Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Üdv all!

Kérdés:

Alapjárati motor cserénél(új) kell valamit csinálni, hogy jó legyen? Mert olyan mintha nem ismerné fel az autó ami egy F astra, 1.4 8valve, de már 16 lábú diag csatival.

lehúzott csatival is ugyanúgy dadog, kiirja a hibát mintha rá lenne dugva. Vadiúj apajárati motor.(a kocsi amúgy 8 szelepes, semmi extra, teljesen alapfelszereltség, központi injektoros)

Előre is kösz.

Üdv mindenkinek.

Link to comment
Megosztás:

Én éppen ma délután szívtam vele az ex diesel Caravanunkban. A rajz szerint megcsinálni nem kis meló, egy egész délutánom ráment (jó játék betenni a biztitáblába a hiányzó relék és biztosítékok érintkezőit :rolleyes: ).

megkérdezhetem honnan vettél relét hozzá? <_<

Link to comment
Megosztás:

Helló mindenkinek!Bocs a zavarásért de lenne egy kérdésem ha lehet.Hány amperos biztosíték kell elvileg a biztosíték táblába a hátsó ablak fűtésnek?Nekem most 7,5-es volt bennt de nem tudom hogy annyi van-e előirva neki.MErt most cseréltem nem rég és megint kivágta.HA meg 7,5 kell akkor miért vágja ki?A választ előre is köszönöm!

Az lepkefing neki. 30-as kell mert hatalmas az áramfelvétele. Ja épp látom Gabi már válaszolt.

Link to comment
Megosztás:

Üdv all!

Kérdés:

Alapjárati motor cserénél(új) kell valamit csinálni, hogy jó legyen? Mert olyan mintha nem ismerné fel az autó ami egy F astra, 1.4 8valve, de már 16 lábú diag csatival.

lehúzott csatival is ugyanúgy dadog, kiirja a hibát mintha rá lenne dugva. Vadiúj apajárati motor.(a kocsi amúgy 8 szelepes, semmi extra, teljesen alapfelszereltség, központi injektoros)

Előre is kösz.

Üdv mindenkinek.

Érdemes lenne megpróbálni: kiveszed az alapjáratit, rádugod a csatit. A diagnosztikai csatiban összezárod az 5-6 pint (a bal alsó sarokból indul a számozás, oszlopban, felfelé) majd ráadod a gyújtást.

Közben figyelni kell az alapjáratit, dolgoznia kell.

Link to comment
Megosztás:

Tegnapelőtt este, Pécsről jövet megint összefosta magát a generátorom.

2 hónapja volt felújítva, a szerelő 27-et kért érte!!

Visszavittem, azzal fogadott megnézik mit is raktak bele.

Mondom, mindent!

Mi az ördög lehet ami csak ennyit bírt benne ?

Szar anyag, vagy gány munka.

Link to comment
Megosztás:

Tegnapelőtt este, Pécsről jövet megint összefosta magát a generátorom.

2 hónapja volt felújítva, a szerelő 27-et kért érte!!

Visszavittem, azzal fogadott megnézik mit is raktak bele.

Mondom, mindent!

Mi az ördög lehet ami csak ennyit bírt benne ?

Olcsó utángyári feszstab vagy diódahíd. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Olcsó utángyári feszstab vagy diódahíd. :rolleyes:

Határozottan emlékszem, amikor a szerelő két hónapja felsorolta a cserés dolgokat.

Szénkefék, szénkefetartó, mert törött volt, arról tudtam is.

Fesszabályozó, csapágyak, átvezetőgyűrű.

Más meg nincs is olyan, ami szétmehetne..

Már figyelem a telefont, mert szólnia kellene a szerelőnek, hogy kész az autó.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.