Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

14. Nemzetközi Opel Találkozó és VI. Hungarian Blitz Weekend


Gelko

Recommended Posts

  • Hozzászólások 879
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

majd széthajtja a ménest....... -_-

a kérdésem tárgy:kb. 50 dkg össztömeg és addigra már 5 hónapos kor.......sztem ez potenciálisan veszélyes leírás. :D :)

Szerintem Nem lehet ez igazi EB nek kijelenteni. 50dkg. arasznyi hossz , 15 cm magas. B) .... De végülis zsebben is elfér,nem kell nagy hely neki. Szerintem hozhatod, Hozhatjátok. Nem fogy sokat zavarni, és a lovak észre sem veszik olyan kicsike még.

Ja Én vihetem a Dán Dogomat?? :rolleyes: .. Ja mondjuk én két őrző védő hölgyel jelenek meg, nehogy férre lépjek a sétáló utcán. <_<

Link to comment
Megosztás:

Lesznek pacik? :rolleyes: :D

Egyeseknek komplett ménesük van a géptető alatt...

De mintha nem láttam azt, hogy Debrecenben odamentél volna hozzájuk - most az élő lovakról beszélek - :) <_<

Hja amúgy a vadmacska-pótlékról beszélek, ami ugye volt legutóbb Balatonon... -_-

Link to comment
Megosztás:

Egyeseknek komplett ménesük van a géptető alatt...

De mintha nem láttam azt, hogy Debrecenben odamentél volna hozzájuk - most az élő lovakról beszélek - :) -_-

Hja amúgy a vadmacska-pótlékról beszélek, ami ugye volt legutóbb Balatonon... :D

Ja a lóerők, persze... <_< Nem is voltam még Debrecenben. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Most, hogy már elég közel van a tali időpontja, lehet érdemes lenne az első hozzászólást frissíteni pl. egy blitz-weekend.hu-ra mutató linkkel, ahogy eddig is.

Onnan már elég könnyen lehet árakról stb. tájékozódni, de oda azért nem könnyű eljutni. <_<

Szerk.: Közben azért megtaláltam a topic neve alatt. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Árak és programterv: magyaropelmantaclub.hu Szerintem minden világos. Ha péntek reggel (de.) jössz, szombaton már nem alszol ott és nem vagy egyik klubnak (MOMC, MOTE, MVOK) sem tagja, akkor valóban 6ezer ft/fő. Ha péntek este jössz, szombaton elmész és klubtag vagy akkor 4e /fő. De kérlek benneteket külön ne kérdezgessétek, hogy mi mennyi! Ott van feketén-fehéren.

Rendben,csak nem volt tiszta hogy,miért 6e az egyik nap,és a szombat miért lényegesen olcsóbb!

akkor szerintem idén kimarad. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Bakker.. már bocs, de ennyi hülye kérdést feltenni :rolleyes: remélem ez komoly, mert viccnek nagyon durva lenne <_<

a csocsó ki van tiltva, tábortüzet gyújtani csak erdőtűz létrehozásával engedélyezett és amúgy a sétálósjegyet aszerint árazzák, hogy milyen gyorsan sétálsz: ha lassan, akkor nem kell annyit fizetni, mintha gyorsabban sétálnál. De vigyázni kell, mert ha egyszer is futni kezdesz egy autó elől, akkor kitiltanak. Az ár megállapításához mérlegelésen is részt kell venni, csak azután mehetsz a gyorsulópályára, ahol végülis kiderül, mennyi a sétálós jegyed. Ja igen! És függ a naptól, a napszaktól, az időjárástól és a Duna vízállásától is - de ebben nem vagyok annyira biztos.

Link to comment
Megosztás:

Bakker.. már bocs, de ennyi hülye kérdést feltenni :rolleyes: remélem ez komoly, mert viccnek nagyon durva lenne <_<

a csocsó ki van tiltva, tábortüzet gyújtani csak erdőtűz létrehozásával engedélyezett és amúgy a sétálósjegyet aszerint árazzák, hogy milyen gyorsan sétálsz: ha lassan, akkor nem kell annyit fizetni, mintha gyorsabban sétálnál. De vigyázni kell, mert ha egyszer is futni kezdesz egy autó elől, akkor kitiltanak. Az ár megállapításához mérlegelésen is részt kell venni, csak azután mehetsz a gyorsulópályára, ahol végülis kiderül, mennyi a sétálós jegyed. Ja igen! És függ a naptól, a napszaktól, az időjárástól és a Duna vízállásától is - de ebben nem vagyok annyira biztos.

Köszi Hajni, Lali nevében is -_-

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.