Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Autógáz - LPG az Astrában


uhuhu

Recommended Posts

Szóval: Érdekel valakit hogy tönkremegy a hengerfej 100.000 KM ként?????

Most néztem, Z14XEP-re ~740e Ft egy teliáras hengerfej, szóval úgy már annyira nem illatos azért az a rózsa... oké, még nem büdös, de akkor is... ha valaki a zsebembe kotorászna, az nem vígasztalna hogy csak a fele pénzemet akarja elvenni. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Most néztem, Z14XEP-re ~740e Ft egy teliáras hengerfej, szóval úgy már annyira nem illatos azért az a rózsa... oké, még nem büdös, de akkor is... ha valaki a zsebembe kotorászna, az nem vígasztalna hogy csak a fele pénzemet akarja elvenni. :rolleyes:

Azért az az ár dúrva ám! :huh: Meg ha megadná magát nem lehet javítani? Tudtommal igen.

Link to comment
Megosztás:

Most néztem, Z14XEP-re ~740e Ft egy teliáras hengerfej, szóval úgy már annyira nem illatos azért az a rózsa... oké, még nem büdös, de akkor is... ha valaki a zsebembe kotorászna, az nem vígasztalna hogy csak a fele pénzemet akarja elvenni. :rolleyes:

szerinted mennyi a reális esélye annak hogy valaki vesz újat? :huh: ,tegnap találtam 50e bontottat, valszeg van olcsóbban is :lol:

de ha venne is ,akkor biztos lpg-et venne az csak 2000eur :lol:

Link to comment
Megosztás:

szerinted mennyi a reális esélye annak hogy valaki vesz újat? :rolleyes: ,tegnap találtam 50e bontottat, valszeg van olcsóbban is :huh:

de ha venne is ,akkor biztos lpg-et venne az csak 2000eur :lol:

630e Ft az. Abból veszel 12 hengerfejet. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Most néztem, Z14XEP-re ~740e Ft egy teliáras hengerfej, szóval úgy már annyira nem illatos azért az a rózsa... oké, még nem büdös, de akkor is... ha valaki a zsebembe kotorászna, az nem vígasztalna hogy csak a fele pénzemet akarja elvenni. :rolleyes:

ne izgulj, 50 ért szerelt - bontott hengerfejet lehet venni :huh:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

BRC-val tapasztalata van valakinek. Már-már el vagyok határozva, hogy beszereltetem a gázt, s a BRC felé hajlok, mert azt ajánlják a számomra legmegfelelőbb szervizbe Párkányban (Autogas). A szervizt magát többen is ajánlották. Magyarországon nem akarok szereltetni, mert gondom volna a "legalizálással". Felsőkenést feleslegesnek tartják az autómba (Z14XE).

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

BRC-val tapasztalata van valakinek. Már-már el vagyok határozva, hogy beszereltetem a gázt, s a BRC felé hajlok, mert azt ajánlják a számomra legmegfelelőbb szervizbe Párkányban (Autogas). A szervizt magát többen is ajánlották. Magyarországon nem akarok szereltetni, mert gondom volna a "legalizálással". Felsőkenést feleslegesnek tartják az autómba (Z14XE).

BRC: most hallatom róla először. De megnéztem olasz szett. (Lovato, LandiRenzo is az)

Felsőkenést feleslegesnek tartják az autómba (Z14XE). szerencse :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

BRC: most hallatom róla először. De megnéztem olasz szett. (Lovato, LandiRenzo is az)

Felsőkenést feleslegesnek tartják az autómba (Z14XE). szerencse :rolleyes:

Nálunk, Szlovákiában el van terjedve, hasonlóan jónak tartják, és árban is ugyan ott van, mint a többi olasz. (1.100 EUR).

Link to comment
Megosztás:

imy, akkor lehet hogy meg kéne próbálnod egy termosztát cserét?

Ma ismét megnéztem.

A termosztátra menő felső cső hideg.

Az alsó pedig melegszik. (ez megy a hűtő alsó felére)

Ez így jó? Ha nyitna akkor az alsó is melegedne tudtommal.

Link to comment
Megosztás:

ez voltmár?

Közel húsz éves szakmai tapasztalatom alapján elmondhatom, hogy egy személyautó csak akkor képes felrobbanni, ha felrobbantják. Legyen szó benzines vagy gázos autóról egyaránt. (Nyilván ez nem vonatkozik arra az esetre, ha az autóban szállított robbanóanyag tűz következtében felrobban.)

Sajnos az akciófilmek meg a bugyuta híradók mindenkiben elültették a félelem magját. Manapság már mindenki azt hiszi, hogy ha egy autó ég, akkor mindjárt robban is.

Link to comment
Megosztás:

Ft-ra átszámítva az nagyon sok, itt 250e Ft alatt megvan. :rolleyes:

Hát igen! Nálunk egyszerűen drágább, ebbe az autóba a legolcsóbb lengyel Gastech is 850 EUR, ESGI 900, persze Skodaba már ugyanezen az áron BRC kapható (tipusilag jóvahagyott rendszerek).

Link to comment
Megosztás:

nekem az a véleményem hogy a termosztátok már 1-1,5 év után nem teljesen úgy müködnek mint uj korában...

Attól még lehet jó, nem tudom....

Mivel a felső cső hideg, ezért nem nyit.

Az alsó cső meleg, de ha nincs keringés nem megy a hűtő fele víz. Amúgy is az alsó a visszatérő ág, ugye?

Link to comment
Megosztás:

Mivel a felső cső hideg, ezért nem nyit.

Az alsó cső meleg, de ha nincs keringés nem megy a hűtő fele víz. Amúgy is az alsó a visszatérő ág, ugye?

Lehet hülyeség, de olyan hibája nem lehet ezeknek, hogy nem azon a hőfokon nyit ahol kellene? Arra gondolok, hogy beindítás után nem sokkal mikor nézed még valóban zárva van, de után még nem érte el a megfelelő hőfokot mikor már kinyit, és onnantól nyilván lassabban melegszik.

Link to comment
Megosztás:

×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.