Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Miért lehet az, hogy gyújtás nélkül nem működnek az elektromos ablakaim? Ma kiszedtem a középső (vectra-ba ott van) kapcsolót(kat) és véletlenül hozzá értem csavarhúzóval az aljához, ahol vannak a forrasztások a gombokhoz. Azóta gyújtás nélkül nem megy! tudom ez miatt nem megy:) de, hogy lehet ezt orvosolni?

Link to comment
Megosztás:

Miért lehet az, hogy gyújtás nélkül nem működnek az elektromos ablakaim? Ma kiszedtem a középső (vectra-ba ott van) kapcsolót(kat) és véletlenül hozzá értem csavarhúzóval az aljához, ahol vannak a forrasztások a gombokhoz. Azóta gyújtás nélkül nem megy! tudom ez miatt nem megy:) de, hogy lehet ezt orvosolni?

Astránál elvileg gyújtás nélkül nem megy gyárilag sem, vagy nem jól tudom? ;) mintha erről már beszéltünk volna párszor. :P

Én bezzeg beszenvedtem. :lol:

Nem lehet mindenki olyan ügyes. :) Mennyire gáz amúgy kifordítani a biztitábblát? ;) Én is jobb szeretném a helyére rakni egyből, hogy ne csak úgy lógjon! :P (ha lesz időm, trükközök a donoron, és megnézem, hogy a legkönnyebb megoldani ezt a bekötéses dolgot ;) )

Link to comment
Megosztás:

Miért lehet az, hogy gyújtás nélkül nem működnek az elektromos ablakaim? Ma kiszedtem a középső (vectra-ba ott van) kapcsolót(kat) és véletlenül hozzá értem csavarhúzóval az aljához, ahol vannak a forrasztások a gombokhoz. Azóta gyújtás nélkül nem megy! tudom ez miatt nem megy:) de, hogy lehet ezt orvosolni?

Nekem sem megy, egyszer elkezdtem átkötni a gyujtás utánni szálra, de aztán rájöttem-pontosabban a Karcsi mondta- hogy akkor állandóan világítani fog a led a gombokban. Mondjuk valaki írta, hogy neki így van, és semmi gondja vele.

Link to comment
Megosztás:

Nekem sem megy, egyszer elkezdtem átkötni a gyujtás utánni szálra, de aztán rájöttem-pontosabban a Karcsi mondta- hogy akkor állandóan világítani fog a led a gombokban. Mondjuk valaki írta, hogy neki így van, és semmi gondja vele.

Én kapásból így oldottam meg amikor szereltem. :) (rákötöttem a szivargyújtóra, ott vót áram :lol: )

De rájöttem, hogy mindíg világít így a kis led a kapcsolókban ( mondjuk csak aznap este bent a garázsban tűnt fel ;) ), és mindíg feszültség alatt marad. ;) Mostmár a rádió tápjáról kap kakaót, és nekem az is csak gyújtásról megy. :P

Link to comment
Megosztás:

Astránál elvileg gyújtás nélkül nem megy gyárilag sem, vagy nem jól tudom? ;) mintha erről már beszéltünk volna párszor. :P

Nem lehet mindenki olyan ügyes. :lol: Mennyire gáz amúgy kifordítani a biztitábblát? ;) Én is jobb szeretném a helyére rakni egyből, hogy ne csak úgy lógjon! ;) (ha lesz időm, trükközök a donoron, és megnézem, hogy a legkönnyebb megoldani ezt a bekötéses dolgot :cry: )

Kifordítani csak egy kicsit tudod. Én is inkább "hátulról támadtam". :) :P

Link to comment
Megosztás:

Én bezzeg beszenvedtem. :lol:

Magát a relét beledugni nem nagy dolog, de a biztitáblát is ki lehet forgatni, kb 5 perc alatt, és akkor a vezetékeket is bele lehet fűzögetni, ha van olyan sarud.

Én kapásból így oldottam meg amikor szereltem. ;) (rákötöttem a szivargyújtóra, ott vót áram :) )

De rájöttem, hogy mindíg világít így a kis led a kapcsolókban ( mondjuk csak aznap este bent a garázsban tűnt fel ;) ), és mindíg feszültség alatt marad. :P Mostmár a rádió tápjáról kap kakaót, és nekem az is csak gyújtásról megy. ;)

Hetekig állhatna a kocsi azoktól a ledektől, és a magnó tápja még most se olyan nagyon jó hely az ablakemelő tápjának :P

Link to comment
Megosztás:

Szóval ilyen alattomos módszer kell. :lol: :) ;) Akkor majd "fedezem hátulról"! :P ;) :P

Köszi a tippet amúgy! ;)

Azért annyira nem egyszerű. Vannak benne reteszek. Amit a hátul levő kis piros műanyagokat kihúzva tudsz kioldani. Meg persze ki kell szedni a biztiket, reléket, különben nem mozdul el a retesz.

Link to comment
Megosztás:

Magát a relét beledugni nem nagy dolog, de a biztitáblát is ki lehet forgatni, kb 5 perc alatt, és akkor a vezetékeket is bele lehet fűzögetni, ha van olyan sarud.

...

Az attól is függ, hogy mennyire szoros a kábelköteg. nekem pl nem nagyon lehet mozgatni. Invinek még annyira sem. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem sem megy, egyszer elkezdtem átkötni a gyujtás utánni szálra, de aztán rájöttem-pontosabban a Karcsi mondta- hogy akkor állandóan világítani fog a led a gombokban. Mondjuk valaki írta, hogy neki így van, és semmi gondja vele.

igen, nekem is állandóan világított, de nem zavart viszont jó "volt", hogy gyújtás nélkül is ment, mert ha pl. parkolóban vártam valakire simán lehúztam, ja meg az állandó gyújtás le-fel nem tesz jót az izzítógyertyáimnak. szóval nem tudom most mi történhetett vele, ha zárlatot csináltam azzal, hogy oda piszkáltam?! elvileg van egy biztosíték vagy nem?!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Hogyan lehet az Asrámon a km óra világitásában az izzokat kicserélni,ha tud valaki a szerelés menetéről képeket köszönöm előre is.

GYIK-ban van írás a km-óra cseréről és abban vannak képek is, ha kiszedted, onnan már elég egyértelmű, hogy mit kell kicserélni.

Link to comment
Megosztás:

Ezekkel lehet szopni is. :lol:

Még berakni nem próbáltam azt a fajta sarut a biztitáblába, de kiszedni csak roncsolással sikerült :)

Mire visszahajtogattam a kiálló füleket, addigra roncs lett a saru, így inkább melegítettem a sarukat, és kiolvadtak a helyükről, úgy meg már ki tudtam húzni őket.

Link to comment
Megosztás:

Azért annyira nem egyszerű. Vannak benne reteszek. Amit a hátul levő kis piros műanyagokat kihúzva tudsz kioldani. Meg persze ki kell szedni a biztiket, reléket, különben nem mozdul el a retesz.

Ezekkel lehet szopni is. :lol:

Majd ha netán elakadok, újra ígénybe veszem a fórumos segítséget ;) Előreláthatólag valamikor április-május környékén lesz a projektből valami, ha jó lesz az idő.

Mondjuk eredetibb lenne a gyári megoldást utánnozni, ha több munkával jár, akkor is. :)

No majd meglátjuk! Köszi a sok segítséget, és infót!! ;)

Link to comment
Megosztás:

igen, nekem is állandóan világított, de nem zavart viszont jó "volt", hogy gyújtás nélkül is ment, mert ha pl. parkolóban vártam valakire simán lehúztam, ja meg az állandó gyújtás le-fel nem tesz jót az izzítógyertyáimnak. szóval nem tudom most mi történhetett vele, ha zárlatot csináltam azzal, hogy oda piszkáltam?! elvileg van egy biztosíték vagy nem?!

Elvileg kellene, de ha utólagos akkor nem tuti.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.