Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Nem! A világítással semmi bajom. Csak egyszerűen elfelejt csipogni néha. Holnap kap az arcára! :lol:

Akkor nincs más megoldás... be kell ledezni. Attól csak megjavul. Vagy ha nem, akkor még mindig átfúrhatod és tehetsz bele csavart, alátéttel. De lehet hogy gyújtásmodul lesz ugye Brezsó? (jut eszembe, hova lett? :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Nálam 3 vezetékes hőgombára a klíma kompresszor is rá van kötve ha túlmelegszik a hűtő lekapcsolja a klímát...tehát igazából 2 termosztát van a házában. :lol:

Áhhááá! :lol:

Amúgy nálam meg automata a kikapcsolás, nem tudom mi alapján figyeli, de ügye fagyás esetén és túlmelegedéskor is lekapcsol, csak hogy ezt miképp tudja... :lol:

Igaz, jelenleg sehogyse, mert se a klíma nem üzemel, sem a hőgomba nem kapcsol, így kicsit mókolva a vezérléssel a klímagombbal kapcsolom be a vízhűtést a gomba helyett... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az enyém is csipog! Mondjuk néha én figyelmeztetem, hogy miért nem csipog, pedig rajtahagytam a világítást! Ez bolond! Ha van kedve, csak akkor csipog, ha nincs, akkor meg hallgat. :lol:

Ez a szitu nállam is, ha van kedve csipog, de van hogy elfelejti :lol:

ilyenkor gyújtás le, gyújtás fel, és már szól is, mint az állat....... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ez a szitu nállam is, ha van kedve csipog, de van hogy elfelejti :lol:

ilyenkor gyújtás le, gyújtás fel, és már szól is, mint az állat....... :lol:

Pedig ha rajta van a gyújtás akkor ne is kéne neki vergődni. Elvileg csak leállítva, gyújtás nélkül kéne sírnia :lol:

Link to comment
Megosztás:

de nem ugyanarra van kötve a belső világítás is? mert az mindíg működik....

annyira nem vészes, mert úgyis megszokásból lekapcsolom a lámpákat..... :lol:

Nekem úgy van, hogy egy a gomb, de két oldalán van két csati, két érintkezővel. Egy kicsit el volt görbülve az egész, és a csipogós fele nem mindíg testelt le. Kicsit igazgatni kellett de most jó.

Link to comment
Megosztás:

Lomtalanítottam egy havernál, nekik is volt opel-jük, több fajta is....

ezeket találtam többek közt, amit nem igazán tudok, hogy astráé-e, vagy sem... nagyon hasonló...

5672754981_www.kepfeltoltes.hu_.jpg 4926436812_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Főleg ez gyanús, mintha az enyémbe nem ilyen lenne: 10480673423_www.kepfeltoltes.hu_.jpg 10027113644_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ennek meg törött a karja, de találtunk egy kart is, elhoztam, hátha be tudom operálni :lol: :lol:

Asszem ez olyan, ami most van benne:

3040644115_www.kepfeltoltes.hu_.jpg 6425220796_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

ilyenek meg mindíg kellenek, gondolom fogyóeszköz ( nekem mindkettő el volt szakadva mikor vettem...)

3545896637_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.