Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Sziasztok! Többek között van egy olyan problémám, hogy egy hónap eltéréssel mindkét hátsó ajtón lévő központi záram kifingott! Először a bal hátsó majd a jobbos! Egyszerűen nem húzza le a gombot. Meg lehet bütykölni vagy csere?

Olvass vissza! Nem is olyan rég volt téma.

Link to comment
Megosztás:

HY!

Nincs valakinek képe arról,h hogyan és hol cseréljem a tolatólámpa kapcsolót?

kösz-kösz!!!!!!!!

Képet most pont nem találok, de a váltóba van belecsavarva ha jól emlékszem. Ha addig valaki nem dob fel képet, akkor holnap csinálok világosban. Amúgy nem megy oda túl sok kábel viszonylag könnyű megtalálni. Lehúzod a csatiját, gyujtásnál adsz, összezárod, ha kigyullad a visszajelző már meg is találtad.

Link to comment
Megosztás:

Képet most pont nem találok, de a váltóba van belecsavarva ha jól emlékszem. Ha addig valaki nem dob fel képet, akkor holnap csinálok világosban. Amúgy nem megy oda túl sok kábel viszonylag könnyű megtalálni. Lehúzod a csatiját, gyujtásnál adsz, összezárod, ha kigyullad a visszajelző már meg is találtad.

Köszi!

Olaj nem folyhat ki ha kitekerem?(buta a kérdés?)

még egyszer köszönöm.

( ezen a fórumon lassan ki lehet tanulni az autószerelést :lol:)))

Link to comment
Megosztás:

Köszi!

Olaj nem folyhat ki ha kitekerem?(buta a kérdés?)

még egyszer köszönöm.

( ezen a fórumon lassan ki lehet tanulni az autószerelést :lol:)))

Ne haragudj,ezt nem értem: "gyujtásnál adsz, összezárod, ha kigyullad a visszajelző már meg is találtad."

Link to comment
Megosztás:

Ne haragudj,ezt nem értem: "gyujtásnál adsz, összezárod, ha kigyullad a visszajelző már meg is találtad."

Arra értettem, hogy lehúzod a tolatólámpa csatiját, összezárod a két érintkezőt, és gyujtáson világítani kell a tolatás visszajelzőnek. Így ellenőrízheted is, hogy tényleg maga a kapcsoló rossz, mert akár lehet vezetékszakadás, vagy maga a visszajelző is kiéghatatt akár.

Link to comment
Megosztás:

Arra értettem, hogy lehúzod a tolatólámpa csatiját, összezárod a két érintkezőt, és gyujtáson világítani kell a tolatás visszajelzőnek. Így ellenőrízheted is, hogy tényleg maga a kapcsoló rossz, mert akár lehet vezetékszakadás, vagy maga a visszajelző is kiéghatatt akár.

tolatás visszajelző? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Arra értettem, hogy lehúzod a tolatólámpa csatiját, összezárod a két érintkezőt, és gyujtáson világítani kell a tolatás visszajelzőnek. Így ellenőrízheted is, hogy tényleg maga a kapcsoló rossz, mert akár lehet vezetékszakadás, vagy maga a visszajelző is kiéghatatt akár.

Most már vili!!!!!!!!egyébk nincs tolatás visszajelzőm!

Link to comment
Megosztás:

tolatásvisszajelző :P

most hogy így szóbakerült ...

erre nem gondolt még senki, hogy csinál ?? :lol:

én csinálnék de csak olyat, ami azt jelzi, ha nem megy valamelyik égő hátul. hány meg hány olyan ÚJ autóst lehet látni, amelyiknek egyáltalán nem megy a tolatólámpája hátul :lol: és azért ha egy ilyen tolat szembe veled éjjel, akkor az elég gáz :lol:

ugyanez féknél is jó lenne :lol:

Link to comment
Megosztás:

tolatásvisszajelző :lol:

erre nem gondolt még senki, hogy csinál ?? :lol:

Csinált olyant az Opel :lol: nagybátyám Zafirkájában benne volt, igaz az indítás előtt tesztelte le az elektromos rendszert, hogy működik-e minden.. :P

Link to comment
Megosztás:

Csinált olyant az Opel :lol: nagybátyám Zafirkájában benne volt, igaz az indítás előtt tesztelte le az elektromos rendszert, hogy működik-e minden.. :P

ugye, pont erről beszélek :lol: bizony, hogy jó lenne :lol: persze azért e nélkül lehet élni (de nem érdemes :lol: :lol: )

Off az öregem 100-as skodájában is volt egy kékes színű lámpácska, ami jelezte, hogyha valami nem jó az égőkkel, mondjuk az nem tudom hogy volt megoldva, de volt az a lényeg.és az egy 78-as kiadású gépjármű volt :P )

Link to comment
Megosztás:

ugye, pont erről beszélek :lol: bizony, hogy jó lenne :lol: persze azért e nélkül lehet élni (de nem érdemes :P :lol: )

Off az öregem 100-as skodájában is volt egy kékes színű lámpácska, ami jelezte, hogyha valami nem jó az égőkkel, mondjuk az nem tudom hogy volt megoldva, de volt az a lényeg.és az egy 78-as kiadású gépjármű volt :lol: )

f astra is tudi,csak kell a bc, meg a kiegészítő modul, amit majd a többiek minjá megnevezne :lol:

Link to comment
Megosztás:

tolatásvisszajelző :P

most hogy így szóbakerült ...

erre nem gondolt még senki, hogy csinál ?? :lol:

én csinálnék de csak olyat, ami azt jelzi, ha nem megy valamelyik égő hátul. hány meg hány olyan ÚJ autóst lehet látni, amelyiknek egyáltalán nem megy a tolatólámpája hátul :lol: és azért ha egy ilyen tolat szembe veled éjjel, akkor az elég gáz :lol:

ugyanez féknél is jó lenne :P

A féklámpa teszthez ott van a pótféklámpa, a tükörből látom, hogy működik legalábbis az az egy biztos. :lol: Amúgy meg rendszeresen körbejárom a kocsit világít-e minden, ahogy a Kresz is előírja. :lol:

Link to comment
Megosztás:

A féklámpa teszthez ott van a pótféklámpa, a tükörből látom, hogy működik legalábbis az az egy biztos. :lol: Amúgy meg rendszeresen körbejárom a kocsit világít-e minden, ahogy a Kresz is előírja. :lol:

egyedül azért elég érdekes körbejárni a kocsit nem? mondjuk neked besegít az asszony is :P

én garázyba ellenőrzök, ott látom a fényeket a falon, ajtón :lol:

Link to comment
Megosztás:

egyedül azért elég érdekes körbejárni a kocsit nem? mondjuk neked besegít az asszony is :lol:

én garázyba ellenőrzök, ott látom a fényeket a falon, ajtón :P

Én meg amikor tolatok végig a kocsibejárón akkor látom. Nem bízok másra ilyen fontos feladatot. :lol: Végülis párhuzamosan lehet kötni a féklámpával egy nem használt ikon izzóját a műszeregységben, csak az a baj, hogy ezzl csak azt látod, hogy van-e áram a körben, azt nem , hogy kiégett-eaz izzó. Ha sorossan kötöd, az jó, csak akkor meg gyengül a fényerő. Nekem most a ködzáró visszajelző égett ki, csak hideg van kiszedni.

Link to comment
Megosztás:

Én meg amikor tolatok végig a kocsibejárón akkor látom. Nem bízok másra ilyen fontos feladatot. :P Végülis párhuzamosan lehet kötni a féklámpával egy nem használt ikon izzóját a műszeregységben, csak az a baj, hogy ezzl csak azt látod, hogy van-e áram a körben, azt nem , hogy kiégett-eaz izzó. Ha sorossan kötöd, az jó, csak akkor meg gyengül a fényerő. Nekem most a ködzáró visszajelző égett ki, csak hideg van kiszedni.

nem egy létfontosságú dolog ez :lol:

de képzeljétek ha lenne ilyen gyárilag az F-ekben, milyen komoly lenne :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok Urak!

Beszereztem egy HD típusú fordulatszám mérőt. Beszereltük, alapjáraton működik szépen, 800 f/perc. Ám felpörgetés után nem megy vissza csak 1000 f/percre. Ennek okára tud valami okosat mondani esetleg tapasztalt már valaki hasonlót?

Előre is köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok Urak!

Beszereztem egy HD típusú fordulatszám mérőt. Beszereltük, alapjáraton működik szépen, 800 f/perc. Ám felpörgetés után nem megy vissza csak 1000 f/percre. Ennek okára tud valami okosat mondani esetleg tapasztalt már valaki hasonlót?

Előre is köszönöm!

lehet én vagyok tájékozatlan, de az meg mi?? :lol: :lol:

mutatnál rólla 1 képet? :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.