Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Hello Mindenkinek!

Főleg olyantól kérdezem, aki már esetleg foglalkozott ezzel a témával. A bicskakulcs.hu-n kinéztem egy szettet, a 010A vagy a 010W számút. Éredekelne, hogy a kettő között van-e valami különbség a kulcsok formáján kívül. A másik dolog, hogy nekem utólag beszerelt központi záram van, ami a bal első ajtó nyitásával nyitja a többit, ha a jobb oldalon nyitom, akkor csak az az egy nyílik. Távirányító nincs hozzá :lol: Ha egy ilyen bicskakulcsos szettet beszerelek, akkor távirányítással tudom-e működtetni a jelenlegi központi zárat? A harmadik pedig, hogy a rendelésnél kinézhető nyers kulcsok közül hányas számú kell az F Astrához (és a 4-esre tippelek :lol: ) előre is kösz

Szia!

Én idén tavasszal vettem 10w-st a régebbit. A távirányítója most is tökéletesen működik. Viszont nem csináltattam meg a kulcsot sokáig és egyszer azt vettem észre, hogy az a rugó ami "kinyitja" a kulcsot elkezdte szétnyomni a műanyagot. Így kivettem belőle és csak távirányítóként használom.

Link to comment
Megosztás:

Most tettem bele ilyet. Az újabbat, a 010A-t.

A szett azt tudja, hogy a dobozából jön ki 2 vezérelt szál, amire nyitáskor, vagy záráskor tud adni pozitívat, vagy negatívat. Ha így lehet vezérelni a beépített központi záradat, akkor tudod ezzel vezérelni.

A kulcsoknál én egy kicsit bajban voltam, ezért felhívtam. Az Astra-hoz kétféle kulcs jó - egymás tükörképei. Ha jól emlékszem, akkor a 4-es és az 5-ös.

Lelkiekben készülj fel, hogy ha megrendeled, akkor a kulcs másolása nem lesz 2 fillér. Szegeden a Mister Minit a legolcsóbb, de itt is 1600 darabja a másolásnak. Gond nélkül lemásolta, jó is. Kóbor piaci kulcsos azzal kezdte, hogy nem lesz jó, meg többet is kért.

Még annyit, hogy az immo csipet át kellett barkácsolni.

Szia!

Én idén tavasszal vettem 10w-st a régebbit. A távirányítója most is tökéletesen működik. Viszont nem csináltattam meg a kulcsot sokáig és egyszer azt vettem észre, hogy az a rugó ami "kinyitja" a kulcsot elkezdte szétnyomni a műanyagot. Így kivettem belőle és csak távirányítóként használom.

Kösz szépen a hozzászólásokat. Valószínűleg teszek ezzel a szettel egy próbát :lol:

Link to comment
Megosztás:

Segítséget kérnék!

Ha van valakinek elektromos+fűthető visszapillantója az F-Astrájában kérem nézze meg nekem a "GM" számát a tükör fűtéshez való "időrelének".

Elvileg a bal felső sarokban kéne lennie a biztitáblán..

Előre is hálásan köszönöm, ugyanis már csak egy ilyen relé kéne és működne az utólag beszerelt fűthető tükröm :lol:

Link to comment
Megosztás:

Segítséget kérnék!

Ha van valakinek elektromos+fűthető visszapillantója az F-Astrájában kérem nézze meg nekem a "GM" számát a tükör fűtéshez való "időrelének".

Elvileg a bal felső sarokban kéne lennie a biztitáblán..

Előre is hálásan köszönöm, ugyanis már csak egy ilyen relé kéne és működne az utólag beszerelt fűthető tükröm :lol:

A száma: 90185120, 12 38 580.

Link to comment
Megosztás:

Segítséget kérnék!

Ha van valakinek elektromos+fűthető visszapillantója az F-Astrájában kérem nézze meg nekem a "GM" számát a tükör fűtéshez való "időrelének".

Elvileg a bal felső sarokban kéne lennie a biztitáblán..

Előre is hálásan köszönöm, ugyanis már csak egy ilyen relé kéne és működne az utólag beszerelt fűthető tükröm :lol:

Erről mesélhetnél hogyan oldottad meg! Engem érdekelne legalábbis :lol:

Kérdésem az lenne, hogy a benzinszint jelző skála és a mutató közt van egy visszajelző, nah ez villant fel nekem 3szor de csak annyit láttam belőle hogy kék. Eddig nem is vettem észre hogy ott is van.

Mit jelez ez?

Link to comment
Megosztás:

Erről mesélhetnél hogyan oldottad meg! Engem érdekelne legalábbis :lol:

Kérdésem az lenne, hogy a benzinszint jelző skála és a mutató közt van egy visszajelző, nah ez villant fel nekem 3szor de csak annyit láttam belőle hogy kék. Eddig nem is vettem észre hogy ott is van.

Mit jelez ez?

Tudtommal a kékből csak a refi van. Pirosból zöldből sárgából van több is, de kékből csak egy.

Link to comment
Megosztás:

Tudtommal a kékből csak a refi van. Pirosból zöldből sárgából van több is, de kékből csak egy.

Vaterán vettem 5000+postáért egy balos és egy jobbos tükörlapot "Autozube" nevű eladótól, ráforrasztottam 2X2m kábelt átfűztem az ajtók kábeltakaró gumijain +vettem egy impulzuskapcsolót szép kis pici feketét, ezt befaragtam a ködlámpa kapcsoló melletti helyre és ha megvan a relé elvileg csak össze kell kötni...

Link to comment
Megosztás:

Vaterán vettem 5000+postáért egy balos és egy jobbos tükörlapot "Autozube" nevű eladótól, ráforrasztottam 2X2m kábelt átfűztem az ajtók kábeltakaró gumijain +vettem egy impulzuskapcsolót szép kis pici feketét, ezt befaragtam a ködlámpa kapcsoló melletti helyre és ha megvan a relé elvileg csak össze kell kötni...

Nem csak elvileg, gyakorlatilag is. A relének kell egy test, egy táp, egy lába kapja az impulzust a kapcsolótól, egy meg ugye adja a 12Voltot a tükörlapnak. A relét, ha nincs meg a helye elég nagy szívás berakni a biztidobozba , nekem csak úgy lóg ott oldalt, de van akinek bent vannak a saruk, csak rá kell dugni, esetleg elvágni hátul a kivezetéseket, és ráforrasztani az utólagos szerelés kábeleit. Csak szar kifordítani a dobozt, mert nem hagytak sok bőséget a kábelezésen.

Link to comment
Megosztás:

Vaterán vettem 5000+postáért egy balos és egy jobbos tükörlapot "Autozube" nevű eladótól, ráforrasztottam 2X2m kábelt átfűztem az ajtók kábeltakaró gumijain +vettem egy impulzuskapcsolót szép kis pici feketét, ezt befaragtam a ködlámpa kapcsoló melletti helyre és ha megvan a relé elvileg csak össze kell kötni...

Az elvet azt értem, viszont hogy, miért kellett másik tükörlap azt nem, illetve "ráforrasztottam"--> ezt hogy mivel?

Link to comment
Megosztás:

Hát akkor nem tudom, esetleg egy táblázat hol mit mutat ha nem éget ki az izzó és persze be is van kötve?

Ha valakinek van ilyen azt megköszönném!

Arra gondolsz, hogy milyen ikonok vannak a műszeregységben? Milyen van neked, fordulatszámmérős? Mert a simáról tudok képet mutatni, az van szétszedve.

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek!

Új vagyok itt s segítségeteket szeretném kérni a következőben:

Van egy F Astra -m s a TID világítását szeretném kicserélni kék LED-re (mert kiégett a gyári izzó..)

ilyen LED -et használtam bele :

~8.000mcd fényerő max 20mA áram mellett, 3,2-3,6V nyitó feszültség

+ egy előtét ellenállás ami 470 Ohm -os (+/-5% tűrés)

A gond az h beleraktam a gyári "rizs izzó" foglalatába a LED -et s az ellenállás...ez eddig rendben is van... de be tettem a tid be s először csak nagyon halványan világított alig lehetett látni a LED fényét...ekkor lekapcsoltam a világítást a TID -en s utána vissza és ekkor felvillant a LED szép fényesen ahogy kéne neki világítani de ez sajna csak kb. 1-2 másodpercig volt így ekkor elaludt a LED.. ha visszateszem az egyik gyár izzót az gond nélkül világít semmi baja... de a LED viszont nem... :lol: ( a LED -et megnéztem hátha feladta a harcot de nem mert elemről szépen világít (ellenállás elé kötve..) )

Először is megszeretném kérdezni h jól akarom e magvalósítani eme átalakítást... vagy teljesen más módon kell megvalósítani? S hogy a TID-nek lehetnek e gondjai a LED -el?

Előre is köszönöm a segítségeket!

Üdv.: Szilix :lol:

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek!

Új vagyok itt s segítségeteket szeretném kérni a következőben:

Van egy F Astra -m s a TID világítását szeretném kicserélni kék LED-re (mert kiégett a gyári izzó..)

ilyen LED -et használtam bele :

~8.000mcd fényerő max 20mA áram mellett, 3,2-3,6V nyitó feszültség

+ egy előtét ellenállás ami 470 Ohm -os (+/-5% tűrés)

A gond az h beleraktam a gyári "rizs izzó" foglalatába a LED -et s az ellenállás...ez eddig rendben is van... de be tettem a tid be s először csak nagyon halványan világított alig lehetett látni a LED fényét...ekkor lekapcsoltam a világítást a TID -en s utána vissza és ekkor felvillant a LED szép fényesen ahogy kéne neki világítani de ez sajna csak kb. 1-2 másodpercig volt így ekkor elaludt a LED.. ha visszateszem az egyik gyár izzót az gond nélkül világít semmi baja... de a LED viszont nem... :lol: ( a LED -et megnéztem hátha feladta a harcot de nem mert elemről szépen világít (ellenállás elé kötve..) )

Először is megszeretném kérdezni h jól akarom e magvalósítani eme átalakítást... vagy teljesen más módon kell megvalósítani? S hogy a TID-nek lehetnek e gondjai a LED -el?

Előre is köszönöm a segítségeket!

Üdv.: Szilix :lol:

Sztem kevés az a 470 Ohm, inkább 560 kellene.

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek!

Új vagyok itt s segítségeteket szeretném kérni a következőben:

Van egy F Astra -m s a TID világítását szeretném kicserélni kék LED-re (mert kiégett a gyári izzó..)

ilyen LED -et használtam bele :

~8.000mcd fényerő max 20mA áram mellett, 3,2-3,6V nyitó feszültség

+ egy előtét ellenállás ami 470 Ohm -os (+/-5% tűrés)

A gond az h beleraktam a gyári "rizs izzó" foglalatába a LED -et s az ellenállás...ez eddig rendben is van... de be tettem a tid be s először csak nagyon halványan világított alig lehetett látni a LED fényét...ekkor lekapcsoltam a világítást a TID -en s utána vissza és ekkor felvillant a LED szép fényesen ahogy kéne neki világítani de ez sajna csak kb. 1-2 másodpercig volt így ekkor elaludt a LED.. ha visszateszem az egyik gyár izzót az gond nélkül világít semmi baja... de a LED viszont nem... :lol: ( a LED -et megnéztem hátha feladta a harcot de nem mert elemről szépen világít (ellenállás elé kötve..) )

Először is megszeretném kérdezni h jól akarom e magvalósítani eme átalakítást... vagy teljesen más módon kell megvalósítani? S hogy a TID-nek lehetnek e gondjai a LED -el?

Előre is köszönöm a segítségeket!

Üdv.: Szilix :lol:

A 470 ohm-os ellenállással 14,4V-os feszültségnél 30mA áramot kap, ami sok. Autóban illik 14,4V-tal számolni a 12V helyett, de még 12V-on is kevés a 470 ohm. Ohm törvénye alapján 14,4V-on legalább 720 ohmos ellenállás kell, hogy 20mA legyen az áram, ami áthalad rajta. A led ellenállását nem érdemes beleszámolni, mert nyitott állapotban jelentéktelenül alacsony, de a nyitófeszültség mérhető rajta.

Én 750ohmosat használok, van aki szerint az 1kohmos is jó, nem csökken vele a fényerő.

Igen. Én az 1 chippes kék ledhez 1 kilós fél wattos ellenállásokat használtam. Növeli az élettartamát is, de a fényerő nem csökken. A mostani 5 chippesekhez meg 150 ohmos kell és 2W. :)

Link to comment
Megosztás:

Én 750ohmosat használok, van aki szerint az 1kohmos is jó, nem csökken vele a fényerő.

Nálam a TID-ben 1.5K-ak vannak. A fényerőszabályzó is használható vele bizonyos keretek között.

Én még valami torrentről szereztem régen, de rtomi asszem tud vmi netes verziót is.

Erre gondolsz? Nekem nem tetszik, pláne, hogy állandóan valami beépülő modult reklamál és nem ad képet a dolgokhoz. A modul telepítése meg leáll...... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.