Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

De mivel Vectrám van és 60literes a tankom is :D csak idejöttem segítségért, mert itt folyik az élet :D de láthatjátok az aláírásomba is milyen autóm van :D

És tényleg Vekis... :)

Na behoztam a régit és ezen van egy fekete doboz a km óra spirál felett meg 3 érintkezős kis vmi rajta, amit beleraktam azon nem volt ilyen :S

Akkor ilyenkor mit lehet tenni?

Viszont akkor igazam lett, vagy nem? :D

Link to comment
Megosztás:

Én akkor most mit csinálhatok, régiről nem tudom átrakni mert az egybe van a fóliával :S

Ki lehet venni a régiből, a kérdés csak annyi, hogy az újba belemegy-e. Aztán a következő, hogy ha beletetted, az újon szerintem nincs ilyen kis fül a fólián, tehát nem tudod mire rákötni.

Mennyire szeretnél vele szívni?

1: Eladod, veszel másikat, ami jó.

2: Megpróbálod belemaszírozni, forrasztgatni, stb stb... (ez utóbbit azért ne vedd KP-nek, csak egy ötlet, én az elsőt választanám :))

Link to comment
Megosztás:

Ki lehet venni a régiből, a kérdés csak annyi, hogy az újba belemegy-e. Aztán a következő, hogy ha beletetted, az újon szerintem nincs ilyen kis fül a fólián, tehát nem tudod mire rákötni.

Mennyire szeretnél vele szívni?

1: Eladod, veszel másikat, ami jó.

2: Megpróbálod belemaszírozni, forrasztgatni, stb stb... (ez utóbbit azért ne vedd KP-nek, csak egy ötlet, én az elsőt választanám :))

Ilyen sokat jelent hogy van benne útsebesség jeladó vagy mi??

Még egy darabig elviselem hogy világit a check engine lámpa, meg hogy nem annyit mutat amennyit kellene.

A baj hogy a régit már törve vettem ki az autóból azt vissza nem rakhatom :S

Link to comment
Megosztás:

A légzsákos kormányhoz minek kell kormányoszlopot + takaró műanyagot cserélni? Tudja valaki?

Mert más a kormányoszlop:

- a gyújtáskapcsoló miatt

- a légzsákos nem "gyűrődős" kormánytengellyel rendelkezik

és a takaró műanyag meg:

- hosszabb,

- légzsák átvezetőszalag,

- valamint szintén a gyújtáskapcsoló miatt cserés.

Link to comment
Megosztás:

Mert más a kormányoszlop:

- a gyújtáskapcsoló miatt

- a légzsákos nem "gyűrődős" kormánytengellyel rendelkezik

és a takaró műanyag meg:

- hosszabb,

- légzsák átvezetőszalag,

- valamint szintén a gyújtáskapcsoló miatt cserés.

Cserélnem kellene akkor gyújtáskapcsolót is?

Link to comment
Megosztás:

Valszeg a hifibe kellene megkérdezem de biztos tudjátok rá ti is a választ, mivel a múltkor pl hangszorot beszéltünk meg itt.

Beleraktam az MP3-asomat a kocsiba, olvastam a GYÍK-ba hogy 2 vezetéket meg kellene cserélni benne a pirosat meg a feketét. csak épp nem tom hogy ez most jelenleg meg van e cserélve vagy nincs? mivel előző gazdájának CD-s is meg MP3-as is volt benne. nem tudom gyárilag hogy kellene állnia, vagy ha nincs megcserélve akkor is megy csak nullázza a dolgokat? az a baj azért nem tudom mivel az én Blaupunktom több mint egy hónapig nem volt autóban és a rádió állomás beállításokat attól függetlenül megjegyezte. Viszont ha ráadom a gyújtást akkor megtekeri a cd-t ill kapásból azt akarja beolvasni mint amikor az előző autómba az aksit vettem ki. az ISO csatlakozóból simán ki lehet venni meg megcserélni vagy inkább átforrasztással? meg ha már szétszedem akkor a szülke kábelt is hogy a dátumok folyamatosan látszódjanak. szóval a gyári eredeti az melyik sorba hanyadik? :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.