Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Üvd mindenkinek!!

Segítségeteket kérem, nagy a problémám.

Ki lett cseréve a motor, kábelekkel, ecu-val, meg mindennel együtt.

Odafigyeltem, hogy minden a helyére kerüljön.

Betettem az akksit, kontaktot tettem, elölröl a motortérből hallatszott három kattanás(tik tik tak), ezzel párhuzamosan a benzinpumpa is müködött mert hallatszott a hang és a buborékolás.

Amikor a kulcsot meg gyujtásra forditottam csak eggyet kattant (katt, valahol mintha előlről halottam volna).

És ennyi, tehát nem gyult be.

Segítsetek ha tudtok!!!

Link to comment
Megosztás:

Üvd mindenkinek!!

Segítségeteket kérem, nagy a problémám.

Ki lett cseréve a motor, kábelekkel, ecu-val, meg mindennel együtt.

Odafigyeltem, hogy minden a helyére kerüljön.

Betettem az akksit, kontaktot tettem, elölröl a motortérből hallatszott három kattanás(tik tik tak), ezzel párhuzamosan a benzinpumpa is müködött mert hallatszott a hang és a buborékolás.

Amikor a kulcsot meg gyujtásra forditottam csak eggyet kattant (katt, valahol mintha előlről halottam volna).

És ennyi, tehát nem gyult be.

Segítsetek ha tudtok!!!

Ha csak kattanik, akkor indítómotor vagy immobilizer-hibára gyanakodnék. A sárga motorkontrollizzó nem villog ilyenkor?

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom igazábol, hogy behuze vagy mi lehet az a kattanás, de csak eggyet kattan.

Immo pedig nincsen benne 92-es c16nz.

A szétszedés előtt mielőtt a donorbol kiszedtük a dolgokat még jártam vele egy keveset, tehát müködött.

A müszerfal megvilágítás müködik csak a piros lámpák nem gyulnak ki(tehát azok amelyek a kontakt ráadásakor szoktak kigyulni) lehet ha valamelyik biztosíték nem került vissza a helyére.

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom igazábol, hogy behuze vagy mi lehet az a kattanás, de csak eggyet kattan.

Immo pedig nincsen benne 92-es c16nz.

A szétszedés előtt mielőtt a donorbol kiszedtük a dolgokat még jártam vele egy keveset, tehát müködött.

A müszerfal megvilágítás müködik csak a piros lámpák nem gyulnak ki(tehát azok amelyek a kontakt ráadásakor szoktak kigyulni) lehet ha valamelyik biztosíték nem került vissza a helyére.

hát azoknak ki kellene gyulniuk mindenképpen

szerintem...

Link to comment
Megosztás:

világítani akkor is kellene a visszajelzőket, meg szerintem nem... indítóznia kellene csak nem indulna be...

Szerintem is, az akku, motorkontrol, olajnyomás, meg még milyen is? lámpáknak világítani kell gyujtás ráadás után. Szerintem valami kábelgond lesz. Valami nem lett a helyére rakva.

Link to comment
Megosztás:

ha ugyan az a moci, meg nem is imos.. akkor az ecuhoz miért kellett egyáltalán hozzányúlni?

Nem ugyanaz a motor.

A történet úgy van hogy:

A kaszni ugyanaz csak az 1,4-es fapados helyet 1,6-os abs, szervo, ködlámpa, ülésfütés, központi lett berakva.

A kasznit megcsupaszitottam és beszereltem az 1,6-os motort mindenféle saját ketyeréjével.(kábelköteg, ecu stb.)

Az akksi jó.

A müszerfal visszajelzői lehet hogy biztosítékhiba miatt nem müködnek, vajon ezek egy biztosítékon vannak??

Link to comment
Megosztás:

Nem ugyanaz a motor.

A történet úgy van hogy:

A kaszni ugyanaz csak az 1,4-es fapados helyet 1,6-os abs, szervo, ködlámpa, ülésfütés, központi lett berakva.

A kasznit megcsupaszitottam és beszereltem az 1,6-os motort mindenféle saját ketyeréjével.(kábelköteg, ecu stb.)

Az akksi jó.

A müszerfal visszajelzői lehet hogy biztosítékhiba miatt nem müködnek, vajon ezek egy biztosítékon vannak??

jah

hát itt több bib is lehet...

de a visszajelzők biztosan nem egy körön vanak mind...

van egy kis csati az ecu mellett

az össze van dugva?

Link to comment
Megosztás:

valamicsak nem sikerült mégse...

nem világítanak a visszajelzők, nem indul...

az indulás még lehet tényleg csak gyengusz aksi miatt, illetve megragadt önindító miatt, de a többi vmi csati hiba lesz.

egyáltalán a hibalámpa világít gyujtáson, vagy az se?

Link to comment
Megosztás:

valamicsak nem sikerült mégse...

nem világítanak a visszajelzők, nem indul...

az indulás még lehet tényleg csak gyengusz aksi miatt, illetve megragadt önindító miatt, de a többi vmi csati hiba lesz.

egyáltalán a hibalámpa világít gyujtáson, vagy az se?

Az akksi nem gyenge.

Nem világít egyetlen visszajelző sem a müszerfalonn mikor ráadom a gyujtást

Link to comment
Megosztás:

Nem hiszem, vigyáztam mikor raktam össze.

Lehet az, hogy hianyzik egy biztosíték és azért nem gyulnak ki a visszajelzők??

Könnyen előfordulhat. Nekem pölö kiment egy bizti, égett az akkuikon mintha nem lenne töltés, pedig volt, és nem volt középkonzol, szivargyujtó, rádió.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.