Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Szerzel másik jeladót, elviszed opel szervízbe és felprogramozzák az autóhoz.

ha megvan a kód....

Ha nincs akkor újabb káromkodás mert az 1db email váltás vmi 8000 huf...

Én inkább rendeltem transpondert lengyelországból és klónoztattam a régi transpondert.

Mondjuk ehhez min 1 db működő transpondernek lennie kell...

Link to comment
Megosztás:

Segítséget szeretnék tőletek kérni! Az F Astra és az A vectra világításkapcsolója ugyanaz?? Ugyanis a mai nap folyamán sajna az enyém megadta magát (A Vekim van) s sürgősen keresnék egy ilyen kapcsolót! Szétnéztem a neten s kinézetre ugyanannak tünik de hátha ti jobban tudjátok! :D

Link to comment
Megosztás:

Meg volt még keresés után... Szomszéd ki is jött azt hitte valami baj történt... Azon túl valami ?

Nincs hozzá pótkulcs, amivel működik? Egy másik lehetőség, hogy nézel pl. Vaterán, racingbazáron másik motorvezérlőt hozzá pár ezerért, ami nem immos.

Link to comment
Megosztás:

Segítséget szeretnék tőletek kérni! Az F Astra és az A vectra világításkapcsolója ugyanaz?? Ugyanis a mai nap folyamán sajna az enyém megadta magát (A Vekim van) s sürgősen keresnék egy ilyen kapcsolót! Szétnéztem a neten s kinézetre ugyanannak tünik de hátha ti jobban tudjátok! :D

Igen, még a száma is ugyanaz :)

Link to comment
Megosztás:

Igen, még a száma is ugyanaz :)

Huhh, köszi FPepe! Akkor nézelődök a neten hátha találok! Írtam már a keresek topicba is, de ide is írok hogy ha van valakinek ilyen eladó sorban s nem kér érte csillagászati összeget az kérem írjon! Megköszönöm előre is! :)

Zotya975! Te már szedtél szét világításkapcsolót ha jól tudom! Hogy a búbánatba játszottad vissza a kis golyókat amik kiugrottak a helyükről! Ugyanis most nekem is ez történt s sehogysem tudtam visszavarázsolni bár ennek a kapcsolónak már mindegy, de azért érdekelne! Kb. 3 órát "játszottam" vele sikeretlenül! Van erre valami módszer??

Amúgy tudom hogy normál esetben ezeknek nem szabadna kijönniük (mert már kétszer volt szétszedve s akkor nem volt gond vele), de én szerintem csinálhattam valami hülyeséget ami miatt kiugrottak! :D

Link to comment
Megosztás:

Huhh, köszi FPepe! Akkor nézelődök a neten hátha találok! Írtam már a keresek topicba is, de ide is írok hogy ha van valakinek ilyen eladó sorban s nem kér érte csillagászati összeget az kérem írjon! Megköszönöm előre is! :P

Zotya975! Te már szedtél szét világításkapcsolót ha jól tudom! Hogy a búbánatba játszottad vissza a kis golyókat amik kiugrottak a helyükről! Ugyanis most nekem is ez történt s sehogysem tudtam visszavarázsolni bár ennek a kapcsolónak már mindegy, de azért érdekelne! Kb. 3 órát "játszottam" vele sikeretlenül! Van erre valami módszer??

Amúgy tudom hogy normál esetben ezeknek nem szabadna kijönniük (mert már kétszer volt szétszedve s akkor nem volt gond vele), de én szerintem csinálhattam valami hülyeséget ami miatt kiugrottak! :)

Az asztal alatt ülve, vörös fejjel, elkülönítve a családtól :) :D :D

Link to comment
Megosztás:

Az asztal alatt ülve, vörös fejjel, elkülönítve a családtól :) :D :)

Valahogy úgy, igazából nincs titok, úgy rémlik oldalra fordítva mentek vissza a golyók a helyükre, most ha nem baj nem szedem szét demonstrációs célból. :D Nem mondom, hogy türelem kell hozzá, mert az az első 10 percben rendszerint elfogy.

Link to comment
Megosztás:

Az asztal alatt ülve, vörös fejjel, elkülönítve a családtól :D :D :D

Hát ezen most jót röhögtem, mert vizuális típus vagyok s elképzeltem! :P :D

Átérezve a helyzetet viszont már korántsem volt ennyi vicces a helyzet :) , pedig én aztán türelmes ember vagyok de ez kifogott rendesen rajtam, főleg hogy egyszer az egyik golyó kilőtt a semmibe s azóta se találom... :D :o

Valahogy úgy, igazából nincs titok, úgy rémlik oldalra fordítva mentek vissza a golyók a helyükre, most ha nem baj nem szedem szét demonstrációs célból. :D Nem mondom, hogy türelem kell hozzá, mert az az első 10 percben rendszerint elfogy.

Pedig pont arra gondoltam hogy jó lenne ha demonstrálnád.. :D Viccet félretéve gondolom az életben soha nem akarsz mégegyszer világításkapcsolót szétszedni.. :)

Link to comment
Megosztás:

Pedig pont arra gondoltam hogy jó lenne ha demonstrálnád.. :) Viccet félretéve gondolom az életben soha nem akarsz mégegyszer világításkapcsolót szétszedni.. :D

Pár napja szedtem szét, mert leszakadt a lengőkábel a ledről, de most már vigyázztam, az a titka, ha szét van szedve nem szabad forgatni, ki-be húzni a gombot.

Link to comment
Megosztás:

Estét!

A szekér jobb oldalán megszűnt létezni a belsőtér világításának kapcsolása ajtónyitásra. Se elől se hátul. Tudtok adni valami ötletet, hogy hol kezdjem?

Bal küszöbburkolat le, marék szürke vezeték megkeres....méricskél. Az ülések alatt megy át a jobb oldalra :D

Link to comment
Megosztás:

Bal küszöbburkolat le, marék szürke vezeték megkeres....méricskél. Az ülések alatt megy át a jobb oldalra :D

Első ülések alatt? Volt már a szivacsom kiszedve onnan átázás miatt. Lehet hogy köze van a dologhoz? Igaz kb 2 hete vettem észre a jelenséget, addig működött. A szivacsot meg még a nyáron szedtem ki. Szerintem nem tett jót neki hogy a szivacs el van vágva. Lehet hogy a mozgása elszakította a zsinórt.

Link to comment
Megosztás:

Első ülések alatt? Volt már a szivacsom kiszedve onnan átázás miatt. Lehet hogy köze van a dologhoz? Igaz kb 2 hete vettem észre a jelenséget, addig működött. A szivacsot meg még a nyáron szedtem ki. Szerintem nem tett jót neki hogy a szivacs el van vágva. Lehet hogy a mozgása elszakította a zsinórt.

Az nem valószínű. Esetleg megnézheted az ajtók tövénél a nyomókapcsolót, nem hiszem hogy egyszerre adta meg magát minkettő, de mit lehet tudni. Előfordul, hogy eloxidálódik, és nem adja a testet.

Link to comment
Megosztás:

Pár napja szedtem szét, mert leszakadt a lengőkábel a ledről, de most már vigyázztam, az a titka, ha szét van szedve nem szabad forgatni, ki-be húzni a gombot.

Jaja, erre én is rájöttem időközben sajna :D ! Azt hittem hogy ha O állásban van akkor ugrik csak ki, hát tévedtem! A helyzetjelzőnél is kiugrott már nekem.. :) Mindegy azóta már nagyüzemben keresek helyette egy másikat, már van egy-két jelentkező akinek van felesleges eladó példánya! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.