Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

majd lemérem hétvégén mennyit veszt a feszből mire az izzókig elér, valahogy gyanús nekem. A nagyobb izzó szabályos amúgy? a kék-ruhások nem csesztetnének érte?

Szabályos, de azért az ülés alá tedd be a dobozát mert állandóan az utólagosxenon-trafót fogják keresni :) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szabályos, de azért az ülés alá tedd be a dobozát mert állandóan az utólagosxenon-trafót fogják keresni :) :lol:

Azért elég gáz ha egy rendőr nem ismeri fel a xenont, vagy nem? Nekem is meg voltak nyúlva az izzószálak, nem voltak már a fókoszpontban, meg fekete is volt már az izzó, amikor váltottam a +90-re szinte 3X olyan lett a fényerő.

Link to comment
Megosztás:

Azért elég gáz ha egy rendőr nem ismeri fel a xenont, vagy nem? Nekem is meg voltak nyúlva az izzószálak, nem voltak már a fókoszpontban, meg fekete is volt már az izzó, amikor váltottam a +90-re szinte 3X olyan lett a fényerő.

Ha nem sárgás a fénye valaminek arra felénk már rárepülnek, és még meg se áll az ember már a kipufogóban is a trafót keresik ;) :) ;) Ha megmutatja az ember a dobozt (rajta van minden amivel bizonyítni lehet hogy szabályos) hamarabb végez :lol: Nem létkérdés, de egyszerűsíti az életet :P

Link to comment
Megosztás:

Ha nem sárgás a fénye valaminek arra felénk már rárepülnek, és még meg se áll az ember már a kipufogóban is a trafót keresik ;) :) ;) Ha megmutatja az ember a dobozt (rajta van minden amivel bizonyítni lehet hogy szabályos) hamarabb végez :lol: Nem létkérdés, de egyszerűsíti az életet :P

Végülis berakhatom a csomitartóba a Megalightes dobozt a régi izzókkal... :P

Link to comment
Megosztás:

Nemrég volt szó arról hogy meddig megy fel a tank mutató. Ma tankoltam, első kattanásig.

Nekem teletanknál eddig szokott felmenni.

http://img0.tar.hu/tivadar68/size2/73256050.jpg

Fiatal autó ;) sárga műszerfal... már meg se ismertem a gyári színt először ;) :) Amúgy nekem is fölé megy. Nem ennyivel, de egy mutató-vastagságnyival mindig :lol:

Link to comment
Megosztás:

Érdekes, nálam a mutató az 50-es és az előtte lévő vonal között van félúton, ha tele tankolom kattanásig. Már kapott tőlem érte egy fekete pontot. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Érdekes, nálam a mutató az 50-es és az előtte lévő vonal között van félúton, ha tele tankolom kattanásig. Már kapott tőlem érte egy fekete pontot. :)

Nekem meg időnként megáll az 50 előtti vonalnál, és nem megy lejjebb akkor se ha már porzik a tank. A múltkori tanklevételnél megnyekkenhetett valami mert azóta szorul be időnként. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem meg időnként megáll az 50 előtti vonalnál, és nem megy lejjebb akkor se ha már porzik a tank. A múltkori tanklevételnél megnyekkenhetett valami mert azóta szorul be időnként. :lol:

Csak nálam ez így jött ki a gyárból. Sőt még ráadásul a kürtöm is kezdettől fogva csak egyenes kormányállásban működik.

Hol van a gyári minőség ellenőrzés? Lengyelország, én így szeretlek!

Link to comment
Megosztás:

Csak nálam ez így jött ki a gyárból. Sőt még ráadásul a kürtöm is kezdettől fogva csak egyenes kormányállásban működik.

Hol van a gyári minőség ellenőrzés? Lengyelország, én így szeretlek!

Enyém nem lengyel :) ;)

Ha kanyarodsz úgyis keresni kéne a gombokat ;) Nem nézted még meg az érintkezőit? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Enyémnél az üzemanyagmérő óra a nulla és a tényleges állapot között mindenfélét mutat :lol: .

Van mikor jól mutat, aztán gondol egyet és lemegy 0-ra, következő indításnál ismét jó (vagy nem), és így tovább.

A többi műszer, mint ford.mérő, motor hőmérő jól mér.

Különben eddig, vagyis 1 hónappal ezelőttig jól mutatott, picit túlment az 50-en, ha teletankoltam.

Majd ha jobb idő lesz, szétszedem a műszeregységet.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ha felkapcsolom a világítás egyet pislan a kijelző meg a lejátszóm , mintha újraindulni! Olyan mintha nem kapna áramot egy pillanatig! Szerintetek?

Sztem csak a háttérvilágítás átkapcsolását látod, a világítás felkapcsolásával a kijelző (és ha be van kötve, a rádió fényei is) átkapcsolnak a potival szabályozható gyengébb háttérvilágításra (éjszakai üzemmód).

Link to comment
Megosztás:

Sztem csak a háttérvilágítás átkapcsolását látod, a világítás felkapcsolásával a kijelző (és ha be van kötve, a rádió fényei is) átkapcsolnak a potival szabályozható gyengébb háttérvilágításra (éjszakai üzemmód).

Nem mert eddig nem sőt most hogy próbálgattam meg le is állt a motor!

Edit: Meglett a baj kicsúszott a rádió kábel-ja es ott valamihez hozzáért most már nem pislog.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.