Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Ezt a netes verziót? Ami nekem van telepítős, az csak a 6-ossal műxik.

Nekem meg netes verzió se müködik. Írja hogy lekell tölteni a ProQuest képi beépülő modult, letöltöm és telepitésnél hiba hogy hiányzik a Java Runtime. Pedig a legfrissebb van telepitve :/

Link to comment
Megosztás:

2010 szeptemberi telepítős IE8-cal használom (win7 x64 ultimate). Azt hozzátenném, hogy a 64bites IE-vel sem hajlandó jó lenni. Szóval csak IE és 32bit.

Most probáltam és kéri azt a ProQuest programot, letöltöm megint és nem tudja telepiteni mert írja telepitsem a Javát pff :S

Link to comment
Megosztás:

Egy nagy kérééés!

Ha van valakinek GM 90185120-számú oldalsó visszapillantó fűtésére szolgáló időzítő reléje fölösben, kérem jelezze mert megvásárolnám!!!

Újonnan a gyárit a szenyó boltos "hatezer valahányszááz" jó magyar forintért adnáá:lol: :) ,na ennyit nem akarok adni egy ...reléért :lol:

Előre is köszi a segítséget!

Link to comment
Megosztás:

Azért gecijó, hogy ez a szájbavert 4hónapos tetüláda bosch hulladék megint beszart. Csüt éjjel hazajöttem, most se kép se hang. Reggel nem leszek túl kedves azt hiszem... :lol: :lol:

Én meg péntek estétől vasárnap fél 1-ig töltöttem töltővel az 5 éves Vartámat, aztán most úgy indít az önindító, hogy ötösben elkaparna. :) :D Levettem töltőről, 14,06V benne üresen, mire leértem 13,99. :D Szóval köszönöm EPK! :D :lol: Amúgy már 15,04V-nál járt a töltőfeszültség. :D

Link to comment
Megosztás:

Azért gecijó, hogy ez a szájbavert 4hónapos tetüláda bosch hulladék megint beszart. Csüt éjjel hazajöttem, most se kép se hang. Reggel nem leszek túl kedves azt hiszem... :lol: :lol:

Meg kell nézni hogy mi szivja le , nekem már volt egy elszabadult ajtónyitás érzékelő és néha mikor ugyesett reggelre nem volt áram az akksiban.

A generátorban a szénkefék is tudnak érdekességet müvelni ha grafitporossak.

Az aksinak feltöltött állapotban kell tudnia 12.8-at ha ez nincs meg akkor valami baja van ,

fenékzárlat-stb a teljes kisütések is tönkre teheték.

Link to comment
Megosztás:

Úgy látszik ezek a nagy hidegek sokunknál erősen próbára teszik az akksit. Nekem is bele kellett törődnöm, hogy esta akksi kiszerel, reggel korábban kel és akksi beszerel. Sehol nem találtunk "kóboráramot", ami éjszaka leszívná, így csak a hidegre tudom fogni. Az azért biztos, hogy nyáron újra vezetékelem az önindítót és a generátort.

LEDesítéshez segédletek:

http://www.ledmaster.hu/led_informacio.php?ID=101

Link to comment
Megosztás:

Úgy látszik ezek a nagy hidegek sokunknál erősen próbára teszik az akksit. Nekem is bele kellett törődnöm, hogy esta akksi kiszerel, reggel korábban kel és akksi beszerel. Sehol nem találtunk "kóboráramot", ami éjszaka leszívná, így csak a hidegre tudom fogni. Az azért biztos, hogy nyáron újra vezetékelem az önindítót és a generátort.

LEDesítéshez segédletek:

http://www.ledmaster.hu/led_informacio.php?ID=101

Olyan oldalnak nem hinnék, amelyik az elnevezésekkel is bajban van. Mégis árulja már el valaki, hogy mi az a LED-izzó... :lol: Wolframszálas? :lol: A másik, hogy ez a táblázat NEM jó. A kocsiban 14.4V-tal kell számolni, nem 12V-tal, de még 12-vel sem jók az értékek, mert a szerencsétlen LED max 20mA áramot visel el. Ezekkel az értékekkel hamarabb megdöglenek, főleg ha kocsiba kerül... Ez olyan, mint a Lidl reklámfüzetében a fénycső elnevezése: "Energiatakarékos rúdizzó" :) :D

Link to comment
Megosztás:

Olyan oldalnak nem hinnék, amelyik az elnevezésekkel is bajban van. Mégis árulja már el valaki, hogy mi az a LED-izzó... :lol: Wolframszálas? :lol: A másik, hogy ez a táblázat NEM jó. A kocsiban 14.4V-tal kell számolni, nem 12V-tal, de még 12-vel sem jók az értékek, mert a szerencsétlen LED max 20mA áramot visel el. Ezekkel az értékekkel hamarabb megdöglenek, főleg ha kocsiba kerül... Ez olyan, mint a Lidl reklámfüzetében a fénycső elnevezése: "Energiatakarékos rúdizzó" :) :D

Azt elfelejtettem írni, hogy az oldal tartalmáért felelősséget nem vállalok :D

Megmondom őszintén, hogy elektronikából nem vagyok túl erőss sőt már a négyjegyűmet is rég elégettem, úgyhogy elhiszem amit írsz. Hozzáteszem és ez alapján méreteztem az én középkijelző ledezésemet, és (még) működik. :D Sőt utastér világítást is csináltam már a táblázat alapján és az is szuper

Link to comment
Megosztás:

Azt elfelejtettem írni, hogy az oldal tartalmáért felelősséget nem vállalok :D

Megmondom őszintén, hogy elektronikából nem vagyok túl erőss sőt már a négyjegyűmet is rég elégettem, úgyhogy elhiszem amit írsz. Hozzáteszem és ez alapján méreteztem az én középkijelző ledezésemet, és (még) működik. :D Sőt utastér világítást is csináltam már a táblázat alapján és az is szuper

Nem is fog azonnal meghalni, de a túlhajtást nem fogja sokáig bírni. Tehát ha csinálnák kettő LED világítás utastérnek, úgy hogy az egyik a ledmaster által megadott paraméterek alapján, a másikat meg ohm törvény alapján kiszámolva (720ohm ellenállás, 14,4V-on, 20mA), akkor az utóbbi fogja bírni tovább. :lol: Fényerősség különbséget nem fogsz észrevenni. :) De mindenki úgy csinálja, ahogy akarja, csak jó tanácsként írtam... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem is fog azonnal meghalni, de a túlhajtást nem fogja sokáig bírni. Tehát ha csinálnák kettő LED világítás utastérnek, úgy hogy az egyik a ledmaster által megadott paraméterek alapján, a másikat meg ohm törvény alapján kiszámolva (720ohm ellenállás, 14,4V-on, 20mA), akkor az utóbbi fogja bírni tovább. :lol: Fényerősség különbséget nem fogsz észrevenni. :) De mindenki úgy csinálja, ahogy akarja, csak jó tanácsként írtam... :lol:

Meg is köszönöm a jótanácsot. Egyelőre nem piszkálom, mert ebben a hidegben semmi szereléshez nincs kedvem, de ha egyszer megpusztul a dolog akkor majd normálisan csinálom meg.

Link to comment
Megosztás:

Hali

Astra c.20ne elektromos probléma van valami nem kóser.A fejegység menet közben és álló motornál is gyakran kikapcsol,kiprobáltam másik aksival,a töltés jó.Terhelésnél megy el legtöbbször a fejegység mert a fütés ablakemelő reflektor ezek használatakor azonnal elhallgat a rádio.gondoltam fesz szabályzóra de az csak járó motornál csinálná ezt,van amikor órákig jó és semmi probléma.Az aksin a saruk teljesen újak és jól érintkeznek.A cd.s magnót kivettem mozgattam a kábeleit és nem tünik érintkezési hibának mert ne mtünt el akkor.A belső világitás viszon va namikor épp hogy pislákol és va namikor meg világít mint az őrült :lol:

Nagyon zavaro hogy nem tudok zenét hallgatni kérlek vaalki segitsen :lol: köszi

Link to comment
Megosztás:

Hali

Astra c.20ne elektromos probléma van valami nem kóser.A fejegység menet közben és álló motornál is gyakran kikapcsol,kiprobáltam másik aksival,a töltés jó.Terhelésnél megy el legtöbbször a fejegység mert a fütés ablakemelő reflektor ezek használatakor azonnal elhallgat a rádio.gondoltam fesz szabályzóra de az csak járó motornál csinálná ezt,van amikor órákig jó és semmi probléma.Az aksin a saruk teljesen újak és jól érintkeznek.A cd.s magnót kivettem mozgattam a kábeleit és nem tünik érintkezési hibának mert ne mtünt el akkor.A belső világitás viszon va namikor épp hogy pislákol és va namikor meg világít mint az őrült :)

Nagyon zavaro hogy nem tudok zenét hallgatni kérlek vaalki segitsen :lol: köszi

Számomra ez a feltünô betütípus zavaró. :lol:

Próbáld ki egy másik fejegységgel is de ott tuti valami zárlat van. Keresgélj a küszöbben lévô kábelkötegek közt, pillants be a müszerfal alá is és a középkonzolt is nézd át, szerintem valami letestel vagy áthúz vagy csak valamely kábel szigetelése sérült és az variál. A pislákoló lámpa egyértelmüen zárlatra utal.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.