Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne hogy mostanában,a pótféklámpám ha indexelek akkor úgy villog,de eddig nem csinálta,az eggyik oldali féklámpa vezetékére van rákötve....mitöl lehet ?????

Testelési probléma a lámpánál. Vedd ki a hátsó lámpából az izzókat tartó lapot, és nézd meg, hogy a csatlakozó, amin az áramot kapja, érintkezik-e rendesen, nem túl oxidos-e.

Link to comment
Megosztás:

Testelési probléma a lámpánál. Vedd ki a hátsó lámpából az izzókat tartó lapot, és nézd meg, hogy a csatlakozó, amin az áramot kapja, érintkezik-e rendesen, nem túl oxidos-e.
Már próbáltam de semmi változás,esetleg átvinném a másik oldalra azon gondolkodok,hátha ott nem csinálja..
Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenki.

Kérdésem lenne egy 92"-es Opel Astra F Caravan-al kapcsolatban.Valószínű gyári központi zár van benne,szeretném megkeresni a dobozt és kicserélni riasztósra,de gőzöm nincs hová építették be.Valaki esetleg meg tudná mondani hol keressem?Köszi

A vezető lábterében bal oldalon a burkolat alatt szokott lenni, ha ott nincs, esetleg a kesztyűtartó mögött keresd!

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenki.

Kérdésem lenne egy 92"-es Opel Astra F Caravan-al kapcsolatban.Valószínű gyári központi zár van benne,szeretném megkeresni a dobozt és kicserélni riasztósra,de gőzöm nincs hová építették be.Valaki esetleg meg tudná mondani hol keressem?Köszi

Ha gyári, akkor a jobb lábtérben, az ECU mögött találod a vezérlőjét.

Miért akarod kicserélni? A riasztónak is ezt a vezérlőt kell hajtania, + elveszíted annak a lehetőségét, hogy kulccsal bezárd a központit, ha a riogató behal......

Link to comment
Megosztás:

Hány kelvines xenon szett ajánlott?

H7 foglalatúba van bi xenon vagy ebbe nem kell hogy legyen?

Köszi és bocsi a hülye kérdésért

Szia

Enyémben angel eyesba való h1 es xenonom van 6000k s. Szép fehér fénye van. Tiedbe van sima és bixenon is . Ha simát raksz bele akk nem lesz refid, tehát bixenon kellene szerintem.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ez már téma volt szeptember környékén de hagy térjek még vissza erre a témára.

A téma a fényszoró izzzó volt.

Sokan ajánlottátok a Tungsram megalight 90%-sat. Más forumokban is dicsérték.

A gondom az vele, hogy egyetlen helyen láttam ami a III kerületben van és csak hétköznap van nyitva én pedig Gyálon dolgozom és a X. kerületben lakom szóval kiesik egy kicsit. Nem tudom megközelíteni, mert dolgoznom is kell és délután meg dugó van át a városon.

Szóval ma hazafelé bementem az üllői uton lévő homasitába és ott kaptam GE megalight 90%-ot 3400ft-ért.

Az eladó azt mondta, hogy ő 60%-sat használ és nagyon jó.

Kérdésem az lenne (már megvettem, de még nem tettem be), hogy mi a különbség a Tungsram és GE-s megalight között? Melyik jobb?

Van valakinek ebben tapasztalata?

Köszi

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ez már téma volt szeptember környékén de hagy térjek még vissza erre a témára.

A téma a fényszoró izzzó volt.

Sokan ajánlottátok a Tungsram megalight 90%-sat. Más forumokban is dicsérték.

A gondom az vele, hogy egyetlen helyen láttam ami a III kerületben van és csak hétköznap van nyitva én pedig Gyálon dolgozom és a X. kerületben lakom szóval kiesik egy kicsit. Nem tudom megközelíteni, mert dolgoznom is kell és délután meg dugó van át a városon.

Szóval ma hazafelé bementem az üllői uton lévő homasitába és ott kaptam GE megalight 90%-ot 3400ft-ért.

Az eladó azt mondta, hogy ő 60%-sat használ és nagyon jó.

Kérdésem az lenne (már megvettem, de még nem tettem be), hogy mi a különbség a Tungsram és GE-s megalight között? Melyik jobb?

Van valakinek ebben tapasztalata?

Köszi

Semmi különbség , ugyanaz a kettő , a Tungsram gyár lett a GE.

Link to comment
Megosztás:

######a:)

Akkor a nagy GE felvásárolta a kis tungsramot. Még amikor tungsram volt akkor magyar volt, így amerikai lett:(

Most is magyar. Nem is ma történt a felvásárlás egyébként, de a mai napig termel a tungsram gyár, tungsram és GE néven is. Enyém autóba Tungsram izzók vannak.

Link to comment
Megosztás:

Helló mindenkinek!Valaki tudna nekem felvilágosítást nyújtani hogy honnan tudnék motorvezérlő elektronikát szerezni?Mert már sok helyen probáltam de nem volt jó egyikse a kocsimba. 1992 opel astra f 3 ajtós 1.4 benzin 8 szelep 60 lóerő c14nz motorkód és központi befecskendezés meg nem inditásgátlós.Már 2 hete csak alkatrészt hajtjuk de sehol nem találok olyat ami jó lenne.Ha valaki tudna valami információval szolgálni azt megköszönném.

Link to comment
Megosztás:

Helló mindenkinek!Valaki tudna nekem felvilágosítást nyújtani hogy honnan tudnék motorvezérlő elektronikát szerezni?Mert már sok helyen probáltam de nem volt jó egyikse a kocsimba. 1992 opel astra f 3 ajtós 1.4 benzin 8 szelep 60 lóerő c14nz motorkód és központi befecskendezés meg nem inditásgátlós.Már 2 hete csak alkatrészt hajtjuk de sehol nem találok olyat ami jó lenne.Ha valaki tudna valami információval szolgálni azt megköszönném.

Talán EZ és EZ az oldal tud neked segítséget nyújtani.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.