Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Ugyan már, miért lopták volna ki? Lehet hogy kiszakadt egy padkázásnál, vagy nem volt jó, kivették, és a kábelét valahova felkötötték hogy ne lógjon.

Nem tudom miért lopták volna ki.

nem padkáztam mostanában, de ha padkáztam volna is ott lenne a kábel.

2 napja még működött tehát a kábelt én kötöttem volna fel...

Link to comment
Megosztás:

Lehet hogy régebben valaki "áthelyezte" mert pl. lecsapta az elejét, és lököscserénél nem tette vissza. Vagy gyárilag a tied sem ilyen, csak TID lett beletéve, de a hőmérő része nincs kiépítve :)

2 napja még működött.

Egyébként ez előző hozzászoláshoz: Miért lopták volna ki? Mert több ezer forint és 10 másodperc alatt ki lehet venni. A csatit meg azért nem vette le mert az is kellett neki.

De lehet valóban lehet, hogy át lett helyezve így máshol kell, hogy keressem

Link to comment
Megosztás:

2 napja még működött.

Egyébként ez előző hozzászoláshoz: Miért lopták volna ki? Mert több ezer forint és 10 másodperc alatt ki lehet venni. A csatit meg azért nem vette le mert az is kellett neki.

De lehet valóban lehet, hogy át lett helyezve így máshol kell, hogy keressem

Egyáltalán mutat valamit ? Vagy csak vízszintes vonalakat?

Link to comment
Megosztás:

2 napja még működött.

Egyébként ez előző hozzászoláshoz: Miért lopták volna ki? Mert több ezer forint és 10 másodperc alatt ki lehet venni. A csatit meg azért nem vette le mert az is kellett neki.

De lehet valóban lehet, hogy át lett helyezve így máshol kell, hogy keressem

Az akku mögött meg egy kábelköteg előre, amiből a lámpák vezetékei is kijönnek, sztem abban kell lennie a hőmérő vezetékeinek is. Kék és kékfehér színűek a vezetékei, ha jól emléxem.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ma délután megpróbáltam bekapcsolni a rádiót de nem történik semmi. Gyújtás nélkül és azzal együtt is próbáltam. Hagyományos gyári Blaupunktkazettás magnós rádió van benne. Pont eről a fajtásól nem találok most képet. Ebben még nincs RDS. Nah a lényeg, hogy első nekifutásra mit érdemes megnézni nagyobb buherálás nélkül? Pl bizosíték vagy ilyesmi.

Nem is gondoltam volna, h ennyire zavaró a rádió hiánya:D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ma délután megpróbáltam bekapcsolni a rádiót de nem történik semmi. Gyújtás nélkül és azzal együtt is próbáltam. Hagyományos gyári Blaupunktkazettás magnós rádió van benne. Pont eről a fajtásól nem találok most képet. Ebben még nincs RDS. Nah a lényeg, hogy első nekifutásra mit érdemes megnézni nagyobb buherálás nélkül? Pl bizosíték vagy ilyesmi.

Nem is gondoltam volna, h ennyire zavaró a rádió hiánya:D

Biztosíték első körben.

Én nem vesződnék a javítással,tolnék bele egy bontottat.

Link to comment
Megosztás:

Az akku mögött meg egy kábelköteg előre, amiből a lámpák vezetékei is kijönnek, sztem abban kell lennie a hőmérő vezetékeinek is. Kék és kékfehér színűek a vezetékei, ha jól emléxem.

Köszi,

megnéztem. nem lesz egyszerű azt megbontani úgy láttam

ha több időm lesz megnézem...de továbbra sem értem hol lehet a szenzor?:)

Néztem mindenhol hátha át lett helyezve, de semmi:(

Link to comment
Megosztás:

Köszi,

megnéztem. nem lesz egyszerű azt megbontani úgy láttam

ha több időm lesz megnézem...de továbbra sem értem hol lehet a szenzor?:)

Néztem mindenhol hátha át lett helyezve, de semmi:(

Megprobálok valami ismerőst szerezni akinek ilyen van és megnézem, hogy pontosan melyik kábelkötegbe megy bele alul...de most nem ugrik be senki akinek ilyen lenne. Egyik kollégámnak van, de neki éppen most törték totálkárra

Link to comment
Megosztás:

Köszi, akkor kezdem a biztosítékellenőrzésnél.

Most nézem egy leírásban, hogy a rádió biztosítéka közös a belső világítás, csomagtér vill, óra vészjelzővel. És az óra ment amire emlékszem. Szóval valszeg a rádió lesz a ludas.

Gondolom elég olcsó a bontott ahhoz h ne legyen érdemes szarakodni a rádió javításával.

Link to comment
Megosztás:

Most nézem egy leírásban, hogy a rádió biztosítéka közös a belső világítás, csomagtér vill, óra vészjelzővel. És az óra ment amire emlékszem. Szóval valszeg a rádió lesz a ludas.

Gondolom elég olcsó a bontott ahhoz h ne legyen érdemes szarakodni a rádió javításával.

Vegyél akkor már egy ujat bele. Tizenezrekért lehet kapni CD- USB lejátszóst, bármelyik nagy áruházban.

Link to comment
Megosztás:

Mennyiért vesztegették a jeladót?

10xxx a listaára.

Én azért foglalkoznék helyedben az elsővel is. Az ugyanis az nem a vezérműtengely jeladóra, hanem a főtengely jeladó hibájára utal. Én a helyedben megnézném azt is mert ha jól tudom a fordulatszám jelet is onnan kapja a vezérlő és ettől ugrálhatott a fordulatszámmérő is.

Köszönöm a tanácsot. Hétvégén hosszú teszt lesz, de ha nem lesz semmi gondja én hozzá nem nyúlok. :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ezt nagyon nem értem:

Abban a "lyukban" ami a képen látható nincs semmi. Gondoltam kiesett/kilopták. De az odavezető kábelt sem találom.

Sőt megnéztem egy utcán parkoló ugyanilyen kocsit és annál is üres volt.

Mi lehet a gond? Abban a kocsiban amit néztem az utcán lehet, hogy gyárilag nincs is? ÉS akkor az enyémből hova tűnt a kábel?

Közben megnéztem mégegyszer azt a másik F astrát ami itt van a parkolóba és abban szerintem gyárilag sincs. A kijelzője nem oszott (nincs 3 felé osztva) és annak még a szögletes visszapillantója van. Szóval abban szerintem azért nincs.

Aláfeküdtem az enyémnek mégegyszer rendesen és sehol nem látok kábel véget.

Lehet, hogy úgy kilopták, hogy kiszakították a kábelt is?

Ha igen, akkor merre keressem a kábel másik végét, melyik kábelcsatornába ment és merre?

Köszi

Ott lóg a kábel:

P7180007_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Amúgy én is fel szoktam húzni az akku mellé télen, mert valamiért hidegben meghülyül, és össze-vissza mutat. A motortérben is elvan, csak ha megállsz a moci felmelegíti. Nem olyan ritka dolog, hogy valakinek beakad valamibe, és kiszakítja meg kell nézni az akku mögött nem megy-e a kábele a semmibe.

Link to comment
Megosztás:

Most nézem egy leírásban, hogy a rádió biztosítéka közös a belső világítás, csomagtér vill, óra vészjelzővel. És az óra ment amire emlékszem. Szóval valszeg a rádió lesz a ludas.

Gondolom elég olcsó a bontott ahhoz h ne legyen érdemes szarakodni a rádió javításával.

A rádióba nincs külön biztosíték?

Link to comment
Megosztás:

Ott lóg a kábel:

http://kepfeltoltes.hu/101014/P7180007_www...ltoltes.hu_.jpg

Amúgy én is fel szoktam húzni az akku mellé télen, mert valamiért hidegben meghülyül, és össze-vissza mutat. A motortérben is elvan, csak ha megállsz a moci felmelegíti. Nem olyan ritka dolog, hogy valakinek beakad valamibe, és kiszakítja meg kell nézni az akku mögött nem megy-e a kábele a semmibe.

Köszi,

akkor az is lehet, hogy esetleg kiszakítottam én véletlenül? Valamibe beakadt a kocsi?

Akkor milyen színt keressek? kék-kék fehér? És abban a kábelkorbácsban amiből az fényszóróhoz is megy a kábel? Ott bontsam ki pl, hogy megvan-e?

Köszi

Módosítva : ivannorbi
Képpel nem idézünk!!!
Link to comment
Megosztás:

Köszi,

akkor az is lehet, hogy esetleg kiszakítottam én véletlenül? Valamibe beakadt a kocsi?

Akkor milyen színt keressek? kék-kék fehér? És abban a kábelkorbácsban amiből az fényszóróhoz is megy a kábel? Ott bontsam ki pl, hogy megvan-e?

Köszi

Igen kék, kék-fehér, de nekem egy fekete-fehér csőben megy. Az akku sarkánál megy bele egy 1cm átmérőjű gégecsőbe amiből egy barna testkábel megy a zárhídhoz a testcsavarhoz. Utánna belemegy az egész egy vastagabb gégecsőbe.

Link to comment
Megosztás:

Heló.

Kész vége nembirom :D

Kúrv@ elektromos ablak...

Valaki rajzolja má le nekem vagy valahogy magyarázzátok el nekem a motor lábkiosztását lécci.

Akárhogy kötöm meg se moccan. Má azon gondolkozom szar-e a motor. Ja, és nekem nincs feltüntetve a lábkiosztás a motoron.

Valaki könyörüljön rajtam :)

Del.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.