Recommended Posts

Üdv!

A motor kipufogó ugye ilyen krómozott saválló cucc, azon gondolom én gyári a lyukacska így ha kívűl belül le van kezelve akkor elvileg nincs ami a lyukacskát egye. Szerintem aki fúr az kezelje le valami festékkel vagy alapozóval vagy akármivel, ezzel megelőzhető, hogy megegye a dobot. Bár belülről nem hiszem, hogy le tudja kezelni bontás nélkül.....

Ladába nekünk is volt gáz, én abban nem láttam semmi féle fojtást. A karibiba a légszűrő alá be volt a 2 torokba fúrva x méretű cső ami jött a reduktorból és kalap kabát. Bár lehet, hogy ez máshol másképp van.

A légszűrőház furkálás egy alap "sufni tuning", anno én is megtettem a korábbi kocsimon, olyan sportlevegúőszürő van a motortérbe hangja lett, picit talán hamarabb felvette a fordulatot is de semmi egyéb.

Gáz az érdekes üzem, bár gondolom ma már nem fejti otthon palackból a gázt, mint anno mi otthon. B)

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Ladába nekünk is volt gáz, én abban nem láttam semmi féle fojtást. A karibiba a légszűrő alá be volt a 2 torokba fúrva x méretű cső ami jött a reduktorból és kalap kabát. Bár lehet, hogy ez máshol másképp van.

A légszűrőház furkálás egy alap "sufni tuning", anno én is megtettem a korábbi kocsimon, olyan sportlevegúőszürő van a motortérbe hangja lett, picit talán hamarabb felvette a fordulatot is de semmi egyéb.

Gáz az érdekes üzem, bár gondolom ma már nem fejti otthon palackból a gázt, mint anno mi otthon. B)

A karibiba a légszűrő alá be volt a 2 torokba fúrva x méretű cső ami jött a reduktorból és kalap kabát. Bár lehet, hogy ez máshol másképp van.

Na ez volt rendesen beszerelve. Ott a karburátorba ment a nafta és a gázt még a pillangó szelep is szabályozta.

Csak utána jött a sorozat engedély és a keverőfejes beszerelés , ez gyorsabb és kényelmesebb.

Keverőfejek : http://keptarolo.com/image.php?id=1448_4DAE9041&jpg

Link to comment
Megosztás:

Köszii!

Feltettem töltőre az akksis fúrót B)

kifurtad?

csak majd a vizsgánál be kell tapasztani, mert a lambdaérték nem lesz jó....

én úgy védekezek az idő elötti kipufogó korróziótól: kicseréltem a hátsó dobot egy gyári hátsó új dobra. benzinnel 9 évig bírta, majd gázzal 4-5 ig biztos fogja. akkor meg már a következő tulaj fog ezzel törődni :D

jövő héten viszem 2000 km es revizióra a gázszettet.

kicsit néha rántgat gyorsitáskor....

Cserébe most kurvajól fogyaszt, 300 km t mentem a felét klimázva, és még félig van a led szerint a tartályom... ( bár inkább z utolsó tankoláskor túltankolták a tartályt, és simán 4-5-8 literrel többet raktak bele...)

Link to comment
Megosztás:

kifurtad?

csak majd a vizsgánál be kell tapasztani, mert a lambdaérték nem lesz jó....

én úgy védekezek az idő elötti kipufogó korróziótól: kicseréltem a hátsó dobot egy gyári hátsó új dobra. benzinnel 9 évig bírta, majd gázzal 4-5 ig biztos fogja. akkor meg már a következő tulaj fog ezzel törődni :D

jövő héten viszem 2000 km es revizióra a gázszettet.

kicsit néha rántgat gyorsitáskor....

Cserébe most kurvajól fogyaszt, 300 km t mentem a felét klimázva, és még félig van a led szerint a tartályom... ( bár inkább z utolsó tankoláskor túltankolták a tartályt, és simán 4-5-8 literrel többet raktak bele...)

Nem, majd ha elrohad akkor kap valami sportdobot, eddig még rozsda sincs a 3.5 éves dobon...

Én az utolsó tankolás óta (akkor csak 150km után tankoltam meg kíváncsiságból) ~250km-t mentem vele, a szintjelző össze-vissza világít. 1-2-3 zöld LED, mikor milyen kedve van. B)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Kb. 3/4 éve én is LPG-zek, Z14XEP. Tapasztalatok:

- kb. +20% fogyi (benzin 7,1l/100 -> gáz 8,5l/100), autópályán nagy tempónál ennél jóval több (145 km/h körül 9,5l/100),

- klímával elég gyenge lett alacsony fordulaton,

- olajfogyasztás jelentkezett, LPG előtt semmit se evett (5W-30), most olyan 0,1l/1000km körül,

- halkabb a motor (főként autópályázunk, azonos sebesség mellett kevésbé kell felhangosítani a rádiót, ezt a felségem is észrevette),

- 17.000 km alatt a átalakítás költségének felét "ledolgozta" (kb. 130.000 Ft-ot), ez kb. fedi a tervezett 35000 km-es megtérülést,

- csomagtartóban pótkerék eddig nem okoz gondot.

Üdv,

Zoli

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Kb. 3/4 éve én is LPG-zek, Z14XEP. Tapasztalatok:

- kb. +20% fogyi (benzin 7,1l/100 -> gáz 8,5l/100), autópályán nagy tempónál ennél jóval több (145 km/h körül 9,5l/100),

- klímával elég gyenge lett alacsony fordulaton,

- olajfogyasztás jelentkezett, LPG előtt semmit se evett (5W-30), most olyan 0,1l/1000km körül,

- halkabb a motor (főként autópályázunk, azonos sebesség mellett kevésbé kell felhangosítani a rádiót, ezt a felségem is észrevette),

- 17.000 km alatt a átalakítás költségének felét "ledolgozta" (kb. 130.000 Ft-ot), ez kb. fedi a tervezett 35000 km-es megtérülést,

- csomagtartóban pótkerék eddig nem okoz gondot.

Üdv,

Zoli

Milyen márkájú gázszetted van?

Az olajfogyasztás az nem jelentős... én majd a 0W30-ra leszek kíváncsi, hogy abból mennyit eszik B)

:D

Link to comment
Megosztás:

Landi Renzo Omegas.

Akkor ugyanaz ami nekem, és uhuhu-nak van.

Én egyszer tankoltam eddig kíváncsiságból, kb 1 literrel eszik többet, mint eddig (6.8)...

Pécsen nagyon az a reklám szöveg, hogy semmivel sem többet, de max 10%.

Majd hosszabb távon nekem is lesz tapasztalatom. Májusban majd sokat megyek BP-re, mert vizsgaidőszak lesz, akkor majd tudok nyilatkozni. B)

Link to comment
Megosztás:

Én egyszer tankoltam eddig kíváncsiságból, kb 1 literrel eszik többet, mint eddig (6.8)...

Szerintem ez nagyon jó.

Pécsen nagyon az a reklám szöveg, hogy semmivel sem többet, de max 10%.

Nem tudom minek ferdíteni, mikor jelenleg is hónapos várólisták vannak beszerelésre, tehát melójuk van bőven. Vagy jó nekik, ha az ügyfél visszamászkál, mert a fogyasztás nem hozza a beígért szintet?

APEH adatok szerint mikor átalakíttattam benzin 339 Ft, gáz 186 Ft volt, most benzin 380 Ft (+41), gáz 218 Ft (+32). Az én fogyasztásom mellett ez növekvő megtakarítást jelent 100km-en. Ha azonos mértékben nőttek volna, már csökkent volna a 100km-enkénti megtakarítás.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ez nagyon jó.

Nem tudom minek ferdíteni, mikor jelenleg is hónapos várólisták vannak beszerelésre, tehát melójuk van bőven. Vagy jó nekik, ha az ügyfél visszamászkál, mert a fogyasztás nem hozza a beígért szintet?

Hát a 0%-ot nem hiszem, de a 10 is majdnem mese szerű, de nem lehetetlen. 1x tankoltam, az az átlagfogyasztás nem pontos, majd kb 5e km után már az átlagból lehet látni. Én még a 7l-el is megelégszek, ha benzinből fogy 5.8l 385Ft-al számolva 2230Ft, 7l gáz 225Ft-al pedig 1575Ft azaz 655Ft-os megtakarítás.

Igaz rövidebb távokon, és kb 50km benzinnel kb 8l benzin is fogyott 500km gáz mellé.

APEH adatok szerint mikor átalakíttattam benzin 339 Ft, gáz 186 Ft volt, most benzin 380 Ft (+41), gáz 218 Ft (+32). Az én fogyasztásom mellett ez növekvő megtakarítást jelent 100km-en. Ha azonos mértékben nőttek volna, már csökkent volna a 100km-enkénti megtakarítás.

Én abban reménykedek, hogy a gáz nem fogja követni a gáz pozitív árváltozását, de ahogy nézem azt is majdnem olyan mértékben húzzák a benzin ára után is. B)

Link to comment
Megosztás:

bakker, felétek kurvadrága a gáz...

most tankoltam 204 FT-árt...

Fogyasztásom: benzinből 7,5-8 liter között

gázból sorba:

8,5

8,9

9,1 vidéki túra szétpakolt autóval 4 fővel

9,7 iszonyatos szopós dugó, egy csomót klimázva, meg szerintem itt romlott el a multiszelepem, mert a led szerint kevesebbet kellett volna fogyasztania

8,7 ugyanaddig tankolva amig az elöző - azaz amig végleg le nem állt a kút

olyan 2.200 km mentem vele az átalakitás óta, szombaton lesz 1 hónapja hogy beszerelték...

mai tankolás : 480 km re 8300 FT B)

Link to comment
Megosztás:

bakker, felétek kurvadrága a gáz...

most tankoltam 204 FT-árt...

Fogyasztásom: benzinből 7,5-8 liter között

gázból sorba:

8,5

8,9

9,1 vidéki túra szétpakolt autóval 4 fővel

9,7 iszonyatos szopós dugó, egy csomót klimázva, meg szerintem itt romlott el a multiszelepem, mert a led szerint kevesebbet kellett volna fogyasztania

8,7 ugyanaddig tankolva amig az elöző - azaz amig végleg le nem állt a kút

olyan 2.200 km mentem vele az átalakitás óta, szombaton lesz 1 hónapja hogy beszerelték...

mai tankolás : 480 km re 8300 FT :)

Zalában a legolcsóbb 225Ft. :D

Budapesten találtam 199-ért is B)

Link to comment
Megosztás:

már nincs 199 ért, felvitték 204 re.

Az még mindig nagyon jó.

Én egy III. kerületi magán kutat néztem ki, ami vizsonylag közel van a sulimhoz ( OE-KVK) Ha megyek fel ott fogok majd tankolni, 20Ft-al olcsóbb, mint nálunk.

Erről valakinek tapasztalata? Budapest, III. ker. Szentendrei út 788.

Link to comment
Megosztás:

Az még mindig nagyon jó.

Én egy III. kerületi magán kutat néztem ki, ami vizsonylag közel van a sulimhoz ( OE-KVK) Ha megyek fel ott fogok majd tankolni, 20Ft-al olcsóbb, mint nálunk.

Erről valakinek tapasztalata? Budapest, III. ker. Szentendrei út 788.

én ott tankolok mindig, mert pont útbaesik

tegnap volt 204 náluk, primagázé a kút.

müködik B)

Link to comment
Megosztás:

×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.