Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

14. Nemzetközi Opel Találkozó és VI. Hungarian Blitz Weekend


Gelko

Recommended Posts

Tud valaki a kemping közelében normális és elfogadható árú szállást? 1szoba kellene két ággyal. Próbálok én is keresgélni a neten, de üdülést még nem nagyon kerestem és nem vágom hol lehet szállás helyeket találni. Persze tudom hogy google a barátom, de ha esetleg valaki tud konkrétumot ne tartsa magában pls. :D

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 879
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Szasztok. Hogy van akkor ez most nem tiszta számomra. Tehát 28.án kezdődik. Ekkora én is lemennék. De 29.e reggel körül dél előtt én le is lépnék. Ez lehetséges? és ez a 1éjszaka mi pénz? És milyen programok lesznek? És pestről pest környékéről kik mennek? Mennek-e valakik? Indulás szempontjából érdekelne hogy mindenki megy amerre lát vagy konvojos megmozdulás? Valaki árulja el :D ^_^

Link to comment
Megosztás:

Na most ezt meg én nem értem... 26.án kezdődik.. mi keződik 28. án? max a józanodás egyik szakasza :D

Biztosan mennek le majd pöstrű is, többek között én is, de én még nem tudom mikor, aki meg teljes hétre megy az ugye 26. án konvojozik ^_^....

Szasztok. Hogy van akkor ez most nem tiszta számomra. Tehát 28.án kezdődik. Ekkora én is lemennék. De 29.e reggel körül dél előtt én le is lépnék. Ez lehetséges? és ez a 1éjszaka mi pénz? És milyen programok lesznek? És pestről pest környékéről kik mennek? Mennek-e valakik? Indulás szempontjából érdekelne hogy mindenki megy amerre lát vagy konvojos megmozdulás? Valaki árulja el :P ;)
Link to comment
Megosztás:

Na most ezt meg én nem értem... 26.án kezdődik.. mi keződik 28. án? max a józanodás egyik szakasza :D

Biztosan mennek le majd pöstrű is, többek között én is, de én még nem tudom mikor, aki meg teljes hétre megy az ugye 26. án konvojozik :P....

Na ezt én sem tudom honnan jött a 28.a ^_^ De akkor mind1 is. Az let volna a lényege a dolognak hogy ha le megyek akkor 26.án és másnap lelépek akkor az mi pénz és lehetséges-e? Vagy tegyük fel 28.án mennék le és 29.-én jönnék el ez lehetséges e.

Link to comment
Megosztás:

Na ezt én sem tudom honnan jött a 28.a :D De akkor mind1 is. Az let volna a lényege a dolognak hogy ha le megyek akkor 26.án és másnap lelépek akkor az mi pénz és lehetséges-e? Vagy tegyük fel 28.án mennék le és 29.-én jönnék el ez lehetséges e.

Minden lehetséges, sztem kitalálunk vmi kedvező tarifát, hétköznap lájtosabb családiasabb progik lesznek.

Link to comment
Megosztás:

Csergőben még van, szerdán tudok adni.

A Teve utcába kéne mennem? :D Megpróbálom megoldani, még azon gondolkodom, hogy ha van valakinél aki csütörtökönként jár a Lurdyhoz, megkérném Spzolit hozza el nekem.

Őt könnyen útba tudom ejteni. ^_^

Link to comment
Megosztás:

A Teve utcába kéne mennem? :D Megpróbálom megoldani, még azon gondolkodom, hogy ha van valakinél aki csütörtökönként jár a Lurdyhoz, megkérném Spzolit hozza el nekem.

Őt könnyen útba tudom ejteni. ^_^

Márknak (Fehér astra F Caravan) adtam egyet, csütörtökön megy lurdyhoz.

Link to comment
Megosztás:

Akkor ez kidobott pénz volt... ^_^

Milyen kidobott pénz??? :D Nekem nem adtál egy petákot sem.

Majd behajtod azon, akinek oda lett adva a kifizetett matrinya .... sztem...

Nálam csak az általam rendelt darabok voltak, és nem emlékszem, hogy Hjoe kérte volna, hogy adjak neki.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.