Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

szerintem szürke műanyag után van egy fehérrészott kellen megfogni, és tekerni, mintha az különálló rész lenne a lámpádtól.

tyc be is ilyen feketetekerővolt, ésazt simán ki lehetett tekerni.

A sötétszürke alkatrész a csavar tövénél az egy gumi. Azt lehet ki tudom venni de a motor bajonettje inkább a négyszög fehér rész tövénél lévő átmérős részhez passzolna de nagyon egy alkatrésznek tűnik minden ami fehér :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

A sötétszürke alkatrész a csavar tövénél az egy gumi. Azt lehet ki tudom venni de a motor bajonettje inkább a négyszög fehér rész tövénél lévő átmérős részhez passzolna de nagyon egy alkatrésznek tűnik minden ami fehér :rolleyes:

hát pedig nekem gyárilag pont oda passzol bele a motor....

Link to comment
Megosztás:

Méretileg kb ez ehhez (lásd fotó) passzolna de ott nagyon egybe van az anyag, nem úgy néz ki mint ha ott szét lehetne szedni.

Vagy rossz motort vettem?

Jó a motor. Bajonettesen jön ki a gyári állító is és annak a helyére megy be ugyanúgy a motor. A két lámpában a motorok másféleképpen fognak állni, ezen nem kell meglepődni, egyik oldalt egyenes lesz a motor, másik oldalt meg 45 fokban fog állni. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Jó a motor. Bajonettesen jön ki a gyári állító is és annak a helyére megy be ugyanúgy a motor. A két lámpában a motorok másféleképpen fognak állni, ezen nem kell meglepődni, egyik oldalt egyenes lesz a motor, másik oldalt meg 45 fokban fog állni. :rolleyes:

A nyillal jelölt helyen kellen szétjönnie a kézi állítónak? Ott van a bajonetes rész?

Link to comment
Megosztás:

A nyillal jelölt helyen kellen szétjönnie a kézi állítónak? Ott van a bajonetes rész?

Szerintem nem. Szerintem inkább ott, ahol a fekete-szürke határ van, de már nem emlékszem...ősszel csináltam, rég volt. De vedd ki a pilácsot, mert így nem fogod tudni betenni a motort, nem férni hozzá rendesen.

Ha kinn a kézi állító akkor a motorét becsúsztatod és be kell pattintani a golyót.

Link to comment
Megosztás:

Megvettem a fényszóró magasságállító motorokat és a kapcsolót hozzá. Erre mivel mondtátok csak bajonett ki a kézit és be a motort. Erre nézem, hogy hol is kell kitekernem a kézit:

http://lh5.ggpht.com/_0VmPQ85-jqw/SzS8YlAO...20/DSC00338.JPG

Amugy ilyen a fényszóróm:

http://lh5.ggpht.com/_0VmPQ85-jqw/SzS8fDUk...20/DSC00339.JPG

Lehet ebbe egyáltalán motort tenni?

Hogyne. Enyém is carello, gyárilag motorosított. Amúgy nekem van a végén kézi állító is, szóval az a tekerenytű ottmarad.

Link to comment
Megosztás:

Méretileg kb ez ehhez (lásd fotó) passzolna de ott nagyon egybe van az anyag, nem úgy néz ki mint ha ott szét lehetne szedni.

Vagy rossz motort vettem?

http://lh4.ggpht.com/_0VmPQ85-jqw/SzTE4J1r...0/DSC00342_.JPG

Jó a motor, a lámpád viszont olyan, mint az én balosom volt! Nem motorizálható! Magyarul csak faragással lehet beleaplikálni a motort, mert nincs benne a bajonettzáras rész. Befaragható, én is megtettem :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Jó a motor, a lámpád viszont olyan, mint az én balosom volt! Nem motorizálható! Magyarul csak faragással lehet beleaplikálni a motort, mert nincs benne a bajonettzáras rész. Befaragható, én is megtettem :rolleyes:

Szóval akkor nekem faragnom kell ill. kellene? Na ettől féltem.

A befaragás hogyan ment neked? Azért egy bajonetes részt nem lehet egyszerű belefaragni ha alapból nincs benne...

Link to comment
Megosztás:

Szóval akkor nekem faragnom kell ill. kellene? Na ettől féltem.

A befaragás hogyan ment neked? Azért egy bajonetes részt nem lehet egyszerű belefaragni ha alapból nincs benne...

A képeden a nyílnál egy fűrésszel lecsapod a vékonyabb részt, kipattintod a tekerős állítókát! Reszelővel picit megnagyobbítod a belső furatot éppen annyira, hogy a motor vége beférjen. Beméred nagyjából, hogy álljon a motor ( nálam függőlegesen áll) és kireszeled a fülecskéknek a helyet, úgy, hogy a motor függőlegesen álljon ha befordítod.

Nem tart sokáig, én kb. 20percet vacakoltam vele...igaz csak az egyiket kellett faragnom

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Olyan problémám lenne: Semmi áram az autóban, másik akksival-se valamilyen bizti ment ki,legalábbis remélem megnéztem a bizti táblát ott mind jó motortérbe az akksitól kicsit jobbra volt 1 kis doboz abba 2 volt mind2 jó hol lehet még ?! vagy valamilyen rajz is jöhetne!

Köszönöm

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Olyan problémám lenne: Semmi áram az autóban, másik akksival-se valamilyen bizti ment ki,legalábbis remélem megnéztem a bizti táblát ott mind jó motortérbe az akksitól kicsit jobbra volt 1 kis doboz abba 2 volt mind2 jó hol lehet még ?! vagy valamilyen rajz is jöhetne!

Köszönöm

Abszolút semmi? :rolleyes: Az azért érdekes, mert az akksi nincs védve, csak az áramkörök és egy rakás 80A-os nagy bizti kap tőle villanyt. Van valami olyan, ami akksiról üzemel? Pl beltéri lámpa, központi zár. Nem szikrázik, mikor ráteszed a sarut? Első tippem, hogy törött valahol a főkábel az akksitól.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Olyan problémám lenne: Semmi áram az autóban, másik akksival-se valamilyen bizti ment ki,legalábbis remélem megnéztem a bizti táblát ott mind jó motortérbe az akksitól kicsit jobbra volt 1 kis doboz abba 2 volt mind2 jó hol lehet még ?! vagy valamilyen rajz is jöhetne!

Köszönöm

A kasztni és az akksi közötti fő testkábelt kellene megnézni,mert onnan kap a müszerfal is testet.A müszerfal lehet megkapja,de a fő test nem ok és lehet ezért nincs áram máshol.

Link to comment
Megosztás:

Abszolút semmi áram! A kp-i zár se zár be csak egyesével , kézzel.. És igen nagyot szikrázott akkor mikor a töltőt raktam rá, és a töltő is először a 0-n volt pár másodpercig aztán kattant 1-et kiakadt és vissza a 0-ra és ezt ismételgette.

Link to comment
Megosztás:

Abszolút semmi áram! A kp-i zár se zár be csak egyesével , kézzel.. És igen nagyot szikrázott akkor mikor a töltőt raktam rá, és a töltő is először a 0-n volt pár másodpercig aztán kattant 1-et kiakadt és vissza a 0-ra és ezt ismételgette.

jól van betéve az az aksi?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.