Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

SZiasztok! Vettem elektromos ablak machinát :lol: De a kapcsolóból a vezetékek el vannak nyirbálva!! Van valakinek valami használható rajza?? Arra rájöttem hogy a motorhoz megy kék és kék-fekete , gondolom a piros a +12v fekete meg föld vagy barna??És a zöld???JAh mondjuk az lehet hogy az mindenkinek máshogy van bekötve!

Klikk ide!

Sziasztok.

Segítségetekre lenne szükségem.Nem ég a világításkapcsolónál a visszajelzés és a füttés illetve azok állításainál lévő világítás sem.Mi lehet a probléma és ha égőcsere lenne hogy tudom megcsinálni?Mert a világításkapcsolót megpróbáltam kiszedni de az atya istenér sem tudtam.Help!

Előre is Thanks:)

Erről már többször volt szó, a keresőben rá tudsz keresni az F astra topicban, pölö világításkapcsoló, meg középkonzol kulcsszavakkal.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Segítségetekre lenne szükségem.Nem ég a világításkapcsolónál a visszajelzés és a füttés illetve azok állításainál lévő világítás sem.Mi lehet a probléma és ha égőcsere lenne hogy tudom megcsinálni?Mert a világításkapcsolót megpróbáltam kiszedni de az atya istenér sem tudtam.Help!

Előre is Thanks:)

a világításkapcsoló kivétele:

gombot kihúzod ( mint mikor bekapcsolod a belső világítást vele ), és alánézel!! látni fogsz egy kis rést, amin be kell nyúlni egy vékony kis vassal, ekkor leugrik a gomb, és alatta lesz 2 db fülecske, azokat összenyomod, és már kint is van a kapcsoló! :lol: a csati, az már egy más téma, kicsit nekem nehezen jött le a kapcsolóról!

(itt forrasztva van az égő)

Középkonzolnál a ventikapcsoló is hasonló elven van felrakva.... ( csak itt mind a két oldalt kell benyúlni neki, és utánna jön csak ki )

a két szabályzó csak simán rá van dugva, alattuk 1-1 csavar van!

körbe kiveszed a csavarokat, amik tartják a középkonzol burkolatot! De a két középső szellőzőt is ki kell venni, mert alattuk is van 1-1 csavar ami tart rendesen....

(itt csak ki kell húzd az égőt, és helyérenyomd a másikat)

Remélem segítettem! :lol:

Link to comment
Megosztás:

hali all

nem működik a szellőztető ventim csak és kizárólag a 3as fokozaton, nem tudja valaki véletlenül hogy mi történhetett vele? Gondolom a 3as a direkt 12V, a többi előtétellenállásos kisebb feszültség. Az ellenállások mentek tönkre? Ha igen, hol és mit kell cserélni hogy jó legyen?

Előre is köszi a helpet :lol:

Link to comment
Megosztás:

hali all

nem működik a szellőztető ventim csak és kizárólag a 3as fokozaton, nem tudja valaki véletlenül hogy mi történhetett vele? Gondolom a 3as a direkt 12V, a többi előtétellenállásos kisebb feszültség. Az ellenállások mentek tönkre?

Előre is köszi a helpet :lol:

Ha se az 1-es, se a 2-es nem megy, inkább a hőbiztosítékra gyanakodnék. Rajta van az előtétellenálláson, kicsi, hengeres, ezüst színű cucc, kb. 100Ft elektronikai boltokban, de ha egy darab vezetékkel átkötöd, abból se lesz nagy baj.

Link to comment
Megosztás:

Ha se az 1-es, se a 2-es nem megy, inkább a hőbiztosítékra gyanakodnék. Rajta van az előtétellenálláson, kicsi, hengeres, ezüst színű cucc, kb. 100Ft elektronikai boltokban, de ha egy darab vezetékkel átkötöd, abból se lesz nagy baj.

Se az 1es se a 2es nem megy, így van. Csak a 3as. és ezt a hőbiztosítékot hol találom? esetleg a középkonzolban? a kapcsolók körül? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Lehet ám, hogy csak simán "kijött" a helyéről. Bajonettzáras. Nem túl valószínű, de hátha nem kell venni.

Semmi baja nincs a kapcsolónak, csak a pedál nem éri el a kapcsolót :lol:

Jelenleg egy darab kartonpapír, egy kis szigszalag, és egy gyorskötöző segítségével kapcsol ki a kapcsoló :lol:

Elég stabil, remélem kibírja addig míg, a tesóm megcsinálja :lol:

Link to comment
Megosztás:

Semmi baja nincs a kapcsolónak, csak a pedál nem éri el a kapcsolót :lol:

Jelenleg egy darab kartonpapír, egy kis szigszalag, és egy gyorskötöző segítségével kapcsol ki a kapcsoló :lol:

Elég stabil, remélem kibírja addig míg, a tesóm megcsinálja :lol:

Ezt én is megcoptam, a kapcsoló belső mozgó részét ki lehet húzni teljesen, aztán a pedál fogja magának beállítani a megfelelő mélységet. Én csavarral toldottam meg a végét, aztán Hening cartárs felvilágosított. :lol: Kiveszed a kapcsolót, megfogod a mozgó részt, és erőteljesen kihúzod. Apró kattogásokal ki fog jönni. Atán visszateszed a helyére, és az első benyomáskor beállítja magát.

Link to comment
Megosztás:

Ezt én is megcoptam, a kapcsoló belső mozgó részét ki lehet húzni teljesen, aztán a pedál fogja magának beállítani a megfelelő mélységet. Én csavarral toldottam meg a végét, aztán Hening cartárs felvilágosított. :lol: Kiveszed a kapcsolót, megfogod a mozgó részt, és erőteljesen kihúzod. Apró kattogásokal ki fog jönni. Atán visszateszed a helyére, és az első benyomáskor beállítja magát.

Na ezt én se tudtam.

Akkor ezt megcsináljuk.

Köszi :lol:

Link to comment
Megosztás:

elektromos ablak téma:

Hol megy át a vezeték a bal oldali ajtóból a jobb oldaliba???

az ülések előtt a padlón? :lol: mintha ott láttam volna futólag valamit... nem volt időm pontosan kibogarászni :lol:

Lécci valaki, aki tudja majd írja meg! Addig is köszike!!!

Ott valahol. :lol: Vagy a két B oszlop között. :lol:

Link to comment
Megosztás:

elektromos ablak téma:

Hol megy át a vezeték a bal oldali ajtóból a jobb oldaliba???

az ülések előtt a padlón? :lol: mintha ott láttam volna futólag valamit... nem volt időm pontosan kibogarászni :lol:

Lécci valaki, aki tudja majd írja meg! Addig is köszike!!!

Helló!

Én is holnap rakom be az elektromos ablakot a kocsiba, nem tudom hogy 2 vagy 4 ablakosról beszélünk, de én úgytudom ill, én a müszerfal mögött viszem át a túloldalra a 2 ablakos verziót.

Link to comment
Megosztás:

Persze de ha kész kábelkorbácsod van , és az akkora, hogy az ülések alatt megy átt, akkor nem állok neki megtoldani. Vagy mégis..... :rolleyes:

Nekem nem volt hozzá, de sztem az ülésak alatti kábelkorbács hosszabb, úgyhogy a műszerfal alatt vezetve inkább le kéne vágni belőle, mint toldani... <_<

Link to comment
Megosztás:

Nekem nem volt hozzá, de sztem az ülésak alatti kábelkorbács hosszabb, úgyhogy a műszerfal alatt vezetve inkább le kéne vágni belőle, mint toldani... :rolleyes:

Akkor meg nem tudom begyűrni a műszerfal mögé. <_< Mindegy szerintem az üléseket egyszerűbb kikapni, mint a műszerfal mögé füzögetni. Meg ugye attól is függ, hogy a kábelkorbács egyben van, vagy csatikkal van összerakva.

Link to comment
Megosztás:

Akkor meg nem tudom begyűrni a műszerfal mögé. :rolleyes: Mindegy szerintem az üléseket egyszerűbb kikapni, mint a műszerfal mögé füzögetni. Meg ugye attól is függ, hogy a kábelkorbács egyben van, vagy csatikkal van összerakva.

A donorban egyben van a cucc, és asszem a hátsó ablakokhoz is megvan az előkészítés!

Szerintem marad az üléskiszedős verzió, de majd meglátjuk még hogy mi lesz..

Link to comment
Megosztás:

A donorban egyben van a cucc, és asszem a hátsó ablakokhoz is megvan az előkészítés!

Szerintem marad az üléskiszedős verzió, de majd meglátjuk még hogy mi lesz..

Mindegy, hány emelős. Gyárilag mindnek az ülések alatt megy át. Ha magad készíted a köteget, célszerűbb a mfal mögött elvinni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.