Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Sikerült hozzájutnom egy Valeo fényszórómagasság állító motorhoz, viszont 3 lába van, és van egy kis elektronika benne.

Kérdésem kapcsolási rajz van-e valakinek ilyenhez vagy általánosságban fényszórómagasság állítóhoz.

Mert én azt gondoltam kapcsoló-relé-magasság állító aztán pont.

Erre meg...

Link to comment
Megosztás:

Sikerült hozzájutnom egy Valeo fényszórómagasság állító motorhoz, viszont 3 lába van, és van egy kis elektronika benne.

Kérdésem kapcsolási rajz van-e valakinek ilyenhez vagy általánosságban fényszórómagasság állítóhoz.

Mert én azt gondoltam kapcsoló-relé-magasság állító aztán pont.

Erre meg...

Úgy rémlik a csati is 3 lábas nem? Most ahogy visszagondolok ott lóg a lámpa mellett bellül. Relé is kell hozzá?

Link to comment
Megosztás:

Ezt kifejtenéd bővebben? Mert egyik távom jó a másik meg lezárásnál halványabb a led kinyitásnál meg erősen világít de nem müxik. Előző gazdánál szekrénybe volt még nem is kopott meg. amit tapasztaltam hogy lehet a bezáró gomb nem is jó és azért halványabb vagy egyáltalán nem világít a led. viszont ha lezárom a másikkal akkor a rosszalse nyitja ki. vagy azért mert ugrókódos? méhogy amivel lezárom csak azzal nyílik? vagy ha elfelejtette a távirányító akkor hogy tanítsam meg? :excl:

A pontos válaszhoz kéne a riasztód típusa.

Az ugrókódos riasztók nem igazán szokták elfelejteni a kódot, ez inkább az egyedi programmal rendelkező távvezérlők/riasztók sajátossága. Ezért kéne a riogató típusa.

Sztem simán rossz a távirányítódban a nyomógomb, ill. nem jól van beállítva a frekije.... látni kéne.

Link to comment
Megosztás:

Sikerült hozzájutnom egy Valeo fényszórómagasság állító motorhoz, viszont 3 lába van, és van egy kis elektronika benne.

Kérdésem kapcsolási rajz van-e valakinek ilyenhez vagy általánosságban fényszórómagasság állítóhoz.

Mert én azt gondoltam kapcsoló-relé-magasság állító aztán pont.

Erre meg...

Úgy rémlik a csati is 3 lábas nem? Most ahogy visszagondolok ott lóg a lámpa mellett bellül. Relé is kell hozzá?

A 3 láb: test, 12V, és a jel, ami a magasságot határozza meg. A működése röviden annyi, hogy az állítómotorban levő kis elektronika figyeli a magasságállító kapcsoló felől jövő feszültséget (a magasságállító kapcsoló tul.képpen egy potméternek tekinthető, a beállításnak megfelelő leosztott feszültséget küld ki), összehasonlítja a motor kimenő tengelyén levő poti által leosztott a 12V-al (ami az elfordulásnak megfelelő nagyságú), és addig forgatja a motort, amíg ez a két feszültség azonos nem lesz. Szóval az a kis elektronika egy komparátor lehet híd rendszerű motormeghajtóval.

Link to comment
Megosztás:

Úgy rémlik a csati is 3 lábas nem? Most ahogy visszagondolok ott lóg a lámpa mellett bellül. Relé is kell hozzá?

:(

Nem, nekem nincsen semmi én a sima nem elektromos lámpásra, akarok ráfabrikálni éélektronyosat vagy mit :excl:

Csak nem gondolkoztam mielőtt kérdeztem!

Mert most ugrott, be hogy benne van ami nekem kell vsz.

Szóval a lényeg hogy a három lábra úgy kell rákötnöm,

- egyik iránynál két szélső

- ellenkező irányhoz a két szélső és a középsőt a megfelelő szélsőhöz kötni

Link to comment
Megosztás:

:lol:

Nem, nekem nincsen semmi én a sima nem elektromos lámpásra, akarok ráfabrikálni éélektronyosat vagy mit :(

Csak nem gondolkoztam mielőtt kérdeztem!

Mert most ugrott, be hogy benne van ami nekem kell vsz.

Szóval a lényeg hogy a három lábra úgy kell rákötnöm,

- egyik iránynál két szélső

- ellenkező irányhoz a két szélső és a középsőt a megfelelő szélsőhöz kötni

:excl: Közel sem. :lol: FPepe leírta már.

Link to comment
Megosztás:

:excl: Közel sem. :( FPepe leírta már.

Hát akkor lehet nem ízt írtam le ami történt, csináltam a teljesség igénye nélkül egy kis képet a két állapotról amikor megy a motor, 8,5mm mozgástartománya van így.

A kis sablon

Lehet hogy nem helyes hogy rákötök direktbe feszt, de nekem műkszik így! ((még, de lehet nem sokáig, nah ezt nem tudom))

Link to comment
Megosztás:

Hát akkor lehet nem azt írtam le ami történt, csináltam a teljesség igénye nélkül egy kis képet a két állapotról amikor megy a motor, 8,5mm mozgástartománya van így.

A kis sablon

Lehet hogy nem helyes hogy rákötök direktbe feszt, de nekem műkszik így! ((még, de lehet nem sokáig, nah ezt nem tudom))

Megvannak a csatlakozók is, amik a motorokba, ill. a kapcsolóra mennek? Mert akkor a vezetékszínek: motorok és kapcsoló barna vezetéke testre, a motorok sárga és barna-sárga vezetékei összekötendők (az azonos színűek) a kapcsoló azonos színű vezetékeivel, a kapcsoló szürke-zöld vezetéke a világításkapcsoló 58k jelű pontjára megy (ez csak a kapcsolóban levő izzóhoz kell), a motorok és a kapcsoló összekötött sárga vezetékei pedig az 5-ös biztire (10A).

Link to comment
Megosztás:

Megvannak a csatlakozók is, amik a motorokba, ill. a kapcsolóra mennek? Mert akkor a vezetékszínek: motorok és kapcsoló barna vezetéke testre, a motorok sárga és barna-sárga vezetékei összekötendők (az azonos színűek) a kapcsoló azonos színű vezetékeivel, a kapcsoló szürke-zöld vezetéke a világításkapcsoló 58k jelű pontjára megy (ez csak a kapcsolóban levő izzóhoz kell), a motorok és a kapcsoló összekötött sárga vezetékei pedig az 5-ös biztire (10A).

Nem sajnos nekem semmi nincs benne a vasban, most szereztem be ezt a motort is, majd teszek be nyomógombos kapcsolókat külön külön tudjam állítani a két fényszórót.

Cél, hogy ne kelljen már kiszállnom és kézzel állítanom. Csak hamarabb kérdeztem mint gondolkoztam, az elektronikától megijedvén...

Link to comment
Megosztás:

A másik megoldás, hogy fogsz egy szkópot, rákötöd a riasztó vevőmodul kimenetére és a gombot nyomkodva tekergeted a trimmert. Ha müxik a táv látni fogod a monitoron.

Egy kis info a riasztódhoz.: Laserline 974e :excl:

kösz, eddig időm se volt felnézni az oldalra se, a leírás alapján ha újra felprogramozom a távirányítót akkor zsír lesz minden, legalábbis gondolom így van.

kösz mégegyszer.

én semmi értelmes leírást nem találtam ehhez a riasztóhoz, semmilyen nyelven, nemhogy magyarul:D

Link to comment
Megosztás:

Világítós hátsó kapaszkodóra tud valaki beszerzési forrást? A gugli nem partner a keresésben vagy nem ismeri a jó kis szatócs üzleteket :(

Más: A csomagtér világításom nem műxik. Az izzó jó benne, ezért megmértem a vezetékeket és halottak, tehát vhol szakadás van. Mielőtt szétbombáznám az egész belső burkolatot, valaki meg tudná mondani, hogy hol fut a kábelezése ill. hol vannak csatlakozási pontok, mert gondolom nem a szál vezeték szakadt el magától, hanem valami csatlakozásnál lehet kontakt hiba. Köszi előre is! Ja és Caravan-ról van szó

A csomagtartó világítás ha jól emlékszem, a balos küszöbben megy végig, aztán a leghátsó oszlopban, a hátsó lámpa mellett csámpázik föl. A lámpát ki tudod pattintani a tetőkárpitból, ha ott mozgatod a vezetékét, akkor látod hogy melyik lehet az. (ha az oszlop belső burkolatánál, a kis rácsos takaró ajtót is kipattintod)

Ezt ismeri-e valaki?

http://www.bcweb.hu/miez.htm

Hogyne ismernénk. Hazai :excl: :lol:

Link to comment
Megosztás:

A csomagtartó világítás ha jól emlékszem, a balos küszöbben megy végig, aztán a leghátsó oszlopban, a hátsó lámpa mellett csámpázik föl. A lámpát ki tudod pattintani a tetőkárpitból, ha ott mozgatod a vezetékét, akkor látod hogy melyik lehet az. (ha az oszlop belső burkolatánál, a kis rácsos takaró ajtót is kipattintod)

Hogyne ismernénk. Hazai :excl: :(

Na majd akkor vizsgálódok, kábel ügyben. Köszi az infót.

És milyen ez a kütyü? A honlapján azt írja, hogy csak benzinesbe való. Akkor én ne is kezdjek el egy ilyenre spórolni a pénzt?

Link to comment
Megosztás:

Na majd akkor vizsgálódok, kábel ügyben. Köszi az infót.

És milyen ez a kütyü? A honlapján azt írja, hogy csak benzinesbe való. Akkor én ne is kezdjek el egy ilyenre spórolni a pénzt?

Ne. Ezekhez a cuccokhoz ECU kell, nekem is csak azért nincs BC benne, mert amiért igazán bele tenném (fogyasztás adatok) azt nem tudnám használni. :excl:

Link to comment
Megosztás:

Ne. Ezekhez a cuccokhoz ECU kell, nekem is csak azért nincs BC benne, mert amiért igazán bele tenném (fogyasztás adatok) azt nem tudnám használni. :(

Scheiße :excl:

Nem baj akkor ezt a pénzt is a csónak projektre rakom félre :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

kösz, eddig időm se volt felnézni az oldalra se, a leírás alapján ha újra felprogramozom a távirányítót akkor zsír lesz minden, legalábbis gondolom így van.

kösz mégegyszer.

én semmi értelmes leírást nem találtam ehhez a riasztóhoz, semmilyen nyelven, nemhogy magyarul:D

Nincs mit. :( :excl:

Link to comment
Megosztás:

A pontos válaszhoz kéne a riasztód típusa.

Az ugrókódos riasztók nem igazán szokták elfelejteni a kódot, ez inkább az egyedi programmal rendelkező távvezérlők/riasztók sajátossága. Ezért kéne a riogató típusa.

Sztem simán rossz a távirányítódban a nyomógomb, ill. nem jól van beállítva a frekije.... látni kéne.

Most azon kívül hogy a motortérben egy nagy fekete bigyó nem látok rajta semmit. Nem laserline-s az biztos mert azt megismerem. esetleg az segítene valamennyit ha a távirányítóját lefényképezném szétszedve? :excl:

A lezáró gombot már rámértem és nem sípol rendesen a mérő szóval az a gomb majd csere, de majd a forrasztó mesteremmel mert nehogy körbefolyassam rajta az olmot. :lol:

Szóval fényképezzem? :(

Link to comment
Megosztás:

Azt nézd meg, hogy az izzónál a testhez képest megvan-e a 12V valamelyik lábán? Elvileg úgy működik, hogy a 12V mindig ott van, az ajtókapcsoló, ami a csomitér aljában található, pedig a testet szakítja meg. Ha a 12V megvan, akkor az ajtó alján a kapcsolót nézd meg, nem oxidos-e nagyon, ill. az ajtózsanérnál a gumi átvezetőcsőben lehet esetleg törött a vezetéke. Ha a 12V nincs ott, akkor elöl kell keresni a hibát, a biztiket nézd át első körben.

Köszi Pepe (és persze Dáwidnak is). Ez volt a baj. Nem jól mértünk (a két vezetéket mértük csak) és mivel a testkábel van valahol leszakadva így nem találtuk meg a 12V-t. Aztán fix testhez viszonyítva sikerült kiskubizni, hogy a testkábel szakadt valahol. Még ez a szerencse, mert az rövidebb, könnyebben megtalálom a hibát, csak le kell bontanom a burkolatokat. Hála istennek a két kábel persze ( + és -) össze van bandázsolva, így nem tudom egyszerűen kihúzni a rossz kábelt és a végére kötve egy jó kábelt behúzni azt. Na ezt jól leírtam, remélem érthető :excl:

Link to comment
Megosztás:

Köszi Pepe (és persze Dáwidnak is). Ez volt a baj. Nem jól mértünk (a két vezetéket mértük csak) és mivel a testkábel van valahol leszakadva így nem találtuk meg a 12V-t. Aztán fix testhez viszonyítva sikerült kiskubizni, hogy a testkábel szakadt valahol. Még ez a szerencse, mert az rövidebb, könnyebben megtalálom a hibát, csak le kell bontanom a burkolatokat. Hála istennek a két kábel persze ( + és -) össze van bandázsolva, így nem tudom egyszerűen kihúzni a rossz kábelt és a végére kötve egy jó kábelt behúzni azt. Na ezt jól leírtam, remélem érthető :excl:

Mielőtt kihúzkodsz bármit is, először nézd meg az ajtókapcsolót, hátha csak az kh-s. Ha az jó, akkor még nézd meg a gumi átvezetőcsőben a vezetékeket, nincsenek-e eltörve.

Link to comment
Megosztás:

Most azon kívül hogy a motortérben egy nagy fekete bigyó nem látok rajta semmit. Nem laserline-s az biztos mert azt megismerem. esetleg az segítene valamennyit ha a távirányítóját lefényképezném szétszedve? :excl:

A lezáró gombot már rámértem és nem sípol rendesen a mérő szóval az a gomb majd csere, de majd a forrasztó mesteremmel mert nehogy körbefolyassam rajta az olmot. :lol:

Szóval fényképezzem? :(

Fényképezz amit csak tudsz. A mocitérben a fekete dobozt, meg a távirányítót is.Valahogy csak kibogarásszuk milyen típus. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.