Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

És olyan egyszerűbb lehetőség nincs, hogy a gyári izzók helyére piros fényű izzókat tennék be? Ha egyáltalán lehet piros színben kapni ilyeneket. Megoldható lenne?

Zotya tett be a gyári helyekre piros betekerős LED-eket, és pirosban jól nézett ki. A jégfehér, meg a kék az elég foltos, a piros valamiért nem annyira :D

Link to comment
Megosztás:

Zotya tett be a gyári helyekre piros betekerős LED-eket, és pirosban jól nézett ki. A jégfehér, meg a kék az elég foltos, a piros valamiért nem annyira :D

Az nekem pont jó lenne, mert piros színben tetszik. Megkérdem tőle miből mennyit stb. Köszi

...én úgy emlékszem, hogy valami karácsonyfa izzókat rakott bele...vagy azzal csak tesztelte a látványt? :D :)

Link to comment
Megosztás:

Na szóval a műszeregységben raktam az izzók helyére ledeket, a középkijelzőbe meg piros karácsonyfaízzót. Nem azt a hagyományos meneteset, hanem azt a kínai bedugósat, pont bepasszol a rizsszemizzó helyére. A 20-as izzósorból kell kivenni mert ugye azok 240 osztva 20-al=12 voltosak. A műszeregységbe nem mennek bele, mert nem fér el a hegyük a fényvezető plexitől. A középkijelzőbe pont jók.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.