Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Szétszedtem a kivett AC relét. Az ég adta világon semmi baja! Pedig már megvettem az újat. Ezek szerint máshol kell keresnem a hibátt. Hol a francba méri a relé kontakthibát a computer? Mennyire menjek el a keresgélésben? Csak a foglalatot kell néznem vagy távolabb is keressem a hibát?

Ja és a relé vásárlás is érdekes volt. kis autósboltban azt mondták gyári 7e, utángyárt 5eft. Bementem a soroksári úton a márkakereskedésbe és 3eft-ért adtak gyári hologrammos csomagolásban. Szóval ezt a kisboltot is nagyívben kerülöm ezután.

Link to comment
Megosztás:

Szétszedtem a kivett AC relét. Az ég adta világon semmi baja! Pedig már megvettem az újat. Ezek szerint máshol kell keresnem a hibátt. Hol a francba méri a relé kontakthibát a computer? Mennyire menjek el a keresgélésben? Csak a foglalatot kell néznem vagy távolabb is keressem a hibát?

Ja és a relé vásárlás is érdekes volt. kis autósboltban azt mondták gyári 7e, utángyárt 5eft. Bementem a soroksári úton a márkakereskedésbe és 3eft-ért adtak gyári hologrammos csomagolásban. Szóval ezt a kisboltot is nagyívben kerülöm ezután.

Szerintem úgy méri, h a vezérlőlábak szálai az ECU-ba futnak be. Ez egyiken az áramot adja az ECU, a másikon a testet. Gondolom ha nincs áram rajtuk akkor reléhibát ír ki.

85-86-os lábaknál van a vezérlés. De h melyik a test meg melyik az áram, azt nem tudom.

Link to comment
Megosztás:

Szétszedtem a kivett AC relét. Az ég adta világon semmi baja! Pedig már megvettem az újat. Ezek szerint máshol kell keresnem a hibátt. Hol a francba méri a relé kontakthibát a computer? Mennyire menjek el a keresgélésben? Csak a foglalatot kell néznem vagy távolabb is keressem a hibát?

Ja és a relé vásárlás is érdekes volt. kis autósboltban azt mondták gyári 7e, utángyárt 5eft. Bementem a soroksári úton a márkakereskedésbe és 3eft-ért adtak gyári hologrammos csomagolásban. Szóval ezt a kisboltot is nagyívben kerülöm ezután.

Sztem azért tedd be az új relét, nem mindig látszik szemre a hiba. A foglalat érintkezőit meg kicsit nyomorgasd összébb.

De lehet kontakthiba hátul a tanknál is, ott ráadásul valamivel jobban ki van téve az időjárásnak a csati. Ha van riasztó, vagy immo a kocsiban, ami az AC vezetékét szakítja meg, az is gyanús lehet.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szerencsére megoldódott a hőgomba problémám! A start autóban adtak forgalmi alapján egyet ami 100 foknál kapcsolja a ventilátort!

Normális hogy ilyen magas hőfokon kapcsol? 100-95 meg 115-110 van rajta talán!

Biztos nekem se százas a bekötés mert 100 foknál kapcsolja a kettes fokozatát a ventilátornak.

De a lényeg az hogy bekapcsol!! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szerencsére megoldódott a hőgomba problémám! A start autóban adtak forgalmi alapján egyet ami 100 foknál kapcsolja a ventilátort!

Normális hogy ilyen magas hőfokon kapcsol? 100-95 meg 115-110 van rajta talán!

Biztos nekem se százas a bekötés mert 100 foknál kapcsolja a kettes fokozatát a ventilátornak.

De a lényeg az hogy bekapcsol!! :lol:

Sztem az a normális. Az meg hogy hol kapcsol, óra szerint az csak egy dolog. Az a 100 fok se 100 fok, csak ott mutat 100-at :lol: Elvileg van :

kék, és környéke----Hideg

90-es felirat-100-as felirat---- Elvan

Piros, és környéke---Sz.pás van

Ezen belül a mozgás többet jelent, mint az érték amit mutat. :lol: Nekem még 90-ig se megy föl normál helyzetben, hanem a kék és a 90 között mutat kb félúton. és onnantól mozog ha mozoghatnéka van. Nem az értéket nézem hanem a mozgást :lol:

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!!

új vagyok itt szeretném a segítségeteket kérni!

Próbáltam itt a keresőt használni de valahogy nem sikerült a dolog...

a próblémám a következő!!4

Vettem egy elektromos központi zárat... a motorokat be is szereltem... de bekötni a rendszerbe azt nem igazán tudom...

hol találom a vezetékeket?

hova kell kötni a vezérlő elektronikát??

hol talalálok kábelt 12 v-t?

meg szükségem lenne egy testre is ugyebár....vagy hogy is van egz pontosan!!!

bocsika de kicsit még kezdő vagyok ...

Légyszi ha nem fáradtság valaki segítsen!!!

Előre is köszönöm: imibácsi

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!!

új vagyok itt szeretném a segítségeteket kérni!

Próbáltam itt a keresőt használni de valahogy nem sikerült a dolog...

a próblémám a következő!!4

Vettem egy elektromos központi zárat... a motorokat be is szereltem... de bekötni a rendszerbe azt nem igazán tudom...

hol találom a vezetékeket?

hova kell kötni a vezérlő elektronikát??

hol talalálok kábelt 12 v-t?

meg szükségem lenne egy testre is ugyebár....vagy hogy is van egz pontosan!!!

bocsika de kicsit még kezdő vagyok ...

Légyszi ha nem fáradtság valaki segítsen!!!

Előre is köszönöm: imibácsi

Szerintem ha nem volt benne gyári közpinti zár, akkor azokat a vezetékeket kell behúzni, amit adtak a készlethez...

Bár lehet h rosszul tudom...

Link to comment
Megosztás:

..... Ezen belül a mozgás többet jelent, mint az érték amit mutat. :lol: Nekem még 90-ig se megy föl normál helyzetben, hanem a kék és a 90 között mutat kb félúton. és onnantól mozog ha mozoghatnéka van. Nem az értéket nézem hanem a mozgást :D

ahogy mondod, nem mindíg pontosan mutat, de a mozgása sokat elárul...

nekem 92 fokon szokott állni, de van hogy felmegy 100-ra is ( hegymenetben tapasztaltam 5 személlyel) de onnan aztán hamar visszamegy 95 alá, ha megszűnik a tartós terhelés :P

Mondjuk még a hangját nem hallottam a ventinek :D szerintem elnyomja a jó kis diesel hang :D :lol: de biztos végzi a dolgát, mert másképp már gondolom lefőzte volna a zaccot :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

ahogy mondod, nem mindíg pontosan mutat, de a mozgása sokat elárul...

nekem 92 fokon szokott állni, de van hogy felmegy 100-ra is ( hegymenetben tapasztaltam 5 személlyel) de onnan aztán hamar visszamegy 95 alá, ha megszűnik a tartós terhelés :D

Mondjuk még a hangját nem hallottam a ventinek ;) szerintem elnyomja a jó kis diesel hang :D :lol: de biztos végzi a dolgát, mert másképp már gondolom lefőzte volna a zaccot :lol: :lol:

Valszeg, vagy mindig pont időben van vége az emelkedőnek :D :lol: Nekem monnyuk csapágyas a ventim, de 2-es fokozaton nincs az a dízelhang ami elnyomja. Haver (igaz kicsit illumináltan) de repülőgépet keresett, mert hallotta a hangját. :P :D :D

Link to comment
Megosztás:

Valszeg, vagy mindig pont időben van vége az emelkedőnek :D :lol: Nekem monnyuk csapágyas a ventim, de 2-es fokozaton nincs az a dízelhang ami elnyomja. Haver (igaz kicsit illumináltan) de repülőgépet keresett, mert hallotta a hangját. :lol: ;) :P

:D :D :D

nagy forgalomban se megy 100 fölé (de melegben 100-ig elmegy, onnan visszamegy 95 alá, jó az az érzékelő szerintem... :lol: ), pedig ültem a múltkor rendesen a dugóban :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom, hogy mi ér benne annyit. :lol: 8e-ért már ford mérős km órát veszek. :D

Az ér benne annyit hogy kevesebbért nem kapsz. És mivel nincs ócsó, ezért sokat ér :D :P

DID??? :lol: az az amelyik csak az időt, és a rádió információkat jelzi ki? (azaz nincs benne külső hőmérséklet kijelző?) :lol:

Ahhham. De a múltkor már ajánlgatta valakinek azért nemtom hogy megvan -e még neki. Meg kő kérdezni :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.